Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2011 o 23:06, kryst90 napisał:

Ja szukam jakiejś typowo japońskiej gry MMO najlepiej darmową.

Co to znaczy "typowo japońskiej"?

Japończycy w ogóle robią jakieś MMO? Nie licząc Final Fantasy XI i XIV?

W Muve.pl można kupić Final Fantasy XI Complete (gra + wszystkie dodatki) za... 5zł. W pakiecie 30 dni abonamentu oraz 30-dniowy guest pass. Dalszy abonament jednak dość drogi jak na tego typu produkcję.

Jeśli zaś chodzi o klimat, to naprawdę zachęcam do sprawdzenia Rusty Hearts. Opisywałem to na gramsajcie. Koreańskie, od Perfect World, ale dość oryginalne. Bardziej to młócka arcade''owa niż typowy point''n''click. No i w pełni darmowe (sklepik oferuje głównie kosmetykę i udogodnienia).

I przy okazji raz jeszcze sugeruję śledzić informacje o przejściu Star Trek Online na model F2P (wstępnie jeszcze w tym roku, obstawiam grudzień). Z tego co widziałem co się szykuje na jego premierę, to naprawdę gra staje się lepsza i lepsza. Na Alienware Arena można znaleźć Giveaway z kluczem oferującym wersję retail gry, trochę bonusów (normalnie płatnych) oraz 10 dni zabawy. Osobiście mogę też zaproponować wcześniejsze wysłanie Guest Passa dającego dostęp do swego rodzaju dema (potrzebny tylko mail).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 14:25, SuavekS napisał:

> Ja szukam jakiejś typowo japońskiej gry MMO najlepiej darmową.
Co to znaczy "typowo japońskiej"?

Japończycy w ogóle robią jakieś MMO? Nie licząc Final Fantasy XI i XIV?

W Muve.pl można kupić Final Fantasy XI Complete (gra + wszystkie dodatki) za... 5zł.
W pakiecie 30 dni abonamentu oraz 30-dniowy guest pass. Dalszy abonament jednak dość
drogi jak na tego typu produkcję.

Jeśli zaś chodzi o klimat, to naprawdę zachęcam do sprawdzenia Rusty Hearts. Opisywałem
to na gramsajcie. Koreańskie, od Perfect World, ale dość oryginalne. Bardziej to młócka
arcade''owa niż typowy point''n''click. No i w pełni darmowe (sklepik oferuje głównie
kosmetykę i udogodnienia).

I przy okazji raz jeszcze sugeruję śledzić informacje o przejściu Star Trek Online na
model F2P (wstępnie jeszcze w tym roku, obstawiam grudzień). Z tego co widziałem co się
szykuje na jego premierę, to naprawdę gra staje się lepsza i lepsza. Na Alienware Arena
można znaleźć Giveaway z kluczem oferującym wersję retail gry, trochę bonusów (normalnie
płatnych) oraz 10 dni zabawy. Osobiście mogę też zaproponować wcześniejsze wysłanie Guest
Passa dającego dostęp do swego rodzaju dema (potrzebny tylko mail).


Cóż. Grałem w FF XI nawet mi się spodobała ale niestety wolał bym płacić pre-paidem a w Polsce trudny znaleźć. Co do STO też wypróbowałem i niestety strasznie mi się zacina. Chyba poczekam na model F2P dla Lineage II. Chyba że macie inne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 17:35, Axuwax napisał:

Możesz zawsze grać w Lineage II, Aion i WoW na prywatnych serwerach ...

Jasne. Czemu płacić skoro można to samo mieć nielegalnie za darmo.
Ban za propagowanie piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 23:36, DarkWolf_PL napisał:

Pytanie pewnie banalne, szukam w miarę nowej w miarę darmowej gry mmo, w której nie będę
musiał bulić kupy kasy by móc z przyjemnością pograć, macie coś takiego?


Jak nie sprecyzujesz to Ci wkleję listę 40 czy 50 różnych tytułów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 04:46, Fumiko napisał:

> Pytanie pewnie banalne, szukam w miarę nowej w miarę darmowej gry mmo, w której
nie będę
> musiał bulić kupy kasy by móc z przyjemnością pograć, macie coś takiego?

Jak nie sprecyzujesz to Ci wkleję listę 40 czy 50 różnych tytułów...

w miare dobra grafika, może być specjalnie stylizowana w kierunku cukierkowości itp. , przymusowość płatności jak w LoLu czy cabalu, aby była dynamiczna i nie nużyła, od rzazu odrzucę parę nowych tytułów jak LOTRO, AOC, Champions Online, swoją drogą co myślicie o APB reload, grałem w pierwszą betę i całkiem przyjemnie mi się śmigało, ile zajmuje instalka jeśli ktoś orientuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 08:19, DarkWolf_PL napisał:

w miare dobra grafika, może być specjalnie stylizowana w kierunku cukierkowości itp.


Wszystkie trzy z PWI (Perfect World, Jade Dynasty, Forsaken World), Dragon Nest (w becie ciągle), Rohan, Allods, TLBB aka. Drakon Oath, AIKA Online, Fiesta Online, Shayia, Rappelz, Requiem: Memento Mori (bardzo niecukierkowe :P), Sword 2, N.E.O Online...

Styknie czy mam dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 17:04, Fumiko napisał:

> w miare dobra grafika, może być specjalnie stylizowana w kierunku cukierkowości
itp.

Wszystkie trzy z PWI (Perfect World, Jade Dynasty, Forsaken World), Dragon Nest (w becie
ciągle), Rohan, Allods, TLBB aka. Drakon Oath, AIKA Online, Fiesta Online, Shayia, Rappelz,
Requiem: Memento Mori (bardzo niecukierkowe :P), Sword 2, N.E.O Online...

Styknie czy mam dalej?

W 90 % grałem zobaczę resztę na na YT może coś mnie przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 17:09, DarkWolf_PL napisał:

W 90 % grałem zobaczę resztę na na YT może coś mnie przekona.


To i po to pytam o doprecyzowanie, bo wiesz, szklana kula w serwisie. Popsuła się była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że chcemy ze współlokatorami z nudów pograć w jakieś darmowe MMO nasza uwaga padła na Forsaken World i stąd pytanie - opłaca się? Zależy nam głównie na pvp choć jakimś grindem w pve też nie pogardzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 20:52, Fumiko napisał:

Jak się w PVP chcecie bawić to może LoL?


Każdy z nas jakąś tam przygodę z LoLem miał i jakoś na dłużej nikogo nie przyciągnął.
Nie nasz klimat. Póki co nie narzekamy na Forsaken World choć na początku wszystko sprowadza się tylko do biegania po mieście i odwiedzania kolejnych NPC, którzy wysyłają do kolejnych NPC... Mam nadzieję, że z biegiem gry zacznie się dziać coś ciekawszego :P Aaa no i mam nadzieję, że nie zawiodę się na systemie PK i ogólnie na PVP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego mmorpg, które nie zajmuje zbyt dużo miejsca (Głównie dlatego że mam słabego neta, nie mam czasu ściągać cztero-gigowych instalek), a w którego gra sporo ludzi. Coś przestępnego bo takie gry to dla mnie w sumie nowość, grałem tylko kiedyś WoW trochę (Trial) i Free Realms na PS3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować