Zaloguj się, aby obserwować  
shinian

The Godfather The Game

390 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 09:19, lukaszenka napisał:

A gdzie znajduje się ten procent gry?:D Dla mnie najlepsza broń to Dillinger:))

Naciskając Escape, wejdź w jakieśtam menu - nie pamiętam, jakie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 10:25, xbit71 napisał:

Dla mnie najlepszą i najczęściej przeze mnie używaną bronią był... Magnum. Prawdę mówiąc, ciągle
go używałem, nawet gdy zostałem Donem Nowego Jorku.
A na ile procent ukończyliście grę? Wymusiliście wszystkie haracze? ;)

dla mnie najlepszom bronią jest "zmiatecz ulic"
a gre oczywiście ze przeszedłem gre na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 14:52, lukaszenka napisał:

To jak przeszedłeś grę na 100% to chyba wiesz gdzie pisza te "procenty: przejścia gry nie?:D

bym musial od nowa zainstalowac bo dawno gralem i juz nie pamietam ale chyba gdzieś w opcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 13:20, lukaszenka napisał:

Hehe spoko xbit też mówi że gdzieś w opcjach...pytanie gdzie dokładnie...?;/ No nic może sam
znajdę:)


Z tego co pamietam, to na planszy gdzie masz pokazane emblematy poszczegolnych rodzin i Twoja droge po szczeblach Mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 13:20, lukaszenka napisał:

Hehe spoko xbit też mówi że gdzieś w opcjach...pytanie gdzie dokładnie...?;/

Dokładnie to tak: Esc, z menu wybrać Raport Toma, potem zakładkę Kartoteka - tu masz napisany postęp w misjach (misje główne to pierwsza ze statystyk, poniżej jakieś podsumowania co do ilości zdobytych interesów, melin itp.; na samym dole jest postęp ogólny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 18:21, StroggMan napisał:

Lepiej zainwestować w film "Ojcec Chrzestny" czy zakupić sobie grę?

Nie ma porównania:) Film to absolutne mistrzostwo:D A gra? Niektórym sie podoba, ale jak dla mnie to zniewaga dla filmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 18:21, StroggMan napisał:

Lepiej zainwestować w film "Ojcec Chrzestny" czy zakupić sobie grę?


Ksiazka>fim>>>gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem książkę i byłem zachwycony (przeczytałem również "Sycylijczyka" i jestem w trakcie "Powrótu Ojca Chrzestnego"), film jest mistrzostwem - pierwsza genialna (0/10), druga genialna (10/10) a trzecia bardzo dobra (9/10). W grę grałem u kolegi i też mi się podobała ale porownując do filmu czy książki może sie schować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 18:21, StroggMan napisał:

Lepiej zainwestować w film "Ojcec Chrzestny" czy zakupić sobie grę?


To proste- przeczytać książkę Mario Puzo:-) A tak całkiem serio gra jest przeciętna (niestety), film zaś jest klasyką kina... To chyba wystarczy za komentarz :P Wybór należy do Ciebie, ale film to istna oferta nie do odrzucenia, he he ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 20:14, StroggMan napisał:

film jest mistrzostwem - pierwsza genialna (0/10)

Mam nadzieję, że to tylko "drobna" pomyłka ;)

Dnia 14.07.2007 o 20:14, StroggMan napisał:

W grę grałem u kolegi i też mi się podobała ale porownując do filmu czy książki może sie schować

Porównanie jej do książki i filmu rzeczywiście wypada na jej niekorzyść, ale gra to jednak inne "medium". Wszelkie głosy krytyczne wynikają raczej z tego, że można się po niej spodziewać zbyt wiele, jakiejś genialności (czyli czegoś w stylu filmu czy książki), a tego nie ma. Patrząc jednak bez żadnych oczekiwań, gra jest dobra (powiedziałbym, że to rzemieślnicza robota EA - wszystko zrobione przyzwoicie, brak tylko jakiejś wyjątkowości) - ciekawie pomyślane wplecenie historii bohatera do tej znanej z filmu, nienajgorsza grafika (przynajmniej chodzi na max detalach bez przycinania), muzyka z filmu, wiernie (jak twierdzą twórcy) odwzorowany Nowy Jork tamtego okresu; buduje to klimat, w który jeśli umiesz się wczuć spowoduje przyjemne przechodzenie gry. Ma też oczywiście sporo wad, ale mi akurat nie przeszkadzały na tyle, że grało się całkiem dobrze. Tym bardziej, że obecnie kupić ją można w wirtusie za 29.90 zł - co jest rozsądną ceną jak za tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak sorry - miało być 10 (klawa mi sie psuje) :PP
Co do gry to ją wczoraj kupiłem i mi sie nawet pooba chociaż ma pewne błędy i do filmy sie nie ima - ale jak na gre to jest całkiem fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy wyjdzie "The Godfather Part II: The Game"? Mam nadzieje że tak - gdyby naprawila błędy jedynki i polepszyła grafę to bym od razu leciał do sklepu w dzień premiery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, bo sorry, ale rozstrzelanie klimatu Ojca Chrzestnego jest po prostu nietaktem. Ksiazka jest nieziemska, film genialny, a gra? Nie chciałem sprawdzac:P
Nigdzie nie ma takich smakow jak w ksiazce, gdy Luca Brasi (o ile dobrze pamietam) zlapal dwoch ludzi Ala Capone...:) Ale moja ulubiona postacia byl Tessio. Rozwazny, do konca zachowal klase, nawet jak sie dowiedzial, ze maja na niego haka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe w środę zaczyna się trylogia Ojca Chrzestnego:) Już się nie mogę doczekac bo nie miałem okazji oglądnąc:P. Informuję tych co nie wiedza że film jest w środę o 20.55 na TVN;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:47, lukaszenka napisał:

Hehe w środę zaczyna się trylogia Ojca Chrzestnego:) Już się nie mogę doczekac bo nie miałem
okazji oglądnąc:P. Informuję tych co nie wiedza że film jest w środę o 20.55 na TVN;]


obejrzałem wczoraj już 5 raz i jezsze mi się nie znudził pełen szacunek dla filmu ojciec chrzesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj oglądałem, ale nie od początku. Drugi raz i oglądało mi się go tak samo jak za pierwszym razem. Ten film można spokojnie nazwać arcydziełem. Jak będę miał okazję to oglądnę następne dwie części (chodź te już też widziałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować