Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

500 dni razem - 50% taniej dla klientów sklepu gram.pl!

594 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2007 o 21:43, Kamil.i.Maciek napisał:

Settlersów obtańcie, Settlersów...;P Niech się wszyscy cieszą ;D


:P na ta sa chyba całkiem spore szanse, bo dawno nie bylo obnizki ceny :) A szczegolnie na setlersow V + dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 20:33, Marrbacca napisał:

> właśnie spojrzałem jakei gry są objęte promocją.. niestety same crapy, żadengo hitu nie
ma,
> a już myślałem że stalker będzie...
A gdzieś Ty znalazł listę gier? No chyba, że nie tą promocją :P


Bo ja wszedłem na sklep i tam była ikonka "wielka promocja". Więc kliknąłem i mi wyskoczyły jakieś gry za 10 i 20 żl myslałem ze to to :/ sorka odszczekuje zarzuty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zamówiłemtylko jedną rzecz: suplement do MTW2, a więc czy promocja tez bedzie mnie dotyczyć??? Bo nigdy nie zamówiłem gry. W sumie powinna bo:"dla wszystkich, którzy kiedykolwiek zamówili coś w gram.pl!"
Nie jest sprecyzowane co konkretnie wiec powinna mnie objać:) Swoją drogą mogliby powysyłac maile do tych, których ta promocja dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 21:43, Konrades napisał:

> chyba sekunde po 00.00 albo rano :D - nie pamietam ;P co ustalala Mileena z Destro i Venomem....

Bo spowodujecie że wszyscy zostaną przed komputerami i będą czekać do 0.00 i 1 sek :)


taa i bedziemy mieli taka sama sytuacje jak z felietonem "w samo poludnie, ale o 13:30" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy objętą promocją będą też gry na Xbox''a lub X360? Bo wtedy to by się opłacało Gears of War 225 zł a po obniżce 112.5 zł no no. To by było coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu się ludzie spodziewają STALKERA, C&C i innych nowości/zapowiedzi, skoro takimi promocjami zwykle są objęte tytuły, które już od jakiegoś czasu leżą na półkach. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że będę mógł nagle kupić STALKERA EK za 80zł :P
Ale promocja i tak fajna, więc czekam na listę tytułów (bo i tak parę zaległych mam do kupienia :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokaza liste to sie okaze czy jest sie z czego cieszyc. Niestety poza GW mam juz wszystko co mnie interesowalo a samego GW nie kupilem tylko z powodu licznych obaw o sens gry w te produkcje(nie jestem mega fanem pvp) Tak wiec do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Niestety poza GW mam juz wszystko co mnie interesowalo a samego GW nie kupilem tylko z powodu licznych obaw o sens gry w te produkcje(nie

Dnia 29.03.2007 o 22:02, Lailonn napisał:

jestem mega fanem pvp) Tak wiec do jutra...


Jeżeli nie jesteś fanem pvp no to właśnie GW ze wszystkich MMO powinien ci przypaść do gustu :) Gra pvp to zaledwie mały procent zawartość GW - polecam szczególnie pierwszą lub trzecią część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 21:57, CthulhuPL napisał:

Kiedyś zamówiłemtylko jedną rzecz: suplement do MTW2, a więc czy promocja tez bedzie mnie dotyczyć???
Bo nigdy nie zamówiłem gry. W sumie powinna bo:"dla wszystkich, którzy kiedykolwiek zamówili
coś w gram.pl!"
Nie jest sprecyzowane co konkretnie wiec powinna mnie objać:) Swoją drogą mogliby powysyłac
maile do tych, których ta promocja dotyczy.


mnie również ciekawi czy można zamawiać wtedy gry z promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buożesz Ty mój!

Musi będzie Guild Wars: Factions i Guild Wars: Nightfall :D !

Byłoby dziwne, gdyby w Empikach wprowadzono taką świetną promocję, a na gram.pl nic by się nie zmieniło ;> .

Ta, więc zobaczymy co w Sklepie Online na tu zaserwują. Jeśli jakoś zdobędę kasę-kupię te dodatki. Jakoś=sprzedam... o, właśnie.

Jestem święcie przekonany, że CDP nie marzy o niczym innym, jak o absolutnie realnej, poważnej i w ogóle opłacalnej dla nich akcji, pt. "Kupienie od Monka Pre-Paida do WoWa, którego sam u nas kupił miesiąc temu". Taki zabawny i śmieszny żart, wszyscy biją "brawo". Ach, ach :/ .
Kurde, jak tu to badziewie sprzedać, jak wszyscy znajomi z Olsztyna się ostatnio "podładowali"/już nie grają...? A na Allegro mam aż 0 komentarzy.

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 22:02, Lailonn napisał:

Pokaza liste to sie okaze czy jest sie z czego cieszyc. Niestety poza GW mam juz wszystko co
mnie interesowalo a samego GW nie kupilem tylko z powodu licznych obaw o sens gry w te produkcje(nie
jestem mega fanem pvp) Tak wiec do jutra...


nawet jeśl inie jesteśfanem PvP to w GW i tak jest bardzo dobre PvE.
A tak poza tym to przewda, raczej nei b ędzie żadnych nowoiści tylko jakieś gry które już sąw sklepach jużśod dośc dawna.
A ja mam wszystkie gry które chciałęm kupić więc raczej nic nie kupię, no chyab że stalker będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2007 o 22:06, madjudge napisał:


Jeżeli nie jesteś fanem pvp no to właśnie GW ze wszystkich MMO powinien ci przypaść do gustu
:) Gra pvp to zaledwie mały procent zawartość GW - polecam szczególnie pierwszą lub trzecią
część



W GW PvP jest równie ważne co PvE. Tak w ogóle to własnie w GW jest najlepsze PvP ze wszystkich gier mmorpg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buu, i jak zwykle się nie łapię na promocje. Może dlatego, że wszystkie gry jakie kupuje to kupuje w MediaM bo tam są te same ceny i nie trzeba za wysyłke płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde najlepiej jak o 0.00 bo jutro rano na studia i dopiero o 15 w chacie to mi wszystko wykupią, mam nadzieję iż C&C3 za 60zł to kupię od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 22:09, mefiperes napisał:

Tylko ja zawsze gry kupowałem w sklepach... Ale niedawno suplemat do Medka 2 zamówiłem. Czy
to też się liczy jako gra?:P


dokładnie oto samo mi chodzi! Pytałem sie juz a nikt z gram.pl nie raczył odpowiedziec! moze nieprzewidzieli takiego pytania? zatkało ich? ehheheheheheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 22:17, Verbatim napisał:

mam nadzieję iż C&C3 za 60zł to kupię od razu.


Oj chyba się rozczarujesz. CDP wystawi raczej gry ze swojej oferty a nie innych dystrybutorów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super promocja:) Dobrze, że zamówiłem Worms 4 i Herosa V, może się jakoś załapię z tymi 90 wplnami... Mam taką nadzieję:) Liczę na FEAR''a, bo zawsze chciałem pograć, a zawsze kaski brakowało:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować