Zaloguj się, aby obserwować  
SaaHaa

Postać z gry... kim byście chcieli być?

402 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2006 o 22:28, Robek 009 napisał:

> > > piłką z FIFA''y :D
> >
> > A ja Piłką z NHL :D
>
> A tam jest piłka ?? :D

Sorry chodziło mi o NHL :D


I znowu poprawka: Chodziło mi o NBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi bardzo ale to bardzo spodobala sie gra Splinter Cell i chcialbym byc Samem Fisherem :)
w coda 2 gram pod takim nickiem i coraz czesciej moj nick (Dominix) zmieniam na Sam-Fisher :) SP ROX :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 17:28, Adham napisał:

> Ja jednak wołałbym być tym YETI...
czemu?


Bo to pingwiny najczęsciej obrywały od niego...
A dostać z bejsbola w twarz to nic przyjemnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było być np. Liu Kangiem z Mortal Kombat.
Wszystkie postacie z Mortal Kombat mi się podobają, fajnie by było np. iść sobie przez ulicę jak taki dresiarz cię zaczepi to marny jego los ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał być szpiegiem z SCCT VS Mode :) W szafie mieć Camo Suit ( dla tych co nie wiedzą to w odpowiednich warunkach jest się prawie niewidocznym ) i inne takie gadżety. No i może jakimś Jedi ? :P No co ? Też z gry nie ? Prince of Persia ( ten z WW ) też by był ciekawym celem stania się nim :)
Tak w żarcie to chciabym być Stalkerem - mówiłbym, że przyjdę, ale... przyszedłbym za kilka lat albo wcale :) I jak się z takim spotkać ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak dla jaj napisze bo niedawno przypominalem sobie serrie Predatora ;] wiec na chwile moglbym byc Predatorem przynajmiej bym sobie pozbieral trofełka ;] czy to po dzungli skakac lub po miescie to objetne wszedzie tam gdzie zwierzyna tam i mysliwy czyli Predator ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym być servitorem z warhammera 40 000 dow :) , bym pomagał kolegom budować i reperować różne budowle , eh ciekawe czy dobrze tam płacą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze mam małe pytanko czy ktos ogladal Bloodrayne film bo ostatnio widziałem reklame tego filmu i wydaje sie zawalisty no i ta dhampire nawet ladna z niej niunia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować