Zaloguj się, aby obserwować  
SaaHaa

Postać z gry... kim byście chcieli być?

402 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2005 o 20:28, Sarafan_Knight napisał:

> I walczyć ze zmechanizowaną piechotą? James Gastovski to zwykły człowiek;)
> Długo byś nie pożył jakbyś zaszalał.:)

Co
prawda to prawda, ale sam zawód jest ciekawy i fajnie byłoby być kimś takim. :)



A nie pamiętacie misji, w której wysadzało się pojazdy pancerne (+ parę innych rzeczy :) stojące w bazie Rosjan. Trzy paczki ładunków wybuchowych, MP5 (ewentualnie tłumiony M4 w OFP: Y2K3) i mozna zaczynać totalną destrukcję, ewentualnie zająć jakiś czołg. Ja tam wolałem Wiktora Troskę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 21:54, DevilFish napisał:

A nie
pamiętacie misji, w której wysadzało się pojazdy pancerne (+ parę innych rzeczy :) stojące w bazie Rosjan. Trzy paczki ładunków
wybuchowych, MP5 (ewentualnie tłumiony M4 w OFP: Y2K3) i mozna zaczynać totalną destrukcję, ewentualnie zająć jakiś czołg.


Tak niezła sieczka. :) Była też misja, w której mieliśmy rozwalić Hindy w bazie (moja ulubiona :)). Wchodzimy do jednego ze śmigłowców i zaczynamy koszenie. :) A jak jeszcze wsadzimy dwójkę naszych ludzi do drugiego to... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą misją bylo otrzymanie bazy. I to grupką ludzi, a tu jedzie kilka czołgów, BMP i w huk piechoty. Ale kilka ładuneczków :))) Z podstawki wymiatała misja, w której trzeba było przedrzeć się do punktu ewakuacyjnego, także ucieczka z rosyjskiej bazy, parę misji z M1 i Black Hawk-iem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 22:14, Lukullus napisał:

A ja chciałbym być siodełkiem w rowerze Lary Croft z Tomb Rider....


Gorzej jak zacznie "bąki" puszczac:P

Ja chciałbym byc silnym i wielkim Taurenem na ślicznej zielonej łące:) Poważnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah, a ja bezimiennym w gothicu ( z wyjatkiem chwil kiedy sie zginie , i już nie będzie "LOAD GAME" , bo to bedzie real world nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolała być poprostu sobą :D. Fajnie by była jakby kotś stworzył grę, w której jest się sobą, pracuje się, gada itd. Nie była by nudna ponieważ każdy by mógł poprubować swoich sił nie nawyrężając relacji międzyludzkich czy swojego konta w rzeczywistości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I JAK KAŻDY "SKEJT" PISZESZ Z BŁĘDAMI ORTOGRAFICZNYMI ;) I NAWET NIE UMIESZ POPRAWNIE NAPISAĆ IMIENIA KIEDY JUŻ PISZESZ :p ALE TO SZCZEGÓŁY , A OD KIEDY PISZE SIĘ JEŻDZIĆ, MYŚLAŁEM ZE PISZE SIĘ JEŹDZIĆ :D sorry za caapsa ale pisalem tak zeby wam pokazac jakie to !@^%^@#4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 10:39, WorldWar3PL napisał:

I JAK KAŻDY "SKEJT" PISZESZ Z BŁĘDAMI ORTOGRAFICZNYMI ;) I NAWET NIE UMIESZ POPRAWNIE NAPISAĆ IMIENIA KIEDY JUŻ PISZESZ
:p ALE TO SZCZEGÓŁY , A OD KIEDY PISZE SIĘ JEŻDZIĆ, MYŚLAŁEM ZE PISZE SIĘ JEŹDZIĆ :D sorry za caapsa ale pisalem tak zeby
wam pokazac jakie to !@^%^@#4


Myślałem że od upominania są moderatorzy, hmm. A każdy skejt chyba z błędami nie pisze, poza tym jak napisze Tonym Hawkiem to chyba każdy wie o co chodzi i to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 10:39, WorldWar3PL napisał:

I JAK KAŻDY "SKEJT" PISZESZ Z BŁĘDAMI ORTOGRAFICZNYMI ;) I NAWET NIE UMIESZ POPRAWNIE NAPISAĆ IMIENIA KIEDY JUŻ PISZESZ
:p ALE TO SZCZEGÓŁY , A OD KIEDY PISZE SIĘ JEŻDZIĆ, MYŚLAŁEM ZE PISZE SIĘ JEŹDZIĆ :D sorry za caapsa ale pisalem tak zeby
wam pokazac jakie to !@^%^@#4


niewiem ale mi sięwydaje że nielubisz "skejtów" ok twoja sprawa ale to nieoznacza żeby obrażać ludzi ktuży jeżdżą na desce mają krok ze spodni koło kolan i słuhają hip-hopu żę są dyortogafikami
Bo pewnie niekturzy z nich mają wyższy poziom IQ niż ty :) bez obrazy ale nienależy oceniać ludzi po ich popkulturze i stylu bycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 09:17, natkasuper1 napisał:

Ja bym wolała być poprostu sobą :D. Fajnie by była jakby kotś stworzył grę, w której jest się
sobą, pracuje się, gada itd. Nie była by nudna ponieważ każdy by mógł poprubować swoich sił
nie nawyrężając relacji międzyludzkich czy swojego konta w rzeczywistości :)


Ktoś już chyba stworzył taką grę - Bóg czy jakoś tak.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 14:15, Solstheim napisał:

niewiem ale mi sięwydaje że nielubisz "skejtów" ok twoja sprawa ale to nieoznacza żeby obrażać
ludzi ktuży jeżdżą na desce mają krok ze spodni koło kolan i słuhają hip-hopu żę są dyortogafikami

Bo pewnie niekturzy z nich mają wyższy poziom IQ niż ty :) bez obrazy ale nienależy oceniać
ludzi po ich popkulturze i stylu bycia


Zanim następnym razem dodasz posta spróbuj go chociaż raz sprawdzić pod kątem ortografii. Bo przez takie wypowiedzi to najbardziej cierpią wzrokowcy: po pewnym czasie też zaczynją pisać ''ktuży'', ''niekturzy''.

A tak apropo tematu to fajnie byłoby się wcielić w postać Crash''a Bandicoot''a i znowu uratować świat przed złym doktorem Cortex''em;) Pamięta ktoś jeszcze tą grę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 15:12, shinian napisał:


Zanim następnym razem dodasz posta spróbuj go chociaż raz sprawdzić pod kątem ortografii. Bo
przez takie wypowiedzi to najbardziej cierpią wzrokowcy: po pewnym czasie też zaczynją pisać
''ktuży'', ''niekturzy''.

A tak apropo tematu to fajnie byłoby się wcielić w postać Crash''a Bandicoot''a i znowu uratować
świat przed złym doktorem Cortex''em;) Pamięta ktoś jeszcze tą grę?;)


Ja pamiętam ale do twojego sprawdź pod kątem ortografi TO było sprawdzone:) ja w olę pisaćniesprawdzając bo nawet jak wyraz jest dobrze to i tak jak zaczne sprawdzaćto go zmienię ja niejestem jakoś humanistycznie uzdolniony (co oczywiście nietłumaczy że robię takie błędy) Ja wole matme!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak matme!!!!!!!!!!!!!!!!
Matma!!!!!!!!!!!!
(w oddali słychać psychopatyczny śmiech) Ha HA HA HA HA HA HA hA !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować