Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2007 o 17:39, tykus napisał:

Mogłeś jeszcze napisać, że zaczerpnąłeś informacje z poradnika shergara :P

śpieszyłem się bo piszę w temacie gothic kontra morrowind(chyba) i bronie gothic''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 17:38, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../> II. Diego.
> Diego w pierwszej rozmowie z Bezim (w sumie to w drugiej inicjacji rozmowy)/.../
To mogę mieć przechlapane. Bełt znalazłem od razu, zadanie dla Diego zrobiłem i, jak dotąd,
nic więcej Diego mi nie powiedział. Zobaczę zresztą, co będzie dalej... ;-)

w 2 rozdziale on chyba to mówi xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że mod jest świetny.Grałem na razie 2 godzinki,ale naprawdę jest sporo frajdy:)
Nie mogę się doczekać weekendu,będzie więcej czasu na zgłębianie Mrocznych Tajemnic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że mod nie nalezy do łatwych. Aby dojść do jakiejś nowej gildi (np. Pradawn) trzeba się nieźle namęczyć. Osobiście jeszcze żadnej nowej nie odkryłem. Mógłby mi ktoś zaznaczyć na mapce miejsce położenia Obozu Przemytników? Z góry dziękuję.

PS: Był już ktoś w górach na prawo od jaskini Gilberta? Czeka was tam miła niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 18:23, mroczny mrok napisał:

Widać, że mod nie nalezy do łatwych. Aby dojść do jakiejś nowej gildi (np. Pradawn) trzeba
się nieźle namęczyć. Osobiście jeszcze żadnej nowej nie odkryłem. Mógłby mi ktoś zaznaczyć
na mapce miejsce położenia Obozu Przemytników? Z góry dziękuję.

Na plaży obok Wieży Mgieł, mapę z zaznaczonym miejscem powinien dać ci Diego ;)

Dnia 26.03.2007 o 18:23, mroczny mrok napisał:

PS: Był już ktoś w górach na prawo od jaskini Gilberta? Czeka was tam miła niespodzianka:)

Zaraz zobaczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 18:23, mroczny mrok napisał:

(...)


Obóz Przemytników jest na plaży. Tam, gdzie są wraki statków i normalnie w Gothic''u spacerowały Ogniste Jaszczury.

Dnia 26.03.2007 o 18:23, mroczny mrok napisał:

PS: Był już ktoś w górach na prawo od jaskini Gilberta? Czeka was tam miła niespodzianka:)


He he, lepiej się wzmocnić przed zajrzeniem tam... pierwszy raz zajrzałem tam jak miałem 8 level... heh ;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 18:23, mroczny mrok napisał:

Widać, że mod nie nalezy do łatwych. Aby dojść do jakiejś nowej gildi (np. Pradawn) trzeba
się nieźle namęczyć. Osobiście jeszcze żadnej nowej nie odkryłem. Mógłby mi ktoś zaznaczyć
na mapce miejsce położenia Obozu Przemytników? Z góry dziękuję.

PS: Był już ktoś w górach na prawo od jaskini Gilberta? Czeka was tam miła niespodzianka:)

ja byłem dzisiaj rano
nie trza mieć mocnej postaci wystarczy mag z dobrymi czarami lub łuk i kusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym widziałem tam dalej (albo mi się zdawało) jaskinię. Wie ktoś może co w niej ciekawego jest? W modzie miały być smoki (wystarczy spojrzeć na galerię na stronce poziomek). Ja osobiście się z żadnym jeszcze nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 19:25, mroczny mrok napisał:

Poza tym widziałem tam dalej (albo mi się zdawało) jaskinię. Wie ktoś może co w niej ciekawego
jest? W modzie miały być smoki (wystarczy spojrzeć na galerię na stronce poziomek). Ja osobiście
się z żadnym jeszcze nie spotkałem.

SMOKI DO PRADAWNI Xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 19:28, Pediator napisał:

> Poza tym widziałem tam dalej (albo mi się zdawało) jaskinię. Wie ktoś może co w niej ciekawego

> jest? W modzie miały być smoki (wystarczy spojrzeć na galerię na stronce poziomek). Ja
osobiście
> się z żadnym jeszcze nie spotkałem.
SMOKI DO PRADAWNI Xd


Że co? Smoki to pradawni, do których mogę po prostu dołączyć? Masz na to jakieś dowody?:) Zapodaj screena- bo zanim ja dojdę do tych pradawnych, to trochę minie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 19:26, czarek.k napisał:

jak się twoży mody do gothic(wszystkich częsci.najlepiej gothic 2)?


Po pierwsze - żeby sam zrobić moda musisz mieć DUŻY talent, bo samemu trudno wszystko obcykać :P Ogólnie na modding Gothica składają się 4 specjalizacje - skrypty, obsługa Spacera, 2D i 3D. Wejdź na forum The Modders, tam znajdziesz tutoriale i inni userzy pomogą ci przebrnąć początki. Jeśli opanujesz jedną z rzeczy o których piszę, możesz startować do jakiejś grupy modderskiej. Aha, no i co to za mod bez fabuły? ;P I teraz dam przykład - Mroczne Tajemnice to mod grupy PoziomkaZ, na tym modzie szkolili swoje umiejętności. Gdyby doświadczona grupa userów więła się za to, podejrzewam że mod powstałby w pół roku, a nie ponad rok. Aha, modding lepiej zacząć od Gothica 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, czuje że sobie wogule nie pogram w tego moda :( Niemoge otworzyć żadnego linka!, ktos wie o co chodzi??

Pediator----> Nie pomaga to otwieranie w nowej karcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2007 o 19:33, mroczny mrok napisał:


Że co? Smoki to pradawni, do których mogę po prostu dołączyć? Masz na to jakieś dowody?:) Zapodaj
screena- bo zanim ja dojdę do tych pradawnych, to trochę minie...:D

nie do końca . pradawni umieją zamieniać się w zwierzaki i jeden z nich zamienił się w czarnego smoka ale gdy do niego zagadasz to skanie sie człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 19:53, maciek gothic napisał:

no fajnie tylko że w którym pomieszczeniu jest ten portal w nocy kruka, czyżby nie tam gdzie
był saturas?


A ktoś ci już mówił, że to nie topic o Nocy Kruka tylko o Mroczmych Tajemnicach? Nie wiem jak ci wytłumaczyć gdzie ten portal, ale polecam zajrzeć do tego wątku. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58&u=7538

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 22:16, Vasilli napisał:

A tak w ogóle to gdzie jest ten Gilbert(znaznacz na mapce jak możesz^^)??


Kojarzysz jaskinię, w której są zwłoki Neka? Przy tej jaskinii skręcasz w prawo i idziesz wzdłuż kamiennej ściany, aż dojdziesz do półek skalnych. Wejdź po nich na górę, będzie tam mała wnęka, w której jest Gilbert ;) Za same jego znalezienie jest bodaj 100 PD, w normalnym Gothicu również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować