AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Na mumble koleś mówił, że przykładowo Desolation jest very high, bo tam jest najwięcej przeniesionych kont prawda to?

Bo bym chciał przykładowo sprawdzić jaka jest dana populacja online na serwerze wtedy kiedy ja gram, bo różnie to bywa, niby na BT jest high, a bywa że żywej duszy nie spotkasz na mapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skin backpacka- holograficzne skrzydła kosztuje 100 przedmiotów wartych 1000 zbieranych w tym evencie "punktów"...

Czuje, że szykuje się grind :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 19:19, Boguslav4 napisał:

Skin backpacka- holograficzne skrzydła kosztuje 100 przedmiotów wartych 1000 zbieranych
w tym evencie "punktów"...

Czuje, że szykuje się grind :/


Są dwa rodzaje skrzydeł. Te beznadziejnie wyglądające, o których mówisz, za 100 x 1000 cuksów (bo kupujesz je za inne itemy, które kosztują 1000 cuksów. Skrzydła kosztują 100 tych itemów) oraz Shattered Wings, za 14 z 17 achievementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2013 o 19:26, Sipso napisał:

Są dwa rodzaje skrzydeł. Te beznadziejnie wyglądające, o których mówisz, za 100 x 1000
cuksów (bo kupujesz je za inne itemy, które kosztują 1000 cuksów. Skrzydła kosztują 100
tych itemów) oraz Shattered Wings, za 14 z 17 achievementów.


Po 3 zwycięzkich walkach w Dragon Ball 3 cuksy... hm
Nie wiem czy chce się dalej to expić, choć powiem że event wygląda dosyć dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Balle to tylko dla acziwa. Za porażkę jeden cuks. Najwięcej leci chyba z hologramów. Ogólnie wygląda to jak powtórka z Halloween. Nie jest źle. Ale cd i ilość mobów na hologramach jest nieco śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym wielu ludzi z UW jest mocno ciętych na BT. Jak wcześniej narzekali że BT nie potrafi grać na WvW, to wczoraj się pogrązyło. Tylko hacków co wczoraj było to nikt jeszcze nie widział: latające golemy, nietykalne postacie w momencie smierci, czy kile na jednego hita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 19:19, Boguslav4 napisał:

Czuje, że szykuje się grind :/

CoF P1 2-3h i masz z TP.

Swoją drogą głupie, że nie można zmieniać kolorów skrzydeł, to takie cofanie się w rozwoju ze strony Anet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 21:56, qq_MoaR napisał:

> Czuje, że szykuje się grind :/
CoF P1 2-3h i masz z TP.

Swoją drogą głupie, że nie można zmieniać kolorów skrzydeł, to takie cofanie się w rozwoju
ze strony Anet.


Bardziej denerwujący jest bug z achievementem za walki w nowym trybie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 19:32, Boguslav4 napisał:

Nie wiem czy chce się dalej to expić, choć powiem że event wygląda dosyć dobrze. :)


Szkoda tylko, że tylko jedyna rzecz, która po evencie zostanie - skiny broni - to standardowo RNG, więc jak nie masz szczęscią to farm, albo wydawaj kasę :F
A Dragon Ball powinien się nazywać AFK Ball, bo to co się momentami dzieje to przegięcie. No ale aczik jest za ilość gier, za ilość winów niby też, ale to może się przypadkiem nabije..

Dnia 11.06.2013 o 19:32, Boguslav4 napisał:

Swoją drogą głupie, że nie można zmieniać kolorów skrzydeł, to takie cofanie się w rozwoju ze strony Anet.

Żadnego plecaczka nie można zmieniać, więc nic dziwnego chyba. Ale fakt, opcję mogliby dodać, przemalowałbym sobie kwiatka :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dowody? Nie neguję, ale jak gram od premiery, to poza jajami z wynoszeniem Orb of Power, żadnych hacków tego typu nie widziałem.
Potwierdzałoby to jakość populacji na serwerach... niższych, że tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 23:34, Sipso napisał:

Jakieś dowody? Nie neguję, ale jak gram od premiery, to poza jajami z wynoszeniem Orb
of Power, żadnych hacków tego typu nie widziałem.
Potwierdzałoby to jakość populacji na serwerach... niższych, że tak powiem.


Gram obecnie na UW i to głównie na WvW (przeniosłem sie z BT, po kilku akcjach commanderów jakie oni odwalili w lutym/marcu). Po dzisiejszej tej aktualizacji sporo osób z tego serwera sądziło że to właśnie poszły bany na raportowane konta. Zobacz sobie ten filmik, tak jeden z botów działa na PvE. http://www.youtube.com/watch?v=SEIvrSL9iiw

Po drugie, nie wiem czy to akurat wpływ tego że BT dostaje baty od nas czy to coś innego, ale obecnie BT jest serwerem 'Medium" a kilka dni temu był "high". A sprawdzałem właśnie przed tą aktualizacją po tym jak poszły wczoraj raporty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej. Teraz wierzę. Gdy tylko zrobi się miejsce proponuję wbijać na jakiś poważniejszy serwer. Na Deso, gdy jeszcze nonstop naparzaliśmy się z vizu i sfr nigdy coś takiego nie miało miejsca. Bo nie tylko o punkty się walczy u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest ktos zaintersowany książkami z Guild Wars - Edge of Destiny oraz Ghosts of Ascalon, w języku angielskim? Zamowilem ponad miesiac temu te ksiazki jednak sprzedajacy nie dawal oznak zycia ani nie odpisywal na maile. Dzis pisze, że je wyslal. Dwa dni temu zdażylem juz owe knigi zakupic u pewnwgo źródlao. Tak wiec nie odbiorę przesyłki, chyba ze ktos jest ksiażkami zaintersowany i chciałby je odkupic. Cena za obie wraz zprzesylka z UK wynosi 98,15zł. czyli dodajac do tego cene nowej koperty lacznie wyszloby 100zl.Bez szukania i pierniczenia sie, wiem już że takie rzeczy lepiej prsez rodzine kupic. Kontakt: sipso2012@gmail.com


Przepraszm z pisownie, pisze z komórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem ten błąd właśnie, że jestem na BT. Gdyby nie fantastyczni ludzie z guild to już dawno bym się przeniósł. Sprawdziło się większość rzeczy, których się obawiałem. Polacy nie dość, że robią oborę (słowo na k na /m w co drugim wyrazie, ktoś zwróci uwagę to nawet częściej ;)), to jeszcze granie z nimi to tragedia (commanderzy nie przejawiają inteligencji większej od ameby, wbijają w bazy wrogów, dają się lurować grupkom itd.). Nawet taki prosty CoF czasami sprawia im problemy. Nie mówiąc już o tym, że często w ogóle nikogo nie ma na mapce (na innych serwerach też tak jest?).
Jaki serwer polecacie (tym razem nie będę brał niczego z Polakami)? Najlepiej angielski lub ogólnie europejski. Co prawda nie wiem jeszcze czy się przenosić, bo jak powiedziałem ludzi w guild mam super, ale te 80 osób nie zmienia faktu, że reszta serwera to jakaś tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Desolation.
Gram na nim od ostatnich chwil darmowych transferów (z kumplem analizowaliśmy populacje serwerów). Deso wypada bosko. Na mapach zawsze są ludzie, Polacy są, jak widać, ale nie ujawniają się i dostosowują do międzynarodowego serwera, po prostu normalni gracze. W wvw, przed zmianami w przydzielaniu byliśmy nonstop w T1, trzeci bo trzeci, ale utrzymać się w T1 z vizu i sfr nie było łatwo.
W LA ciągle widać lfg na szeroki wachlarz leveli fotma, a i na dungi inne niż cof też można znaleźć ludzi bez pomocy gw2lfg.
Polecam Deso.

EDIT: Jeżeli się zdecydujesz, pisz - Sipso.
Zaproszę cię do gildii, niewielka, ale wyodrębniło się w niej grono stałych bywalców. W niedziele zbiera się całość i robimy guild missions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 18:27, Xjumpaytech napisał:

Ja zrobiłem ten błąd właśnie, że jestem na BT. Gdyby nie fantastyczni ludzie z guild
to już dawno bym się przeniósł.


Ale co cię powstrzymuje? Możesz spokojnie być w tej samej gildii na innym serwerze, a odkąd wprowadzono guesting, możesz również grać z postaciami stamtąd. Jedyne co stracisz, to dostęp do różnych bonusów wykupionych przez gildię - influence leci dla każdego serwera osobno - i wspólnego guild banku. Za to jak już ci się uda wykupić, będziesz miał guild bank tylko dla siebie, a przedmioty koledzy zawsze mogą podesłać pocztą. Możesz też spokojnie dołączyć do innej gildii i przeskakiwać między nimi.
Naprawdę niewiele jest rzeczy, które się traci grając na innym serwerze niż reszta gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 18:27, Xjumpaytech napisał:

Ja zrobiłem ten błąd właśnie, że jestem na BT. Gdyby nie fantastyczni ludzie z guild
to już dawno bym się przeniósł.


Ja też taki sam błąd zrobiłem. Nie mam zamiaru za każdym razem udowadniac ludziom że nie jestem osłem, a tak wyglada gra gdy zwrócisz uwagę commanderom ( bo to on jest comm a nie Ty, więc nie pyskuj) bo: np. najpierw nalezy umocnić własną mape a nie podbijac od razu następną albo żeby nie brać supply z keepów zanim sie ich nie ulepszy. Ten sam problem miałem na swoim starym podwórku z polskimi graczami. Pomimo tego że miałem wieksze doświadczenie na Travianie to za każdym razem miałem awantury z nowymi graczami, którzy rozegrali jeden serwer przy moich 5. Obecnie gram na Underwoldzie. Mamy ogarnietych commanderów. Jest tutaj kilka polskich gildii ale są niezbyt widoczni. Grają we własnym gronie. Nie ma takich napinek jak na BT. Jako UW na wybicie się ze swojego tiera bym nie liczył na WvW, nie ma aż tak dużego nacisku na grę w tyb trybie więc rzadko są kolejki. Ostatnio biliśmy się z wami, wiec pewnie wiesz jak to się skonczyło. Obecnie bijemy sie z dwoma fransuskimi serwerami, w tym Augury Rock które jest na 9 pozycj i Fort Ranik z 17 . Widac i to sporą różnice w stylu gry i w ilosci graczy na WvW. AR potrafi wystawić dwa zergi po 50-80 osób, i to na jednej mapie. Fort Ranik wystawia jednego zerga po 40-60 osób, my podobnie i wiekszość starć z FR wygrywamy. Więc popatrz na serwery, pamiętaj że im wyzej tym trudnij bedzie Ci wejść na WvW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się