Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

Laptop/Notebook/Netbook prosze o rzeczową informację użytkowników

5687 postów w tym temacie

ehh
widziałem lapki z 1 GB , 120 GB dysk... i z celeronem...1,73
i sie zastanawiam czy nie lepszy jest sempron ?
albo Core Duo..
zawsze moge wziasć z 512.. i dokupic 1 GB... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 18:52, blacklio2 napisał:

>
> > http://www.karen.pl/go/_info/?user_id=4644&lang=pl
> kusząca propozycja.. ale chyba nie da rady.. aby.. miec 2 rdzeniowego ? :P
a używka może być ?

nie nie... na bank nie.. chce nowego... jeszcze pachnącego..
wiem wiem trudne zadanie a budrzed około 2000 zł... najbardziej mi zalezy na dysku aby był jak najwiekszy... i Bluetooth, irda.... hmm czytnik kart....dvdrw.... mozliwosc wgrania xp, hmmm.... no ram to... 512.. ehhhhh :(:(:(.. (potem jak coś dokupie 1 GB albo od razu z 1 GB .. (jak sie da)) , hmm no i procek... najwydajniejszy jaki sie da... za tą cene... i nie jakiś okronoju np celeron czy coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodac panoramiczny wyświetlacz.. 15,4... (błyszczący) ,hmm...nie acer i nie FS (podobno są słabe)ehh.. ok ja ide.. wrócejeszcze tu dzisiaj to zobacze ... na razie patrzyłem na skapcu.pl , karen.com.pl vobis.pl... wiekie dzieki za pomoc...

czekam na wasze propozycje...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 20:47, Krejt napisał:

Nie mam żadnych zastrzeżeń, od 7 miesięcy chodzi bezawaryjnie. Wcześniej miałem jednego ze
starszych Amilo od Fujitsu-Siemensa i uważam że BENQ jest o wiele lepszy w kwestii ergonomii,
rozmieszczenia gniazd i ogólnej jakości wykonania.

Przede wszystkim podczas korzystania z myszy Fujitsu-Siemens dmuchał mi rozgrzanym powietrzem
prosto na dłoń (wylot z prawej). ;)


Czy mógłbym prosić o trochę więcej informacji o P52?
mało o nim jest w necie a wygląda na fajną opcję, za naprawdę dobrą cenę...
Jak sie po dłuższym czasie na nim pracuje- czytałem, ze się przegrzewa co jest winą amd. Czy bateria jest zadowalająca i w ogóle czy prócz pracy na nim da się popykać w jakieś gierki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 18:59, Chester001 napisał:

zapomniałem dodac panoramiczny wyświetlacz.. 15,4... (błyszczący) ,hmm...nie acer i nie FS
(podobno są słabe)ehh.. ok ja ide.. wrócejeszcze tu dzisiaj to zobacze ... na razie patrzyłem
na skapcu.pl , karen.com.pl vobis.pl... wiekie dzieki za pomoc...

czekam na wasze propozycje...!!

na skąpcu hmmm ja uwazam że tam realne ceny to są od polowy stawki, jak coś chcialem kupić (aparat) dzwonie bo cena super na stronie a w rzeczywistości.... hmmm 80zł więcej to podziękowalem i poszukałem czegos samodzielnie, skapiec stal sie swoja wlasna paroodią i forma promocji niekoniecznie uczciwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 18:59, Chester001 napisał:

zapomniałem dodac panoramiczny wyświetlacz.. 15,4... (błyszczący) ,hmm...nie acer i nie FS
(podobno są słabe)ehh.. ok ja ide.. wrócejeszcze tu dzisiaj to zobacze ... na razie patrzyłem
na skapcu.pl , karen.com.pl vobis.pl... wiekie dzieki za pomoc...

czekam na wasze propozycje...!!

powiem szczerze z wymaganiami jakie stawiasz to niestety ale 2500zł i moze sie cos uda znaleźć (znaczy dysk 120, 1024MB ram) z firmowych notebooków. Jeżeli zaś nie boisz się takich marek jak Corrino (NTT) to możesz na z tego poszukać- gwarancja nie jest zla 24miesiące-komp,12-matryca,6-bateria, wykonanie też jest niezłe oparte nna kadlubkach marki compal. Też bym radził przyjzeć się asusom, bo to bardzo dobrze wykonane lapki z najlepsza w tej chwili gwarancją na rynku (2 lata lapek - rok bateria) no i są przeważnie fullwypas a do tego torba i myszka logitech- wada to nieco wyższa cena w porównaniu do acera i innych. Jeżeli szukasz sprzętu w teren to według mnie Lenowo R60e bez bajerów ale chyba najmocniejsza obudowa i asus. Hp z kolei ladnie wyglądają ale są drogie i gwarancja tylko 12 miesięcy, toshiba też jest super ale niestety cena jest wysoka. Jeżeli masz zamiar używać kompa na zewwnątrz budynków to bierz z matową matrycą jeżeli w domu to z odblaskową, po za tym irda to coraz rzadziej spotykany dodatek do kompow (nie wiem do czego potrzebujesz irdy? do komorki?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2007 o 11:52, czaja24 napisał:

> czekam na wasze propozycje...!!
na skąpcu hmmm ja uwazam że tam realne ceny to są od polowy stawki, jak coś chcialem kupić
(aparat) dzwonie bo cena super na stronie a w rzeczywistości.... hmmm 80zł więcej to podziękowalem
i poszukałem czegos samodzielnie, skapiec stal sie swoja wlasna paroodią i forma promocji niekoniecznie
uczciwej

no to moze polecisz mi jakies inne servisy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy Wiedźmin pójdzie na laptopie, który spokojnie spełnia zalecane wymagania? Bo coś podejrzewam, że nie za bardzo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widziałem notebooki w sklepie karen... i ceny za 3 tyś to oni jeszcze mają z 512 ddr... ramem... :/ fakt łądne obudowy... matryce 15.4.. no ale ludzie.. co to ma być !
no ja wiem ze ja wymagam wiele ostatnio c hciałem kupic kompa za 4 tyś... a tu nagle.. rach ciach sie stało kilka rzeczy i niestety 2 tyś... (około) na lapka ... max.. max.. :(:( wiec cóż...
najważniejszy jest proscek bo ram dokupie z czasem... (najlepiej aby miał możliwość rozbudowy do 4 GB) .. no i jakaś karta graficzna co uciągnie mi Heroes 3 , unreal Tournament 99 ... 2004 ?? :P , RTS, RPG... itd..
musi miec bluetooth.. oraz wi fi i takie tam inne... + czytnik kart..dvdrw... (wydaje i ciche)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 18:14, Igor FCBayern napisał:

Mam takie pytanie, czy Wiedźmin pójdzie na laptopie, który spokojnie spełnia zalecane wymagania?
Bo coś podejrzewam, że nie za bardzo... :(

mysle ze... za mało info napisałes o wymaganiach i jaki masz sprzet laptop nie jest to gier... (niestety:(:(:( )
no i ... sam nie wiem.. trzeba było by sprawdzic osobiscie ale mysle ze nie licz na coś wielkeigo..
lepiej kupic sobie stacjonarnego z 8600 GT 1 GB ddr 3 :)+ 4 GB ramu + c2d 2.3 i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2007 o 18:16, Chester001 napisał:

?? :P , RTS, RPG... itd..
musi miec bluetooth.. oraz wi fi i takie tam inne... + czytnik kart..dvdrw... (wydaje i ciche)


No to tak jak pisałem wyżej popatrz na notebooki corrino zbudowane są na kadłubkach compala, atrakcyjna cena, jeśli na przykład chcesz inną konfigurację nieco to napisz pcmagnum@pcmagnum.pl oni mają z dystrybutorem dobre stosunki i jak Ci procesoor nie pasuje to mogą od razu zamówić z innym np t2350 w standardzie a jest wymiana na t5500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 17:20, Bartkula napisał:

Co powiecie o Ntt corrino 605i?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2073&pid=212
popatrz tutaj ogólnie to solidna konstrukcja choć odstaje nieco w jakości wykonania od liderów, nie znaczy to że jest zły absolutnie, po prostu nieco widać gorsze plastiki ale są jak najbardziej solidne, jak już wcześniej mówiłem zbudowany na kadłubku Compal (nie wiem jaki model) możesz zarzyczyć sobie inny proc np T5500 - szersze info pcmagnum@pcmagnum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 20:44, Vanmati napisał:

ja tego posta pisze z laptopa HP Compaq Presario M2000,i polecam go duzo bajerów,typu,cytnik
kart,wifi wyjscie na monitor itd poczytajcie se onim na http://hp.com


To samo mam na swoim Vaio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 21:59, blacklio2 napisał:

> ja tego posta pisze z laptopa HP Compaq Presario M2000,i polecam go duzo bajerów,typu,cytnik

> kart,wifi wyjscie na monitor itd poczytajcie se onim na http://hp.com

To samo mam na swoim Vaio :)



wlasciwie to o czym mowilem to juz nie bajery tylko standard,w większosci laptopów mamy juz Wi-fi i Czytnik kart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować