Zaloguj się, aby obserwować  
Katarzyna_Jasik

Mój azyl - czyli naświętsze miejsce graczy: biurko :)

1069 postów w tym temacie

Cóż, nie chcę za bardzo wnikać w to jak on karał i karze teraz swoje stare "sprzęty"... Swoją drogą, ja tam swojego nie biję, może 3 razy go walnąłem, ale nazwałbym to humanitarnie szturchnięciem. <odgłos oburzenia na biurku, ogólnie frustracji>... No, dobra, może go kilka razy klepnąłem :). Tak przyjaźnie, od serca dla serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja go kopię, bo w krzyżu łamie i nie mogę się schylać :D. Czasami odmawia pracy i wtedy go kopnę...ale po ostatnim formacie zmienił swój styl pracy i nie mam powodów bym go kopał :D. Ja też nie chcę wnikać jak on karze swe komputery, bo wyniknie z tego kolejna sex-afera :D (bez urazy pizmak ;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kup nowy komputer. U brata mam celerona 2 GHz i nie szaleje. Ja do mojego mam również wąty, ale cóż.

Łaziska Górne? W śląskim, to zaraz przy opolskim. Najpierw A4 do Katowic, później odbijam na Mikołów. Teraz to tylko ok 40 km myślę do Łazisk :)

143872
Ano, wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 22:22, Cesarro napisał:

Heh, widzisz, ja mojego jeszcze nie oddam do muzeum ! :D. Dopiero w grudniu...;]. Ale wiele
z nim przeżyłem i jakoś szkoda mi go...przyzwyczaiłem się do niego i szkoda by było go tak
ot wyrzucić :|, zostawię go, poszperam trochę i będą z niego "komputery" :P. A ty te dwa tak
trzymasz w piwnicy...ty ich nie szanujesz...zimno im jest tam i powinieneś się nimi zajmować,
a nie...:P.

sorry pomyłka, w garażu nie w piwnicy. i ciepło tam jest, kaloryfer mamy :p ja moje też do muzeum oddam, ale za jakieś 15-20 lat, bo mam na pokładzie coś a la AMD K6, rive TNT2 itp, itd... tamtych kompów też fote strzele ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 22:58, pizmak666 napisał:

no teraz to mi się nie chce iść na dół do garażu, ale mogę obiecać że po długim weekendzie
postaram się wrzucić ; )


spoko spoko tylko tak do 4 :) bo 6 do woja na 9 miesięcy znikam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, w grudniu będę miał nowego kompa ;]. Ogólnie...nie wiedziałem, że ktoś będzie wiedział gdzie znajdują się Łaziska xD.

pizmak666

No to traktujesz je jak...a tam już nie chcę myśleć jak je traktujesz ;]. Ani z nimi nie pogadasz ani nic. Ciekawe jaka to by była odmiana gdybyś się przeniósł na któryś z tych dwóch starych kompów ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 22:12, Cesarro napisał:

No to traktujesz je jak...a tam już nie chcę myśleć jak je traktujesz ;]. Ani z nimi nie pogadasz
ani nic. Ciekawe jaka to by była odmiana gdybyś się przeniósł na któryś z tych dwóch starych
kompów ;].

ależ tragizujecie! :p im tam na pewno jest lepiej niż by było pod biurkiem. bo pod biurkiem to i syf i kurz i zimno, a na dole ciepło od kaloryfera im jest ; ) a mój ojciec często z nimi gada, radio im puszcza, spędza z nimi dużo czasu. i ja czasem też jak się muszę rowerem zająć to sobie z nimi pogawędzę. nie mają tak źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ale czasem powinieneś także popracować z nimi :D. 128 RAM-u też przecież kiedyś było wielkie i powinieneś ich używać z całą rozkoszą :D. Weź teraz ten kabelek i podłącz je do gniazdka ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci, że te komputery pamiętają czasy gdy 128 ramu to tak jak miałbyś teraz 4-6 Gb :P na jednym z nich mam nawet jakąś chorą konfiguracje w postaci 80 mega ramu. jakoś tak ojciec mówi, ale nie wiem czy mu wierzyć, czy to możliwe... ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 23:01, pizmak666 napisał:

powiem Ci, że te komputery pamiętają czasy gdy 128 ramu to tak jak miałbyś teraz 4-6 Gb :P
na jednym z nich mam nawet jakąś chorą konfiguracje w postaci 80 mega ramu. jakoś tak ojciec
mówi, ale nie wiem czy mu wierzyć, czy to możliwe... ; )


Jak tam zdjęcia zrobiłeś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niestety, dziś po szkole musiałem się szykować, bo do babci do radomia na weekend pojechaliśmy, teraz przy laptopie sobie ojcowym siedze, a biurkiem są moje kolana :P zdjęcia strzele jak wrócę, jeszcze zdążysz przed wojem obejrzeć ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź :). Ja to bym w takich kompach ino mieszał :D. No, ale za niedługo będę miał:
- Core Duo 2 Extreme, lub Quada
- 2GB RAM DDR2, nie wiem...dla mnie za mało...potrzebna by była jeszcze jedna kostka...
- Geforce 8800 GTS (znaczy mam zamiar zmienić na GT, ale doradźcie czy warto...znaczy na pewno warto, ale doradźcie jaką kartę mam sobie sprawić :P)

Ogólnie to mam całą listę co mam sobie kupić. Składaka chcę mieć...lepszy ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GT warto, warto ; )
wiesz, ja też zamiast moich ponadczasowych maszynek, mogę zrobić fotę aktualnego biurka, pod którym stoi w przeszklonej obudowie E6750, P5K de luxe, Geforce 7900gto, 2 Gb ramu corsaira dominatora, z ładniutkim wentylatorem asusa no procesor i panelem bocznym. a na biurku 19" LG, z razer''em do obsługi i już niedługo również razer''em do pisania :P (wcale nie szpan...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No...kufam gdybym taki komputer miał, to bym nie zagrywał się w Eudemons Online ino kupił bym sobie WoW-a :P. No i bardzo chętnie bym na takim kompie pracował...ale już za miesiąc dogonię waszą erę :D. Poza tym...na tym starym łupie poszedł mi nawet Far Cry. Trochę się ścinał, ale poszedł mi :D. Ale jednak...gdy chciałem pograć w Settlers: Dziedzictwo Królów to mi się cięło tak, że szok...nawet na najniższych, a kuzyn, który ma:

- AMD Durona :P
- 256 RAM-u
- jakąś tam starszą kartę graficzną niż moja :P
- no i ogólnie to wszystko przestarzałe

No i mu poszło na średnich bez problemu. Ja to myślałem, że swój wyrzucę przez okno :P. No, ale jeszcze dumnie stoi mi pod biurkiem :P.

El Cascador

Aha...wspaniale xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto moje biurko otoczone wspaniałym bałaganem.
ogólnie nie jest to najmniejszy bałagan jaki miałem ale miałem też większy Chaos na biurku niż teraz:P

20071124131746

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować