Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

Laptop/Notebook/Netbook prosze o rzeczową informację użytkowników

5687 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2007 o 16:07, blacklio2 napisał:

to w tej cenie nic nie znajdziesz bo to kadłubek, może Acera czy FS z taką grafiką, ewentualnie
Asus

no dzieki za odpowiedz ale jak juz sie namachałeś klawiszami ... moze dał byś jakies konkretne modele... ja od 4 dni po kilka godzin dziennie szukam tego wymarzonego kompa.... i nic... tylko FL 90 jest wmiare wmiare tylko aby lepiej wyglądał i miał zatrzaski na klapke od monitora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2007 o 16:12, Chester001 napisał:

no dzieki za odpowiedz ale jak juz sie namachałeś klawiszami ... moze dał byś jakies konkretne
modele... ja od 4 dni po kilka godzin dziennie szukam tego wymarzonego kompa.... i nic... tylko
FL 90 jest wmiare wmiare tylko aby lepiej wyglądał i miał zatrzaski na klapke od monitora...


Jak sam wspomniałeś FL90 to jest kadłubek od Asusa i nic ciekawszego nie znajdziesz na dzień dzisiejszy, sam chciałem brać tego kadłubka dokładnie z takim samym konfigiem ale kaski w tym czasie przybyło i kupiłem Sony Vaio
Reszta w tym przedziale cenowym ma niezbyt ciekawe parametry sprzętowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 17:08, Chester001 napisał:

wiesz co... chyba kupie tego FL 90.. w najlepszej , najmocniejszej wersjii.... :)


yhm też tak myślałem i kupiłem co innego :) ale to kwestia funduszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znalazłem ciekawy laptop COMPAQ IFL90 oraz FL 90.. czy ktoś moze mi powiedziec kiedy.. i za ile bedzie dostepny w Polsce IFL 90 ? i czym bedzie sie różnił od FL90 ? szukałem w necie informacjii ale nic ciekawego nie znalazłem... z góry dziekuje i czekamm na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 18:17, Chester001 napisał:

znalazłem ciekawy laptop COMPAQ IFL90 oraz FL 90.. czy ktoś moze mi powiedziec kiedy.. i za
ile bedzie dostepny w Polsce IFL 90 ? i czym bedzie sie różnił od FL90 ? szukałem w necie informacjii
ale nic ciekawego nie znalazłem... z góry dziekuje i czekamm na odpowiedz

pierwszy termin to 11.10.07 ale ten termin jest przesówany od 2 miesięcy po za tym kadłubki bardzo mocno podrożały z około 1950 - 2000zł aż do 2400zł!!! więc nie spodziewaj się że będzie tanio IFL różni się od FL ilością pamięci dla karty graficznej (512MB - IFL) a oto kosztorys takiego lapka
kadłubek 2355
ram 260zł (goodram667)
hdd 400 (seagate 160GB)
proc ok 720zł (T7100)
karta WiFi - 80-100zł
bluetooth - 40
3900 około - ale to jest cena wyliczona za kadłubka fl90 - który najprawdopodobniej nie jest już produkowany - cena za IFL będzie pewnie sporo wyższa bo ma od razu bluethooth i Wifi do tego 512MB Vram i za samą platformę trzeba będzie wybulić 2700 albo więcej, o ile uda się to kupić, to co podsyłałeś link z kompem Icom to właśnie oparty na kadłubku FL90, ntt corrino 690sr na IFL90, CA (nie pamiętam modelu) również na IFL90 i najprawdopodobniej te firmy przechwytują wszystkie dostawy kadłubków żeby nie było nieco tańszych składaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie dzisiaj mam duzy problem... byłem w vobisie gadałem z gościem... i ... wszystko sie popsuło jadnym zdaniem.. wogóle po 1:

- nie wiedział co to wogóle jest za firam ta compal
- nie wiedział co to jest intel VBI
ehhh
po za tym zastanawiam sie jeszcze głęboko... czy moze kupic sobie najtańszego notebooka... do gg ,filmów... i pisania... oraz za 2,5k PC... czy moze przeznaczyc wszystko na nooteboka.. bo chciałbym sobie troche pograc tez...
po za tym rodzice wciaz sie plują się o prąd...

ktoś doradzi ?

ps jeszcze jedno.. moze ktoś mi pomóc w jakim bydgoskim sklepie dostane Compala f90 ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 14:59, Chester001 napisał:

w sumie dzisiaj mam duzy problem... byłem w vobisie gadałem z gościem... i ... wszystko sie
popsuło jadnym zdaniem.. wogóle po 1:

- nie wiedział co to wogóle jest za firam ta compal
- nie wiedział co to jest intel VBI
ehhh
po za tym zastanawiam sie jeszcze głęboko... czy moze kupic sobie najtańszego notebooka...
do gg ,filmów... i pisania... oraz za 2,5k PC... czy moze przeznaczyc wszystko na nooteboka..
bo chciałbym sobie troche pograc tez...
po za tym rodzice wciaz sie plują się o prąd...

ktoś doradzi ?

ps jeszcze jedno.. moze ktoś mi pomóc w jakim bydgoskim sklepie dostane Compala f90 ????

lepiej zrób notebook do pracy desktop do zabawy, za 2,5 tys to coś niezłego już poskładasz i pograsz, a do netu lapek za jakieś 1800 w zupełności wystarczy do tego Linux i jest pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 14:59, Chester001 napisał:

w sumie dzisiaj mam duzy problem... byłem w vobisie gadałem z gościem... i ... wszystko sie
popsuło jadnym zdaniem.. wogóle po 1:

no widzisz teraz gdzie nie kupować skoro nie wiedzą co to VBI to może byc różnie z ich kompetencjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 17:32, czaja24 napisał:

> w sumie dzisiaj mam duzy problem... byłem w vobisie gadałem z gościem... i ... wszystko
sie
> popsuło jadnym zdaniem.. wogóle po 1:
>
no widzisz teraz gdzie nie kupować skoro nie wiedzą co to VBI to może byc różnie z ich kompetencjami

ja mu mówie ze to takie lapki z intel VBI... .... chwila ciszy.. wiedze ze coś na mnie dzwnie patrzy.. a ja do niego - wie pan co to jest ? - on nie.... :D:D::D:D

no i gitara.. kurde weżcie mnie do np Vobisu lepiej sie niekiedy orientuje niz sam sprzedawca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz co... masz racje... masz racje.. z bólem serca.. musze to przyznac.. właśnie tak zrobie..
ale zrobie jeszcze lepiej.... sprzedam kompa... mojego... i kupie sobie laptopa.. i jakoś wytrzymam bez bier 3d.. do konca roku... wróce do heroes 3... do still life... bedzie ok :) (ok ok still life to gra 3d ale nie za bardzo wymagajaca od kompa), co jeszcze...
no tak.. to teraz trzeba sie rozglądac za nootebokiem za max 2200zł.. ehhh
dobrze ze na benchmarku zrobili test bedzie łatwiej wybrac...

a jak juz tu pisze to... moze... macie jakies dobre (znacie) notebooki.. za około 2000 zł... z min 1 GB, 120 GB dysk..no i.. C2D... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 17:28, Chester001 napisał:

> http://www.action.pl/_produkty/index.php?kat=mob-not# patrz w produkt Intela
>
> Ten kadłubek ściągniesz tylko przez firmę komputerową
no ok dzieki za www.. przeglądam sobie tą stronke wszystko fajnie ale.... brak mi cen !
:/


bo to jest hurtownia musisz pogadać z jakimś sklepem który by to ściągnął dla ciebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2007 o 18:18, blacklio2 napisał:

bo to jest hurtownia musisz pogadać z jakimś sklepem który by to ściągnął dla ciebe

thx ale chyba kupie sobie coś wmaire taniego i mocny stacjonarny do gier :)
i myśle ze bedzie ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 18:26, blacklio2 napisał:

dorzuć do tego budżetu 1000 zł to pogadamy o takich parametrach jakich chcesz, acha trzymaj
sie z dala od FS i Acera

no bez jaj.. ja rozumiem Acer.. ale dlaczego FS ????
prosze wypowiedz sie i dodaj kilka argumentów
w tej chwili mnie załamałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 18:28, Chester001 napisał:

> dorzuć do tego budżetu 1000 zł to pogadamy o takich parametrach jakich chcesz, acha trzymaj

> sie z dala od FS i Acera
>
no bez jaj.. ja rozumiem Acer.. ale dlaczego FS ????
prosze wypowiedz sie i dodaj kilka argumentów
w tej chwili mnie załamałeś...


Kumpel ma hurtownie i trochę handluje laptopami w zasadzie to samo co Acer kiepskei zawiasy, plastik z którego wykonano szybko się rysuje oraz ściera przy użytkowaniu to są główne aspekty można sie do innych przyczepić ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować