Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Devil May Cry 4 już nie tylko na PS3

30 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2007 o 12:55, 1602 napisał:

> Chcesz się założyć? ;)
Proszę bardzo;)
> Z PS3 będzie wszystko OK.
Cóż w takim razie mam nadzieję, że gdy nadejdzie dzień klęski PS3 w Gram. pl ukaże się ładny
news z dedykacją dla wszystkowiedzącego 1602;)


Cóż, kłóciłbym się co do Twojej nieograniczonej wiedzy :P Może dlatego, że jak na razie ani jednego jej skrawka nam nie ujawniłeś. Czyżbyśmy nie byli Ciebie godzien? :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 13:33, neozeus napisał:

Czyżbyśmy nie byli Ciebie godzien? :PP

No widzisz sam sobie odpowiedziałeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 10:10, Konował napisał:

:( kasa rządzi swiatem...jakie to smutne


Co jest smutnego w tym, że gra ukaże się na inne platformy poza PS3, bo nie bardzo rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okropnie się cieszę!Uwielbiam DMC 3 i bardzo chciałem zagrać w kolejną część.Sterowanie nie bardzo mnie obchodzi.W DMC 3 grałem bez pada na samej klawiaturze i było świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 11:49, 1602 napisał:

Koniec PS3 jest bliski, ta konsola przejdzie do historii jako najbardziej spektakularna porażka
w branży.


Bzdury gadasz waćpan.
Miasz chociaż PS3 czy tylko widzialeś w gazecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mnie się podoba. Na PC pewnie znowu będzie kaszanka tak jak to było z 3 i na kompka widzieć jej nie chce. Z checią zobacze tą gre na Xboxa 360 bo gry wydawane na Ps3 i 360 na Xboxie chodzą lepiej np: nowy Rainbow Six był na obie konsole i xbox dawał większego powera niż Ps3.

Miałem kupić Ps3 specjalnie na DMC4 ale jak będzie i na xboxie to już bede miał dylemat. VF5 zapowiedziano na X360. Są również spekulacje nad Tekken 6 na Xa.

Ale co jak co Microsoft nie trzyma się długo swoich konsol stary xbox już został zapomniany a co będzie z ta generacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować