Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lineage II - testowe serwery nowego rozszerzenia

16 postów w tym temacie

Domek

Gracze Lineage II mogą już testować kolejne darmowe rozszerzenie do gry, które pojawi się w przyszłym miesiącu. Wystarczy ściągnąć klienta, wybrać jedną z przygotowanych postaci i można sprawdzać co nowego przygotowali twórcy dla fanów tego popularnego MMO.

Przeczytaj cały tekst "Lineage II - testowe serwery nowego rozszerzenia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez abonament to już chyba wolałbym se WoW''a kupić :/
Ale gdyby tak zrobili do 1/4 abonamentu z WoW''a to już jeszcze jakoś pograć :p<marzenia>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te test serwery ruszyły 8 marca, ale to już szczegół :P
btw. jak tam jest ładnie napisane, "każdy subskrybowany gracz może darmowo wypróbować Interlude" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej L2 rozsadnie wydaje kolejne dodatki
To nie to co WoW - zbieraja kase za dodatek, potem jeszcze abonament i nawet darmowego miecha nie dadza...dranie;(


L2 to fajna gra ale jeszcze wiecej czasu trzeba na nia poswiecic niz w WoWie aby cokolwiek osiagnac...szkoda ze ostatnio mi go brakuje bo z checia bym do L2 wrocil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh L2 wypas gierka :D I właśnie dodawanie coś nowego tylko zachęca do kupna :) Ale abonament....to zniechęca :| o ile sie nie mylę to mowa tutaj o Chronicle 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowa tu o zakończeniu zupełnie fabuły kronik "chronicles" a rozpoczęciu nowej fabuły Interlude... Fakt że serwer testowy dostępny jest już od 8 marca. Ale co tam trochę po macoszemu traktuje się u nas Lineage 2, a moim skromnym zdaniem jest to najlepsze mmo - o gustach się nie rozmawia. Z drugiej strony tak narzekacie na abonament ale jak wychodzą dodatki, uaktualnienia, nowe filmy, nowa świetna muzyka to nikt nie pyta skąd ncsoft zbiera pieniądze. A w dodatku jeszcze obsługa 24 godziny co by można było non stop grać bez bugow itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L2 jest wypas, ale te opłaty to zgroza, a te karty na 60dni to przesada 99zl. W żuciu nie zagram na oficjalnym serwerze w ta grę. Łatwiej jest na prywatnym zagrać, a ja sobie zrobię OFFLINE, bo mi szkoda kasy na takie opłaty.

Wiec jakby co, to winę ponosi producent i dystrybutor za moja decyzje (za dużo kasy żądacie - ja w forsie nie pływam). Jak obniżycie cenę za karty to może kupie, ale tak na dzień dzisiejszy to mi sie śmiać z was chce. Maksymalnie mogę dąć za taka kartę 30zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować