Zaloguj się, aby obserwować  
shinian

The Godfather The Game

390 postów w tym temacie

Ej ludzie znacie jakis kod na udostepienie wyszystkich filmików bo nie chce mi sie szukac po mieście wszystkich taśm z filmami odrazu mówie ze kod z CDA nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 17:06, Camponator napisał:

> to wie ktos jak wysiadać z samochodów bo ja nie mogę?? prszę o odpowiedź.

Normalnie PRZYCISKIEM :->

A tak an serio:
CHŁOPIE KUP SE ORYGINAŁ
nawiasem mówiąc też mam kilka piratów, ale to chyba każdy ma.

byłeś ciekaw jak zrobiem że mi chodzi normalnie pożyczyłem od kumpla oryginalną wersję i przejechałem ją ale ani złotówki z własnej kieszeni bym nie wydał na tą grę juz wole se pogra w gothica i bym wolał drugi raz na niego kasę wyda niż na ojca chrzestnego (serio) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 14:29, piotrunus napisał:

chciałem prosic o pomoc w zwiazku z grą ojciec chrzestny mianowicie nie wiem gdzie i jak kupowac
ubrania

Musisz wyjśc do głównego menu. Jak wczytujesz gre to na dole masz 3 przyciski: Usuń, Zmień i Archiwum
Klikasz na zmień i na zakładkę ubiór. Tam wybierasz co chcesz i naciskasz Kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 19:26, pinu? napisał:

byłeś ciekaw jak zrobiem że mi chodzi normalnie pożyczyłem od kumpla oryginalną wersję i przejechałem
ją ale ani złotówki z własnej kieszeni bym nie wydał na tą grę juz wole se pogra w gothica
i bym wolał drugi raz na niego kasę wyda niż na ojca chrzestnego (serio) pozdrawiam.


Piszesz tak jakby granie w Gothica było straszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra podoba mi sie tak samo jak Mafia.
Ale The Godfather ma więcej mozliwości jak wymyszanie haraczu, zdobywanie siedzib z ninych gangów, no i rózne takie rzeczy zwiazane troche z GTA SA i Mafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem...;]
Niewiem gdzie znajdują się sejwy w Ojcu Chrzestnym, a chce zrobić formata i nie chce całej gierki przechodzić od początku...Może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 11:17, shinian napisał:

Próbowałeś w Moje Dokumenty? Savy gier od EA z reguły tam są:)


Niestety już za późno mam sformatowane kompa...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 18:09, kuko7 napisał:

> Próbowałeś w Moje Dokumenty? Savy gier od EA z reguły tam są:)

Niestety już za późno mam sformatowane kompa...:/

Następnym razem czytaj plik readme. Tam powinno być wszystko napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 14:42, shinian napisał:

Czy ktoś z was orientuje się może czy sejfy do wysadzania znajdują się również w magazynach?

Z tego co pamiętam to są, ale nigdy nie wysadzałem takich małyh sejfów bo poprostu szkoda była dynamitu...;]
Co innego w bankach...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 15:12, kuko7 napisał:

Z tego co pamiętam to są, ale nigdy nie wysadzałem takich małyh sejfów bo poprostu szkoda była
dynamitu...;]


Hmm okazuje się, że jednak nie ma. Przynajmniej w tym magazynie który wsadzało się podczas misji. Muszę wysadzić wszystkie sejfy żeby achievementa odblokować:P Co do dynamiut, nie ma żadnych strat. Z każdego otworzonego sejfu wypada $ oraz laseczka dynamitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to w Little Italy,magazynie rodziny Tattagalia jest sejf...w pomieszczeniu gdzie jest ten gostek od którego można "wykupić" ten magazyn...ale na 100% to pewny nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 14:42, shinian napisał:

Czy ktoś z was orientuje się może czy sejfy do wysadzania znajdują się również w magazynach?

owszem znajdują się również w magazynach. Najczęściej w miejscu podobnym do tego gdzie przesłuchiwałeś członka rodziny Tattaglia w sprawie morderstwa twojej żony.
Jeśli jest to inny rodzaj magazynu to w pomieszczeniu gdzie jest ten szef lub w pomieszczeniu naprzeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno małe pytanie. Jak w tej grze dusi się przeciwnika gołymi rękami? (tzn. nie używając garoty). Prosiłbym o podanie funkcji podpisanych pod klawisze (np. chwytanie, lockowanie). Ja mam wersję na x360 i jeżeli ktoś napisze, że trzeba wstukać np. x,y, z to nie na wiele mi się to zda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować