Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls IV: The Shivering Isles - zapowiedź

48 postów w tym temacie

Jeśli o mnie chodzi, to czekam na dodatek. Oblivion, a w szczególności z modami (usuwającymi level scaliing, nieśmiertelność kluczowych postaci, dodającymi nowe gildie, przedmioty, itd) z gry bardzo dobrej, zamienia się w wybitną.

Osobiście zgadzam się ze stroną graczy, krytykujących gram.pl za stronniczość. Na swojej stronie głównie publikujecie recenzje gier wydawanych przez CDP, gdzie też rzadko coś istotnego wytykacie. Inna sprawa z grami konkurencji. Faktem jest, że Morrowind jest pod wieloma względami lepszy (fabuła, długość gry, ma większą głębię,itd.), ale lukę tę można wyrównać modami. Na taką rzecz wasz ukochany Gothic3 nic nie może zrobić. Jak coś twórcy spartaczą to niech gracze czekają do części kolejnej, w końcu nie mogą sami wprowadzić żadnych zmian. Tego jakoś gothic''owi nikt nie wytknął w gramie? I ciekawe czemu? Ponadto dobijają mnie twierdzenia CDP, które głoszą "NWN najlepsza gra RPG", "Morrowind to samo", NWN2, Gothic3, Fable, Planescape Tournament, Jade Empire również. To która w końcu z nich ma to miano? Może się zdecydujcie?
A krytyka gier konkurencji, to nic dziwnego. A może to robicie, gdyż z nieznanych mi przyczyn nie wydaliście Obliviona? I jestem jeszcze przekonany, że gdyby się tak stało, to ta zapowiedź, nie byłaby równie chłodna, a pokazywałaby grę w superlatywach, momentami nawet przesadzając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż z ciekawości przeczytałem, choć z zasady nie czytam recenzji/zapowiedzi na gram.pl.
Fajnie, fajnie, ale cała zapowiedź sprowadza się do jakichś trzech zdań w środku.

Poza tym, to rzeczywiści najeżdżanie na Obliviona.
Owszem - nuży po 50 godzinach. Przy czym na przykład NWN2 nie nuży po 50 godzinach. Ponieważ wtedy właśnie kończysz je drugi raz. Plus jakieś niedorzeczne zarzuty co do tekstów i dialogów, że literacko niedoskonałe.
Tak jak i wśród recenzji gier - znajdą się perły, znajdą się, prawda, gnioty.

Shivering Isles spełni swoje zadanie. Oba zadania. Po pierwsze wzbogaci kilku twórców o parę dolców, a po drugie sprawi, że znowu uruchomię Obliviona i poprowadzę jakiegoś spoconego typa z siekierą do chwały. A co? Niech ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zeby nie myslec ze ta gra jest tragiczna jak myślą niektórzy idioci(no coż wolność słowa) nalezy wczuc sie w nią zrobic w około siebie klimacik i pograc kilka godzinek:D:D no chociaz gothic 3 jest dużo lepszy od Oblivion''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic3 był dość słaby jak dla mnie. Poza tym był za mało rozwinięty i za szybko się go również przechodziło. Gothic 2 Był znacznie lepszy i miał świetna fabułę od 3 Gothic''a. Ale to już duży skok aby G3 porównywać z Oblvionem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 13:25, Matias' napisał:

Gothic3 był dość słaby jak dla mnie. Poza tym był za mało rozwinięty i za szybko się go również
przechodziło. Gothic 2 Był znacznie lepszy i miał świetna fabułę od 3 Gothic''a. Ale to już
duży skok aby G3 porównywać z Oblvionem.


Popieram. Oblivion jest o niebo lepszy. A tak w ogóle to mi Gothic nie wchodził. Nie przekonałem się do niego.
Ja juz się nie mogę doczekać nowego dodatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować