Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jade Empire: Edycja Specjalna - okiem Myszy

34 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2007 o 22:31, Quatre napisał:

Recenzja troszkę pro-cedeprojektowska. Już tłumacze dlaczego tak sądzę: autor dziękuje CDP,
że pozostawili kwestie mówione w wersji oryginalnej, tłumacząc to ich prawie doskonałością.
A co stałoby na przeszkodzie, żeby można było wybrać wersję polską lub angielską głosów? W
Dreamfallu jakoś się dało, więc i tu by problemów nie było. Ale za to ile pieniędzy i czasu
musiałoby CDP stracić :P


Autor po prostu ucieszył się, że przypadkiem nie spaprano tej genialnie zrealizowanej w oryginale kwestii... co potencjalnie jest mozliwe... proste? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 23:05, Myszasty napisał:

Autor po prostu ucieszył się, że przypadkiem nie spaprano tej genialnie zrealizowanej w oryginale
kwestii... co potencjalnie jest mozliwe... proste? ;)


Ale żeby spaprać, to trzeba najpierw coś zrobić. A tak nie m a co się martwić o blamaż, a i w kasie co nieco zostanie. Tylko ja wolałbym, aby CDP jednak spróbowało. Jak mówiłem - zawsze mogli dac dwie wersje językowe do wyboru, jakby komuś przypadkiem nie przypadła do gustu ta polska. A poza tym wersja angielska udźwiękowienia wcale taka genialna nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wole jak jest po angielsku , niebo gada glosem liquid snake''a a gwiazda glosem prostej dziewczyny. watpie czy cdp znalazloby dobre zastepstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam kompa

1,7 ghz
GF''a 6600 z 256 mb
512 ramca

wiem że gierka mi pójdzie ,ale jak ktoś by był w stanie powiedzieć na jakich detalach ta gra mi pójdzie bez żadnych zacinek byłbym wdzieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2007 o 15:08, vonxagen napisał:

wiem że gierka mi pójdzie ,ale jak ktoś by był w stanie powiedzieć na jakich detalach ta gra
mi pójdzie bez żadnych zacinek byłbym wdzieczny :)


teoretycznie powinna śmigać na maksa... zresztą, ilość opcji graficznych jest w JE dość... uboga... ja testowałem na Athlonie 2,2 z 768 RAM i właśnie GF6600GT... bujało się, jak ta lala... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam glupie pytanie... czemu sie ta gra tak wszyscy jaraja jakby to byl dodatek do World of Warcraft? przeciez to nie jest zadne rozszerzenie a nawet o tej grze nie slyszalem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ta gra nie podoba ...
1.Koszmarny ruch kamery
2.System walki jakos mi nie przypadl do gustu
3.Menusy konsolowe ;| ( nie mam nic do konsol ale poprostu taki wyglad mi nie odpowiada )
4.Wole zbugowanego NWN2 >.<

ehh ide grac w TQ:IT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 09:50, Rambowski napisał:

Mam glupie pytanie... czemu sie ta gra tak wszyscy jaraja jakby to byl dodatek do World of
Warcraft? przeciez to nie jest zadne rozszerzenie a nawet o tej grze nie slyszalem? :P


to jedna z bardziej znanych gier na x-boxa. na IGN dostala ocenę 9.9
tylko że to było 2 lata temu i na x-boxa ;) co nie znaczy że gra zła
mam ją od 2 dni i gra się przyjemnie. coś jak uproszczona wersja nwn2 z b.dobrą fabułą i klimatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Bioware trzyma formę. Gra niezwykle rozbudowana jak na to co mówili w prasie. Dużo styli walki itp. Bardzo mi to przypadło do gustu.

Niestety jednak edycja kolekcjonerska tejże gry raczej się panom z CDP nie udała. Soundtrack, jakieś tanie pocztówki, kolejny podpis założyciela gram.pl, taka sobie podkładka, nawet fajne pudełko. największą jednak porażką jest sam latawiec. po złożeniu wygląda jakbym go przed chwilą znalazł na śmietniku. Na pewno bym nie kupił tego wydania za 159 zł. Dobrze że trafiłem w momencie kiedy kosztowała 89 bo to jeszcze da się przełknąć ze względu na to że gra jest wybitnie dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... gra dobra, ale -
1. krótka, jak diabli - przeszedłem ją w jeden dzień - to ciut za mało jak na rpg
2. tłumaczenie jest na średnim poziomie - zdarzają się literówki i, niestety, wszystkie wstawki filmowe są po angielsku bez napisów, co niektórym może przeszkadzać
3. Mowa jest o wielu stylach walki. Fakt, jest ich dużo, ale grę da się przejść bronią otrzymaną na samym początku gry
4. Nie ma na co wydawać kasy w grze - na koniec gry miałem ok 30000 SZ, bo nie mialem na co ich wydać.
Mimo wszystko uważam, że gra jest fajna i warta tej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie długości gry - fakt, nie jest najdłuższa, ale jeśli robi się wszystkie questy poboczne, zwiedza okolicę itd - to ukończenie w jeden dzień graniczy z cudem :P Mi zajęła około 22 godzin... ;] I szczerze - wole taką opcję z lekkim niedosytem, niż znudzenie po 50 ciu godzinach, bo producentowi skończyły się pomysły ;-)
Nastawiony byłem do tej gry mocno sceptycznie, ale wyszła obronną ręką - dla mnie pełen pozytyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grę przeszedłem niedawno (tuż po wiedźminie (jest lepsza)) i uważam że fabuła klimat i wszystko jest wyśmienite (oprócz długości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem jade empire 6 razy i właśnie kończy 7 w jeden dzień przeszedłem dwa razy a robiłem wszystkie questy poboczne gdzieś około 10 godz. mi zajęło granie.. a teraz niech mi ktoś powie jak zrobić okruch dusz dla golema żeby golem się nie zepsuł bo ja zawsze brałem z kopalni i golem sie psuł pomoc??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować