Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

500 dni razem - 50% taniej dla klientów sklepu gram.pl!

594 postów w tym temacie

TAKIE SA PRAWA RYNKU I TYLE ,NIE PATRZY SIE NA ZADOWOLONYCH CZY NIE ALE NA ILOŚĆ SPRZEDANYCH KOPI I NIE WAŻNE W JAKI SPOSÓB GRUNT ŻEBY KOSZTY SIE zwróciły bo to nie jest żądna instytucja charytatywna tylko firma gdzie kazdy zarabia na chleb a to ze czasem produkt trzeba sprzedać po zaniżonej cenie to
tylko dobrze dla klientów którzy oczywiście wykazali sie cierpliwością - koszta muszą sie zwrócić .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 23:36, marccolo napisał:

TAKIE SA PRAWA RYNKU I TYLE


Słuszna uwaga, jakieś prawa rynku są. Niektóre nawet chronią konsumentów czyli nas... ciekawe jak się maja do obecnej sytuacji ?

Dnia 30.03.2007 o 23:36, marccolo napisał:

tylko dobrze dla klientów którzy oczywiście wykazali sie cierpliwością


Rzeczywiście, czekali cierpliwie całe 3 tyg... Cierpliwy to ja byłem czekając na Colina 05 aż do EKN trafi :) ( porównaj sobie :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe skończ już bo to co mówisz nie ma sensu. Ciesz się i kup sobie inną gre w promocji to sobie odbijesz co za problem. ja tak zrobilem kupilem se Jade Empire i odbilem sobie Heroesa V EK i Rise of Nations.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na litośc daruj sobie, raz że spamujesz, dwa że nie masz racji.
Kupiłeś Dark Messiah? No to teraz osoby, które zakupiły tytuł w okolicach premiery, powinny podnieść lament! Oszukano ich! :\ Fakt DM jest nieco dłużej na rynku niż JE, co nie zmienia faktu, że to świeży, dobry tytuł.
Sprawa jest prosta raz masz szczęście (kupiłeś DM za połowę ceny), raz nie (kupiłes JE tuż po premierze)...takie jest życie i czas się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ty z krypty sie przebudziłeś bądź realista i patrz co piszesz ,podważasz tylko profesjonalizm firmy to ze coś staniało (nie do wiary) od kiedy to ktoś płacze ze coś stanialo a co mieli cenę podbić to by dopiero była afera .. ostatni mój post na ten temat bo zaczynam sie złościć pozdro dla całej ekipy gram i postujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 23:36, marccolo napisał:

TAKIE SA PRAWA RYNKU I TYLE


Słuszna uwaga, jakies prawa rynku sa.. ciekawe jak się mają do obencej sytuacji :)

Dnia 30.03.2007 o 23:36, marccolo napisał:

tylko dobrze dla klientów którzy oczywiście wykazali sie cierpliwością


Rzeczywiście się wykazali cierpliwością, no błagam... całe 3 tygodnie musieli czekać ... Cierpliwy to ja byłem czekając 2 lata aż Colin 05 się w EKN ukaże :D porównaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 23:07, hehe napisał:

Jade Empire jest numer 1 na liście top 10 bestsellery w gram.pl


Faktycznie, przekonales mnie ;D A w mm i empikach pewnie zalega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 23:58, boogie85 napisał:

Na litośc daruj sobie, raz że spamujesz


Nie spamuje. Jeżeli ktoś pisze do mnie posta to wypada mu odpowiedzieć, prawda ? Te 2 podobne posty wyżej to jakaś zwiecha dziwna :/ Temat zawiesił się na 22 stronie i myślałem że zjadł mi posta więc napiasłem drugiego.

Dnia 30.03.2007 o 23:58, boogie85 napisał:

dwa że nie masz racji


W czym niby nie mam racji ? W tym jak się czuje ? Wybacz, ale to chyba ja wiem najlepiej :) Ehh ciężko jest jest mieć odmienne zdanie

-----> marccolo
Nie płaczę że coś staniało, jakbyś czytał uważnie to może byś zauważył o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 20:50, Tuddrussel napisał:

> Niestety nie skorzystam z promocji. Z tytułów, które mnie interesują (HoMM V, Dark Messiash,

> Gothic 3) niestety w żadnego nie mogłem płynnie grać na moim komputerze na minimalnych
ustawieniach.

na takie problemy tez postaramy sie zaradzic ;)


To świetnie :) Mam nadzieję, że dacie też nieco starsze gry w dobrych cenach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ludziska
pewnie siedzicie w komputerach i widzicie jak ceny podzepolow tanieja
tu tanieja gry i niektorzy maja za zke dystrybutorowi
Takie zycie
Z drugiej strony jest to tymczasowa promocja a nie permanentny zjazd ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w tej chwili nie mam kasy bo bym sobie coś kupił z tej oferty bo naprawdę się opłaca a ta oferta trwa tak krótko no ale cóż będą inne (może).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze chcialbym sie pochwalic
Przesylka z amowionymi grami juz jest w Toruniu wiec w poniedzialek wielka uczta gracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogo niedobrze, tanio niedobrze. NIektórym się nigdy nie dogodzi. Życie jest sztuką wyboru. Raz się zyskuje, reaz traci. Oststanio kupiłerm kompa i w wyniku problemów nadal go nie mam. Poczekał bym tydzień i kupił go dziś - byłbym 50 zł do przodu. Trudno pluję sobie w brodę ale life goes on.Co do narzekań na Jade - podobnie było z Gothicem 3 - też zaraz po wydaniu poleciał w ramach promocji do 65 zł. I co z tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypas!!! Naprawdę po CDP można się spodziewac super promocji, ale ta przeszła majśmielsze oczekiwania. Naprawdę świetna inicjatywa, wielkie dzięki dla ekipy gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, o co ten cały hałas ?? A jak swego czasu w Media Markt było NWN2 za 60zł (jakieś 2-3 tygodnie po premierze), to co ? Wszyscy, którzy kupili wcześniej spaliliby sklep, bo ośmieli się coś dać taniej ?? Od tego są PROMCJE, bo zauważcie, że za tydzień Jade Empire wróci do swojej normalnej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 09:52, Evil Khan napisał:

Drogo niedobrze, tanio niedobrze.


Zaraz się wściekne. Nie chodzi mi o to że coś potaniało, a ja na tym straciłem. Mam te parę złoty głęboko ... gdzieś :) Przy Jade Empire cały czas chodzi mi o coś innego, ale jak widać nikt nie potrafi tego zroumieć i każdy potrafi tylko odczytać jeden wyraz - pieniądze. A to nie o nie tutaj chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja powtórzę moje pytanko : dlaczego JE kosztuje 50 zł + przesyłka, a niektórzy pisali że mają przesyłkę darmową? To była tylko taka mini promocja wysyłkowa dla tych co zamówili gre od razu po rozpoczęciu promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 12:01, Gryczka napisał:

To może ja powtórzę moje pytanko : dlaczego JE kosztuje 50 zł + przesyłka, a niektórzy pisali
że mają przesyłkę darmową? To była tylko taka mini promocja wysyłkowa dla tych co zamówili
gre od razu po rozpoczęciu promocji?


to był błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 11:52, hehe napisał:

> Drogo niedobrze, tanio niedobrze.

Zaraz się wściekne. Nie chodzi mi o to że coś potaniało, a ja na tym straciłem. Mam te parę
złoty głęboko ... gdzieś :) Przy Jade Empire cały czas chodzi mi o coś innego, ale jak widać
nikt nie potrafi tego zroumieć i każdy potrafi tylko odczytać jeden wyraz - pieniądze. A to
nie o nie tutaj chodzi.


no to jak nie o to chodzi to skończ bo nikt niema problemu tylko ty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 12:01, Gryczka napisał:

To może ja powtórzę moje pytanko : dlaczego JE kosztuje 50 zł + przesyłka, a niektórzy pisali
że mają przesyłkę darmową? To była tylko taka mini promocja wysyłkowa dla tych co zamówili
gre od razu po rozpoczęciu promocji?

Ja zamawiając wczoraj miałem wysyłkę za żetony :D i miałem 1 żeton:) to mi sie udało kupic grę za 64zł która kosztowała wcześniej (razem z taką przesyłką) 116zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować