Zaloguj się, aby obserwować  
Iosis

Empire Earth III - temat ogólny

69 postów w tym temacie

A więc jednak dane nam będzie powrócić w świat Empire Earth - jednej z najciekawszych strategii (w czasie rzeczywistym) ostatnich lat. Stanie się tak dzięki Mad Doc Software - twórcom części drugiej - którzy, jak sami twierdzą, nie zamierzają przy okazji trójki popełnić starych błędów. Naturalnie, podobnie jak wcześniej, zadaniem graczy będzie stworzyć imperium, które przetrwa tysiąclecia - od czasów prehistorycznych po pdbój kosmosu. W przeciwieństwie jednak do niej i paru innych gier próbujących zmierzyć się z historią poprzez wieki, zachowana ma być ciągłość rozgrywki - zdobycze technologiczne z jednej misji nie będą wymagać ponowneho wynalezienia w kolejnej, a zwycięzcy z jednej epoki sformują trzon armii dostępnej w następnej! Ziemskim Imperium III przyjdzie nam zarządzać jeszcze w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie podobała mi się "dwójka", choć mój brat się nią zagrywa to mnie zwyczajnie męczy... Ta muzyka - koszmar. Nienawidzę takich gier, gdzie jestem wodzem i ciągle jak udaje mi się stworzyć imperium to muszę się cofać i zaczynać wszystko od nowa, a wszystko to uatrakcyjnia wycie i bębnienie zupełnie nie pasującej do okresu (w moim przypadku coś na kształt WWII). Jeśli jednak muzyka w "trójce" będzie zmieniać się w zależności od epoki (i będzie mniej męcząca - wyłączałem oryginalną i włączałem swoje kawałki :P, a chyba muzyka w grach nie po to jest) i nie będziemy zmuszani do zaczynania wszystkiego od początku to... i tak nie kupię, poznęcam się nad Szopą Włosów (taką ksywkę na gram.pl ma mój brat :D) heh,heh... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera zbliża się wielkimi krokami, zapowiedź w CD Action napisana, a tu chyba nikt nie słyszał o kontynuacji jednego z lepszych RTS''ów. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w drugą część grałem ale powiem , że nie przyciągnęła mnie na długo. Dokładniej to na 1 tydzień. Muzyka denna fabuła też taka sobie i kampanie jakoś mi nie pasują. Jednostki mimo wszystko brzydkie i mało urozmaicone. Patrząc na screeny z 3 nie będzie to wyglądało dobrze nawet jak na standardy. EE ma jakąś taką dziwną grafikę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trójce mamy nie mieć normalnej kampanii tylko grać na "arcymapie" Ziemi. Oczywiście to nie będzie 1 wielka mapa a tysiące odwzorujących prawdziwe miejsca (za to powinna być mapa globu). Ciekawe tylko czy od jakiejś futurystycznej epoki będziemy mogli się przenieść np. na Księżyc albo na Marsa. Dla mnie trójka jest godna zainteresowania; z niecierpliwością na nią czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 01:33, SSebaSS napisał:

Kto wyda to grę w Polsce.

CD Projekt:D I dobrze, przynajmniej będzie dobra wersja PL:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 23:33, Vormulac napisał:

Świetny filmik do pobrania. Niecałe 53MB, czas trwania ~1:26, jakość HD.

Empire Earth III - Intro Movie
http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=2552&id=11633

Do tego screenshot (1280x960).


Ten filmik powala - to prawda, dziś pojawił się też na kilku portalach :)
Sam oglądałem go w kółko kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować