Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Problemy ze wsteczną kompatybilnością PES 6

52 postów w tym temacie

fani PS3 są śmieszni.. a czy ktoś w tych newsach (najczęściej Domek) kłamie? są to prawdziwe newsy więc o co wam chodzi? Może ma wymyślać pozytywne newsy?:)

Domek co ty na to? pełny etat w Sony za wymyślanie dobrych nowinek ?:PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o język którym jest to pisane normalnie trybuna ludu za najlepszych lat do nich też nie można było się przyczepić przecież pisali prawdę tylko jakoś tak specyficznie i z jednego punktu widzenia. Zaznaczam że mam gdzieś sony i m$ i wojnę konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś sie pyta to najlepszym przykładem takiego pisania po "trubuno ludowemu" jest koniec art. czyli:
"Na szczęście i dla użytkowników, i dla Sony. Microsoft ma przecież wersję gry specjalnie na Xboksa 360." Nawet w newsie o innej konsoli nie omieszkają wcisnąć reklamy swojego ukochanego dzieciuszka klocka. Zupełnie nie rozumiem też pisania o wstecznej kompatybilności na ps3 jako o być lub nie być tej konsoli, jak ktoś chce grać na niej w gry z ps2 to gratuluje zakupu i podpowiadam taniej jest kupić sobie ps2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja jakoś z tymi newsami się zgadzam a nie kibicuje żadnej konsoli.. nawet żadnej NIE MAM :) a jeśli już bym kupił to Wii więc uważam że staram się patrzyć jak najbardziej obiektywnie ale przepraszam fanów PS3 ale nie moja wina że Sony nawala i ciągle kłamie. Ktoś kto jest kłamcą to nim zawsze będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha sorki mam PS2 :))) i bardzo ją lubię :)) świetne tytuły. Dal mnie lepsza od 1 klocka ale kasa M$ zrobiła swoje i klocek ma przewagę w grach i zapowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... kolejny gwóźdź(dobrze, że nie decha) do powstania trumny PS3 :/
Ale tryb multiplayer odnosi się do internetu z innymi graczami czy jak np. 2 pady są, to tylko na 1 można grać ? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 14:20, macieq24 napisał:

http://www.gram.pl/news_8ATjH,4_Premiera_PS3_juz_za_nami.html

o to news dotyczacy premiery PS3 w Europie i Australi... tresci i sposobu przedstawienia
nie skomentuje... chyba kazdy zna powszechny stosunek gram.pl do maszynki Sony
(naprawde smieszne to jest...)

ile osob gra w PES''a 6 przez neta na PS2?
Gracze wola pykac w domku na Singlu badz z kumplami, lub jezdzic na turnieje.
wiec ludu z gram.pl - postarajcie sie bardziej nas zniechecic do PS3;)


a jak dla mnie wszyscy są bezstronni, bo nie lubią PS3 bo mają gry z Xbox-a a napędy Blue-ray promują czyli co napędy dobr ale PS3 złe ale PS3 nie byłoby bez napędu B-R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2007 o 14:38, Domek napisał:

Ależ proszę, skomentuj. Co takiego w treści i sposobie przedstawienia wskazuje na "powszechnie
znany" stosunek gram.pl do maszynki Sony, jestem bardzo ciekaw.


Pozwolisz, że ja to skomentuje. W waszych newsach można zauważyć jak piętnujecie sony i wręcz wyśmiewacie. Nic dziwnego współpracujecie z M$ ($$$€€€€), więc musicie o xbox pisać w samych superlatywach, a ludzi do PS3 nastawiać negatywnie. Wielu tego nie widzi bo jeszcze nie dorosło, ale większość starszych użytkowników to zauważa wasze zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:39, Kafar napisał:

:) a jeśli już bym kupił to Wii więc uważam że staram się patrzyć jak najbardziej obiektywnie

Pisze się patrzeć ;). Co do twoich wypowiedzi to nie komentuje bo bym coś powiedział za dużo. Powiem tylko jedno jaki nick takie wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 12:52, ProChaoS napisał:

> :) a jeśli już bym kupił to Wii więc uważam że staram się patrzyć jak najbardziej obiektywnie

Pisze się patrzeć ;). Co do twoich wypowiedzi to nie komentuje bo bym coś powiedział za dużo.
Powiem tylko jedno jaki nick takie wypowiedzi.


Czy ja Cie dziecko Neostrady obrażam? Powstrzymaj swoje dziecięce emocje bo źle się to dla Ciebie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 13:18, neozeus napisał:

o LOL!

Przepraszam za offtopa, ale ostatni post mnie powalił na ziemię ^^


Ciii :PPPP heheh

ProChaoS po twoim GS widzę że jesteś fanem PS3.. fanatyk ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 13:14, Kafar napisał:

Czy ja Cie dziecko Neostrady obrażam? Powstrzymaj swoje dziecięce emocje bo źle się to dla
Ciebie skończy.


Jakby nie było to łamiesz regulamin, grozisz mi ;) więc sam uważaj bo stracisz swój wymęczony statusik. Dziecko neostrady możesz mówić do kumpli z gimnazjum, a nie mi, a jeśli już to powiedz mi to w twarz.

Co do mojego GS. Tak jestem fanem Sony i PS. Coś w tym złego widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 13:21, Kafar napisał:

> o LOL!
>
> Przepraszam za offtopa, ale ostatni post mnie powalił na ziemię ^^

Ciii :PPPP heheh

ProChaoS po twoim GS widzę że jesteś fanem PS3.. fanatyk ?:)


Od kiedy fanatyk i fan to to samo? :| A poza tym niektórzy tu używają określenia "dziecko neostrady" choć pewnie nie mają pojęcia co to znaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie od Ciebie nie siedzę tu dla statusu a po drugie jak chodziłem do szkoły to jeszcze gimnazjum nie było więc ciężko mi twoją prośbę spełnić:) a że postanowiłem się nie zniżać do twojego co jak co niskiego poziomu więc zakończę ten off topic.

Fanatyk a fan to różnica :) a ja użyłem swoja Fanatyk. Teraz ładnie idź do książek i sprawdź znaczenie tych słów.

I chętnie Ci to powiem na żywo :) jak się nadarzy okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 13:48, ProChaoS napisał:

Zapomniałem dodać, że nie umiesz się przyznać do błędu. Duma nie pozwala?


Ale jakiego błędu? ty mi tu żadnego błędu nie wytknąłeś więc ciężko mi się do czegoś przyznać. Bo chyba nie chodzi Ci o to patrzyć ?:) lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2007 o 13:51, Kafar napisał:

Fanatyk a fan to różnica :) a ja użyłem swoja Fanatyk. Teraz ładnie idź do książek i sprawdź
znaczenie tych słów.

I chętnie Ci to powiem na żywo :) jak się nadarzy okazja :)


Kafarku chłopcze, już Ci kiedyś mówiłem - nie kozacz bo możesz sie na własnym "gie" przejechać. Moim zdaniem łamiesz regulamin zwracając się w ten sposób nie tylko do "młodszego" i "słabszego" od siebie, ale równocześnie grożąc mu i emanując agresją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 13:51, Kafar napisał:

W przeciwieństwie od Ciebie nie siedzę tu dla statusu a po drugie jak chodziłem do szkoły to
jeszcze gimnazjum nie było więc ciężko mi twoją prośbę spełnić:)

Ja tu siedzę dla statusu? Czekaj muszę wstać bo ze śmiechu nie mogę. No to jeśli tyle masz lat, a zachowujesz się jak dzieciak to nie za dobrze o tobie świadczy. Nie ma się czym chwalić.

Dnia 25.03.2007 o 13:51, Kafar napisał:

Fanatyk a fan to różnica :) a ja użyłem swoja Fanatyk. Teraz ładnie idź do książek i sprawdź
znaczenie tych słów.


Tobie bym też to radził.

Dnia 25.03.2007 o 13:51, Kafar napisał:

I chętnie Ci to powiem na żywo :) jak się nadarzy okazja :)

Dobrze. Nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować