Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

2 gad jest na drodze do Placu Wymian. Gdzieś tak na wysokości 2 myśliwych, Draxa i kogoś tam jest wejście pod górę do placu wymian, po prawej jest rzeka i piaskowa wysepka na, której siedzi gadzisko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 20:48, WIelbiciel DSII napisał:

Gdzie znajdę drugiego gada??
I jak jestem strażnikiem kopalni to będę mógł dołączyć do pradawnych??



2 gad jest na drodze do Placu Wymian. Gdzieś tak na wysokości 2 myśliwych, Draxa i kogoś tam jest wejście pod górę do placu wymian, po prawej jest rzeka i piaskowa wysepka na, której siedzi gadzisko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 20:16, Gierlo napisał:

Czy mógłby ktoś zamieścić mapę gdzie znajdują się pradawni?


Pradawni, a raczej droga do nich jest w miejscu gdzie jest krater po uderzeniu pocisku katapulty (okolica wieży Xardasa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 20:55, Pesymista napisał:

Pradawni, a raczej droga do nich jest w miejscu gdzie jest krater po uderzeniu pocisku katapulty
(okolica wieży Xardasa).

To jest ta jaskinia z wejściem przy stadku brzytew i z dwoma pajęczakami na dole?
A tak w ogóle to czy jest jakiś NPC , który nas nakieruje na ślad Pradawnych?Jestem w 3 rozdziale , ale do tej pory nikogo takiego nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 22:51, KrzychW napisał:

To jest ta jaskinia z wejściem przy stadku brzytew i z dwoma pajęczakami na dole?


Tak, to to. Ponadto elita pilnuje wejścia do jaskini.

Dnia 03.04.2007 o 22:51, KrzychW napisał:

A tak w ogóle to czy jest jakiś NPC , który nas nakieruje na ślad Pradawnych?Jestem w 3 rozdziale
, ale do tej pory nikogo takiego nie spotkałem.


Mam rozumieć, że już byłeś w jaskini i wziąłeś kryształ? Zagadaj do maga w obozie przy kopalni, stoi przy katapulcie. Więcej pisać nie muszę... sam do tego dojdziesz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 09:01, hunter22 napisał:

Mam rozumieć, że już byłeś w jaskini i wziąłeś kryształ? Zagadaj do maga w obozie przy kopalni,
stoi przy katapulcie. Więcej pisać nie muszę... sam do tego dojdziesz... :)

Byłem w jaskini , ale żadnego kryształu nie zauważyłem.Tak myślałem , że to miejsce jest związane z misją zleconą przez maga w Obozie Strazników , ale nie było nowych wpisów w dzienniku.Idę szukać kryształu , bo bez niego utknę w miejscu.
Mam jeszcze pytanie dotyczące chaty alchemika na płaskowyżu.Szukam lekarstwa dla Dorma , ale przy chacie stoi tylko Popo i tłumaczy mi , że postanowił zostać z alchemikiem , którego niestety nigdzie nie widać.Gdzie on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 17:35, KrzychW napisał:

> no ale ja przy młynie żadnych zwłok nie znalazłem :/
>
Jeżeli myślimy o tym samym miejscu na styku trzech odnóg rzeki z kilkoma aligatorami do kompletu
i nie ma tam zwłok Nexa(albo podobnie) , to masz problem.Ja do tej pory nie miałem sytuacji
rodem z Gothic 3 , że NPCe znikali.Facet powinien leżeć na piasku , bliziutko wody.


No jaaaaaa... Nie znalazłem go, za tym młynem jest tylko jakiś grób, a w młynie skrzynia której nie da się otworzyć bez klucza, no i kręci się tam stado aligatorów, po drugiej stronie rzeki natomiast są zębacze i rozpruwacze :/

Spróbuję wczytać zapis przed podjęciem tej misji, może to coś pomoże :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 10:36, KrzychW napisał:

Byłem w jaskini , ale żadnego kryształu nie zauważyłem.Tak myślałem , że to miejsce jest związane
z misją zleconą przez maga w Obozie Strazników , ale nie było nowych wpisów w dzienniku.Idę
szukać kryształu , bo bez niego utknę w miejscu.


Tam gdzie biegały pajęczaki jest kryształ...

Dnia 04.04.2007 o 10:36, KrzychW napisał:

Mam jeszcze pytanie dotyczące chaty alchemika na płaskowyżu.Szukam lekarstwa dla Dorma , ale
przy chacie stoi tylko Popo i tłumaczy mi , że postanowił zostać z alchemikiem , którego niestety
nigdzie nie widać.Gdzie on jest?


Alchemik został złapany przez orków, więzią go w swoim obozie... tylko że z jego uwolnienia nici (przynajmniej u mnie), jak do niego zagaduję, że chcę go uwolnic, to po krótkiej rozmowie znika i nie moge grać dalej... chyba jakiś bug, w ogóle nie jedyny bug w MT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 12:00, hunter22 napisał:

Tam gdzie biegały pajęczaki jest kryształ...

>
Znalazłem ten kryształ w ... ekwipunku.Nie zwróciłem uwagi na to , co pozbierałem z ziemi i stąd kłopoty.Gra prowadzi nas jak po sznurku do maga z Obozu Strażników , bo inaczej nie wyleziemy z jaskini , ale mi udało się nie zauważyć oczywistych wskazówek.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 18:23, KrzychW napisał:

No dobra , przyszedł czas popytać troszkę , a nie tylko biegać po Górniczej Dolinie.
1.Trafiłem na orka pilnującego portalu.Czy rozmowa z nim a następnie zabicie tego orka rozwiązuje
quest o inwazji? Przez błąd w grze ork zabił się sam własnym zaklęciem , ale nie dało to żadnych

wystarczy z nim pogadać i ociekać do obozu łowców i już ;) dostaniesz zbroję łowców i hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 12:00, hunter22 napisał:

> Byłem w jaskini , ale żadnego kryształu nie zauważyłem.Tak myślałem , że to miejsce jest
związane
> z misją zleconą przez maga w Obozie Strazników , ale nie było nowych wpisów w dzienniku.Idę

> szukać kryształu , bo bez niego utknę w miejscu.

Tam gdzie biegały pajęczaki jest kryształ...

> Mam jeszcze pytanie dotyczące chaty alchemika na płaskowyżu.Szukam lekarstwa dla Dorma
, ale
> przy chacie stoi tylko Popo i tłumaczy mi , że postanowił zostać z alchemikiem , którego
niestety
> nigdzie nie widać.Gdzie on jest?

Alchemik został złapany przez orków, więzią go w swoim obozie... tylko że z jego uwolnienia
nici (przynajmniej u mnie), jak do niego zagaduję, że chcę go uwolnic, to po krótkiej rozmowie
znika i nie moge grać dalej... chyba jakiś bug, w ogóle nie jedyny bug w MT...

jak znika to chyba znikł do swojego domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 13:27, Pediator napisał:

> znika i nie moge grać dalej... chyba jakiś bug, w ogóle nie jedyny bug w MT...
jak znika to chyba znikł do swojego domku ;)


Chyba nie doczytałeś tego co napisałem, on znika i koniec. Nie mogę się ruszać, nie mogę wejść do głównego menu... gra jakby się zawieszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 13:30, hunter22 napisał:

> > znika i nie moge grać dalej... chyba jakiś bug, w ogóle nie jedyny bug w MT...

> jak znika to chyba znikł do swojego domku ;)

Chyba nie doczytałeś tego co napisałem, on znika i koniec. Nie mogę się ruszać, nie mogę wejść
do głównego menu... gra jakby się zawieszała.

czyli jakbyś nadal rozmawiał ale npc nie ma ?
zgłoś to Zdunkowi albo ja to zrobię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 13:25, Pediator napisał:

wystarczy z nim pogadać i ociekać do obozu łowców i już ;) dostaniesz zbroję łowców i hmmm....

Problem w tym , że jak podejdę na tyle blisko , żeby pogadać , to po rozmowie , zanim cokolwiek zdążę zrobić , ork zabija mnie dwoma ciosami.Spróbuję jeszcze kilka razy , może uda się dać drapaka.Jeżeli ta rozmowa zakończy quest o inwazji orków i przyniesie mi zbroję , to warto poświęcić kilka dodatkowych minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm taktyka musi być .. załaduj jak najwięcej amuletów przed zbroją + wypił napój szybkości przed rozmową u jak zagada do ciebie przerywaj mu i może wtedy Ci się uda zwiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Jestem mistrzem w kowalstwie, ale gdy klikam, że chce zrobić długi miecz to pisze mi, że mam za małe umiejętności... Nauczyłem się wykonywać własną broń, tylko, że gdy klikam na kowadło i wybieram mój własny miecz dwuręczny to nic się nie dzieje (składniki mam). Mam kilkanaście rozgrzanych i zwykłych ostrzy i stali, ale jak mnie uczył to powiedział, że muszą być pręty, ale to to samo co stal. Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 15:58, allor10 napisał:

Mam jedno pytanie, czy są jakieś kody do "Mrocznych Tajemnic"?

tak
insert helmet1 helmet2 helmet3 zdunek mi podał ale nie korzystałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 14:13, Łukasz.G napisał:

Hmm taktyka musi być .. załaduj jak najwięcej amuletów przed zbroją + wypił napój szybkości
przed rozmową u jak zagada do ciebie przerywaj mu i może wtedy Ci się uda zwiać..

Jestem już po rozmowie.Zamiast cofać się przed orkiem , czekając na koniec rozmowy wcisnąłem klawisz ruchu w przód i gdy tylko strażnik skończył gadanie , Bezimienny popędził przed siebie , potem kilka uników w jaskini i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować