Zaloguj się, aby obserwować  
CermatoX

Laptop/Notebook/Netbook prosze o rzeczową informację użytkowników

5687 postów w tym temacie

>>...........

Tylko, że ja tu nigdzie ceny tego lapka nie widzę:)

BTW

Właśnie mija rok jak kupiłem laptopa Acer eMachines za całe 1500zł. Wbrew zdaniu paru ,,znawców" z tego forum co to prorokowali, że częsciej lapek będzie siedział w serwisie niż był u mnie w pokoju wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Laptopik służy nam (mnie i mojej kobiecie) do oglądania filmów, słuchania muzyki, surfowania po internecie oraz grania w BFa Heroes oraz Wolfa Enemy Territory plus do pisania prac w wordzie itp. Ze wszystkich tych zadań acer spisuje się perfekcyjnie. Na baterii potrafi wytrzymać ponad 2 godziny co mi wystarcza.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu tego laptopa. Miało być jak najtaniej i jest.
Polecam tą serię laptopów ludziom którzy nie wymagają cudów i kupy bajerów od laptopa i chcą nabyć go możliwe najtaniej:)

Taki laptop na chwilę obecną widziałem już za 1300zł:) Jeszcze raz polecam mimo tych obiegowych, kiepskich opinii i licznych teorii ,,znawców proroków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Netbook za ok. 1000 zł.
Dla 8 latka, który będzie grał we flashowe gry i oglądał bajki. Ogólnie do neta przez wifi.
http://www.mixelectronics.pl/?mod=produkty&action=zobacz&id=25759&id_kat=&prt=66
Jest coś lepszego w tej cenie? Zakładka dane tech.
kuba9876543210
Chodziło mi o parę wskazówek na necie, a nie książkę, ale dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uwazam, ze 8-latkowi nie bedzie potrzebny laptop, a na netbooku jeszcze sobie wzrok zniszczy. Zdrowiej bedzie, jesli puscisz mu bajki na zwyklym monitorze na PeCecie. ;-) Na malym ekranie nie jest wygodna praca (przynajmniej dla mnie), filmy tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem...
Wyjeżdżam nie długo i chciałem ,żeby laptop ładował się w samochodzie .Tyle ,że nie mogę znaleźć w aucie normalnego kontaktu... Jest oczywiście zapalniczka samochodowa.
No i teraz jest problem ,bo nie mam takiego kabla ,żeby miał takie potrójne wejście ( nawet nie wiem ,jak to się nazywa ) ,pomyślałem więc o kupnie ,tylko jak mam to znaleźć jak nie znam nazwy... Wrzucam pare zdjęć:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 19:10, Piotrek_K napisał:

W sumie to i tak by nic nie dalo, bo w aucie masz zapewne 12V, a potrzebujesz 230 ;)


A no to pocieszenie ;-) Ale ,mogłbyś mi zaprezentować mniej więcej jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Dzięki funkcji przetwarzania prądu stałego (12 V) na zmienny (230 V) możliwe jest zasilania z gniazda zapalniczki takich urządzeń, jak laptop, kamera, ładowarka telefonu czy baterii, odtwarzacz DVD itp. ''

JAK dokladnie to dziala, to ja nie wiem - ale robi dokladnie to co chcesz zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 19:16, Piotrek_K napisał:

''Dzięki funkcji przetwarzania prądu stałego (12 V) na zmienny (230 V) możliwe jest
zasilania z gniazda zapalniczki takich urządzeń, jak laptop, kamera, ładowarka
telefonu czy baterii, odtwarzacz DVD itp.
''

JAK dokladnie to dziala, to ja nie wiem - ale robi dokladnie to co chcesz zrobic ;)

No to ,ok.Wielkie dzięki.Jeśli coś będzie nie tak ,to idę do Ciebie z zażaleniami ;-) Żarcik
Jeszcze raz ,wielkie dzięki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie bardzo, ale zobacz czy tam gdzie podpinasz zasilacz do laptopa nie jest napisane, tak jest wlasnie w moim laptopie.

edit: w linku, ktory wrzucil Piotrek_K jest napisane, ze transformator obsluguje do 150 wat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 20:04, kuba9876543210 napisał:

Raczej nie bardzo, ale zobacz czy tam gdzie podpinasz zasilacz do laptopa nie jest napisane,
tak jest wlasnie w moim laptopie.


Na zasilaczu jest napisane 100-240 V.A na tym potrójnym co nie wiem jak się nazywa napisane jest 250 V .O to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciałbym kupić laptopa mam do dyspozycji ok 2500zł, nie znam sie dość dobrze na komputerach ale potrzebuje laptopa raczej do pracy, korzystanie z internetu a gram tylko w stare gry typu Counter Strike albo Hardtruck. Więc mam taką prośbe czy mógłby mi ktoś polecić jakis komputer? Miło by było gdyby był razem z nim windows 7 ale czy na tym systamie dadzą rade ruszyć gry które wymieniłem? ;)


Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować