Zaloguj się, aby obserwować  
Ksiaze_Polkrwi

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata-temat ogólny

31 postów w tym temacie

UWAGA BĘDE SPOJLEROWAŁ!!!
Ludzie, którzy nie chcą stracić przyjemności oglądania niech nie czytają!!!


Dobre czasy, w których piraci królowali na wszystkich morzach świata, powoli dobiegają końca. Will Turner udaje się razem z dotychczasowym wrogiem Barbossą w podróż na Daleki Wschód, gdzie mają nadzieję na odnalezienie tajemniczych map, które pomogą im odkryć skrytkę Davy''ego Jones''a, a następnie ocalić kapitana Jacka Sparrow''a. Will chce także uratować swojego ojca, dlatego musi odzyskać Czarną Perłę, która jako jedyna jest w stanie doścignąć Latającego Holendra. Tymczasem Jones wraz z lordem Cutlerem Beckettem, demonicznym azjatyckim piratem Sao Fenigiem i Jamesem Norringtonem zawierają układ zagrażający wolności i życiu Jacka, Elizabeth, Willa, Barbarossy i wszystkich piratów na całym świecie. Jeśli główni bohaterowie chcą ujść z tej przygody cało, muszą udać się na terytorium dotychczas nie zaznaczone na żadnej mapie - na wyspę Shipwreck na Krańcu Świata...

Mam nadzieję, że ta część będzie choć trochę lepsza od poprzedniczki. Gdyż do "Klątwy..." się nie przekonałem i uważam ją za kiepski film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy będzie premiera ? Z chęcia pójde sobie na to do kina. Poprzednie części też widziałem i bardzo mi się podobały :P. Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kyoś mógłby mi podacl inka ze strony zktórej mozna ściągnąc za darmo i legalnie muzyke która była jak w piratach z karaibów skrzynia umarlaka kiedy will i ten drugi koleś się bili na tym kole.niech link będzie prosto do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie pójdzie gierka na GF 2 MX 400 ?? Bo w szczegółowych wymaganiach jest podane że karta ma mieć tylko wsparcie T&L a moja to ma...

Dziwne że nic o Pixel shaderach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 18:41, Chlorofil napisał:

Mam pytanie pójdzie gierka na GF 2 MX 400 ?? Bo w szczegółowych wymaganiach jest podane że
karta ma mieć tylko wsparcie T&L a moja to ma...

Dziwne że nic o Pixel shaderach ?

To w takim razie shadery nie są wymagane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto wie gdzie można sobie ściągnąć tą szantę (?) ,którą śpiewa ten dzieciak od piratów i majągo powiesić plx strasznie mnie to złapało i ciągle musze poprastu pomrukiwać ,,johoho'''' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na Piratach. Film bardzo dobry. Efekty specjalne świetne ( patrz walka w wirze ).
Szkoda tylko niedokończonych wątków (choćby co dokładnie stało się z Kalipso). Fajne zakończenie, ogólnie polecam film z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 19:48, czarek.k napisał:

kyoś mógłby mi podacl inka ze strony zktórej mozna ściągnąc za darmo i legalnie muzyke która
była jak w piratach z karaibów skrzynia umarlaka kiedy will i ten drugi koleś się bili na tym
kole.niech link będzie prosto do celu.


Może tak dać link do całego soundtracku? Ma ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem film dzisiaj. Całkiem niezły, choć jak dla mnie dwójka była lepsza. Ale ogólnie to trzyma poziom jak cała seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 10:01, Ubq napisał:

Wczoraj byłem na Piratach. Film bardzo dobry. Efekty specjalne świetne ( patrz walka w wirze
).
Szkoda tylko niedokończonych wątków (choćby co dokładnie stało się z Kalipso). Fajne zakończenie,
ogólnie polecam film z czystym sumieniem.


Co do tego wątku z Kalipso
SPOILER

Ona sie chyba zmieniła w te kraby i rozwirowała ten wir (:)) i zrobiła burzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 08:43, tomoliop napisał:

> Wczoraj byłem na Piratach. Film bardzo dobry. Efekty specjalne świetne ( patrz walka w
wirze
> ).
> Szkoda tylko niedokończonych wątków (choćby co dokładnie stało się z Kalipso). Fajne zakończenie,

> ogólnie polecam film z czystym sumieniem.

Co do tego wątku z Kalipso
SPOILER

Ona sie chyba zmieniła w te kraby i rozwirowała ten wir (:)) i zrobiła burzę.

SPOILER
Nie chyba a napewno. Zresztą nie dziwie sieę jej. Tak torturować kobiete przez tyle lat??
Jedno mnie zastanawia czy Elizabeth byla na statku na końcu filmu (wtedy kiedy zostawili Jacka na brzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w niedziele w kinie na piratach z karaibów na krańcu świata i film bardzo mi się spodobał.
według mnie był lepsz od skrzyni umarlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś? mam problem\... Gdy robie save pod koniec misjii w grze to dopuki nie wyłącze gry on jest ale kiedy wyłącze grę i włącze za np 2 dni to save już nie ma znikają i nie da się wczytać trzeba grać od początku:(
zna ktoś patch do tego albo może trzeba coś zmienić w folderze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować