Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

twoja ulubiona gra - mini recenzja, opis i ocena!

8 postów w tym temacie

Oto moja propozycja:
Medieval 2: Total War

Medieval 2: Total War jest to połączenie strategii turowej z RTS-em. Ta gra jest już 4 częścią cyklu Total War( nie licząc dodadków), a ponadto sequelem pierwszego Medievala. W dwójce rozbudowano wiele opcji dyplomatycznych, handlowych oraz poprawiono grafikę przez co Medieval 2 wydaje się być najlepszą częścią tego znakomitego cyklu. Można w niej zbudować dwa typy osad- miasta i zamki. W tych pierwszych jest bardziej rozbudowany handel oraz można kontrolować podatki. Jednak miasta są łatwiejsze w zdobyciu i łatwiej w nich do wybuchu rebelii. W zamkach natomiast nie można kontrolować podatków, są one jednak trudniejsze w zdobyciu i można w nich zwerbować więcej jednostek.

Bitwy są rozgrywane w trybie automatycznym lub takim, w którym możesz sam przenieść się na pole walki i wydawać rozkazy, czyli po prostu w trybie RTS. Na mapie masz też do dyzpozycji kapłanów, księżniczki, dyplomatów oraz szpiegów i zabójców. Gra jest bardzo rozbudowana i do tego łatwa w obsłudze i dlatego grywalność stoi na wysokim poziomie. Jednak do minusów zaliczyłbym brak bitew morskich, bowiem te można rozegrać tylko w trybie automatycznym. Grafika i muzyka stoją na bardzo wysokim poziomie.

Moja ocena: 9/10

l War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic II: 10/10
Gothic II Bardzo polubilem ta gre ma bardzo fajna fabule, sciezke dźwiękową,klimat, postacie, dialogi,system walki, czary. najbardzej w Gothic podoba mi sie postac Gorna.Jest on jednym z najemników na farmie Onara jego szefem jest Lee.Gorn w pewnym momencie staje sie łowca smoków i pomaga ci dostac sie do jednego ze smokow nie idzie z toba zabic tego smoka tylko dochodzi z toba do mostu.dalej trzeba sobie radzic samemu.Na sam koniec gry mozesz wziasc go sobie na statek. Gorn jest jednym z twoich najlepszych przyjaciół. w grze masz jeszcze trzech innych dobrych przyjaciół: Diego, MIlten, Lester.
Mafia:10/10
Gra toczy się w Ameryce Lost Heaven w latach 30 XX wieku.Wcielamy sie w postac taksówkarza Tommy Angelo który staje sie jednym z członków mafii i wkracza do rodziny Salieri.Głównym szefem w mafii jest Don Salieri .Główna siedziba mafii znajduje sie w Littel Italia.Gra jest dobrze dopracowana najb
ardziej podoba mi sie ogranicznik predkosci, fabula gry,samochody, ścieszka dżwiękowa, postacie.naprawde polecam zagrac w ta gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Taki temat już istnieje ===> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=426&u=289

Następnym razem jeżeli masz zamiar założyć nowy temat, sprawdź, czy nie istnieje już podobny.
W tym celu używaj wyszukiwarki, oto instrukcja ===> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27

Żeby zobaczyć jakie są moje ulubione gry wejdź na mojego gramsajta :P ;)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pirates of the Caribbes
Może ja ją tak troszke opisze

W grze pokierujemy trzema niewątpliwie najważniejszymi postaciami z całej opowieści. Kapitan Jack Sparrow, Will Turner i Elizabeth Swann wespół lub oddzielnie przypomną raz jeszcze sceny znane z filmów. Na trailerach zapowiadających tytuł widzieliśmy między innymi atak bestii Krakena na okręt Sparrowa. To, co zobaczymy w dalszej części gry, powiązane jest ,rzecz jasna, z fabułą filmu, którego premiera odbędzie się już w maju. Zaś gra zawita na rynek 10 dni po ukazaniu się produkcji kinowej.

Ocena 9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Operation Flashpoint Resistance - 10/10

Gra wojenna. Czasy zimnej wojny. Armia rosyjska pod dowództwem generała Aleksieja Guby zaatakowała neutralną wyspę Nogova, bezlitośnie trzewiąc ludność. Ty, jako były żołnierz i mieszkaniec tejże wyspy musisz poprowadzić do zwycięstwa armie rolników. Setki ddoatkowych jednostek, samochodów, broni, samochodów, czołgów i lotnictwa do ściągnięcia w internecie. Naprawdę polecam!

Mafia - 10/10

Ameryka, czasy prohibicji. W mieście Lost Heaven walczą o wpływy dwie organizacje przestępcze. Ty, jako taksówkarz przypadkie trafiasz do jednej z nich i z czasem rośnie twój respekt. Do rodziny Sallieri. Bardzo ciekawe misje m.in. wyścig samochodem wyścigowym po torze, napad na bank, eskortowanie pięknej dziewczyny, morderstwo właściciela hotelu i wysadzenie jego biura, przechwycenie transportu alkoholu, gonitwa za szefem wrogiej mafii. Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować