Zaloguj się, aby obserwować  
Katarzyna_Jasik

Mój azyl - czyli naświętsze miejsce graczy: biurko :)

1069 postów w tym temacie

Temat o kolekcji gier przeżywa prawdziwe oblężenie, aż roi się od zdjęc posiadanych gier, a mnie ciekawi, jak przedstawiają się Wasze "święte miejsca" :) Dla zaczętny wrzucam kilka fotek mojego, małego,acz przytulnego światka :)

20070330162342

20070330162421

20070330162430

20070330162441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 16:27, Adamzzz napisał:

Ja niestety nie mam fotek, ale moje stanowisko jest równie słoneczne i przytulne jak twoje.
:-)


No właśnie o to kurcze chodzi, zeby powrzucac jakies zdjecia. bo strasznie mnie to ciekawi :) Nawet komórką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie to wygląda, ale na takiej klawiaturze, to chyba bym nic nie napisał. :)
Sam swojego biurka nie pokażę, bo praktycznie nie mam możliwości. Poza tym musiałbym pół dnia sporzątać, żeby to jakoś wyglądało. :)

I chyba bez większych problemów można było się dopisać tu==> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9281&pid=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 16:54, rob006 napisał:

Całkiem fajnie to wygląda, ale na takiej klawiaturze, to chyba bym nic nie napisał. :)
Sam swojego biurka nie pokażę, bo praktycznie nie mam możliwości. Poza tym musiałbym pół dnia
sporzątać, żeby to jakoś wyglądało. :)

I chyba bez większych problemów można było się dopisać tu==> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9281&pid=0


Widzisz, właśnie o to chodzi, żeby nie było na pokaz, tylko zeby było takie jakie zwykle jest..dziewicze :D
A TU nie chciałam sie dopisywac, bo ten temat ma zupełnie inny wydźwięk i zupełnie inne załoźenie.

No, a co chesz od mojej klawiatury?Ze dzielon? to najlepszy motyw jaki widziałam.Kwestia przestawienia, a potem to juz regularne klawiatury tylko przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:14, Necromancer napisał:

Ja sie chętnie dorzucę ze zdjęciami mojego biurkowego królestwa :D
1 przedstawia biurko ogólnie, 2 nieodłączną jego część :D

Ja tam widzę na półkach ciekawą kolekcję... za NWN2 też:)
Nie,nie chodzi mi o gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:20, HumanGhost napisał:

Chwilowo brak aparatu, więc fotki mojego biurka dam przy najbliższej okazji. :-)

To czekamy, a przy okazji gratuluje własnego tytułu- mistrzu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie posiadam zdjęć mojego biurka, ale mogę go troszkę opisać...
A mianowicie przed mną oczywiście stoi monitor, po obu stronach głośniki, po prawej stronie biurka wielki plakat SpellForce, a niżej szeregowo ułożone pudełka z gier CDA i ekstra klasyki ( oczywiście nie wszystkie, bo by się nie zmieściły ) te które są mi najbliższe, czyli SpellForce, Lionheart, Torment, Morrowind, Gothic I i II i Baldur''s Gate. Jakieś 2 cm od płyt na lewo stoi pudełko od mp3, a 20 cm nad nim wisi przyklejona pocztówka z wiedźminem, którą dostałem na święta od CDP. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:20, HumanGhost napisał:

Hehe a cóz to tam stoi za NW2? ;-D [kciuk w górze]


To zaszczyt Mistrzu usłyszeć z ust twych takowe słowa skierowane do prostego Rycerza Jedi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:14, Necromancer napisał:

Ja sie chętnie dorzucę ze zdjęciami mojego biurkowego królestwa :D
1 przedstawia biurko ogólnie, 2 nieodłączną jego część :D


Na tym drugim zdjątku to widnieje znaczna ilosc merchandiseu ze Star Wars''ow...Fun Fact: jak byłam w wieku ok. chyba 8 lub 9 lat, moj brat(o rok mlodszy)dostał Gwiezdne Wojny na urodziny i oglądalismy to razem. Tak się przestraszyłam ,ze nie widzialam tego filmu przez chyba 8 kolejnych lat :) Teraz to jeden z moich ukochanych filmow.Wciaz mam kasetową trylogie ze złotą, Darth Vaderową obwolutą :) I masę roznego badziewia kolekcjonerskiego...niektore rzeczy sa tak stare (no moze nie tak stare jakby wskazywala data nakrecenia filmu), ze jacys Star Wars''owi fanatycy popadliby w ekstazę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam fotek ale moje biurko przypomina raczej sterte papierkow po snickersach, chipsach oraz butelkach po hoop-coli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 17:50, Katarzyna Jasik napisał:

A TU nie chciałam sie dopisywac, bo ten temat ma zupełnie inny wydźwięk i zupełnie inne załoźenie.

Mi się wydaje, że to praktycznie to samo, a biorąc pod uwagę popularność tamtego topicu (temu wróżyłem podobną przyszłość) stwierdziłem, że lepiej byłoby to połączyć - lepszy 1 temat z 20 postami niz 2 z 10. :) Ale widzę, że temat założony przez płeć piękniejszą jest bardziej popularny. Teraz tylko czekać, az będą miały specjalne oznaczenia. ;)

Dnia 30.03.2007 o 17:50, Katarzyna Jasik napisał:

No, a co chesz od mojej klawiatury?Ze dzielon? to najlepszy motyw jaki widziałam.Kwestia przestawienia,
a potem to juz regularne klawiatury tylko przeszkadzają.

No właśnie, dzielone klawiatury to ciągle rzadkość i jak ktoś sie przyzwyczai, to w szkole może nie mieć życia. Mnie już do białej gorączki doprowadzają klawiatury z krótkim Bacspace''em, a to tylko jeden klawisz.

Teraz rezygnuję z wrzucenia zdjęcia mojego biurka - tych kilka fotek, które tu się pojawiły wywołały u mnie kompleksy. :) Gdyby moje biurko posprzątać, nic by na nim pozostało. Poza tym, to już nie byłoby moje biurko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:26, rob006 napisał:

Mi się wydaje, że to praktycznie to samo, a biorąc pod uwagę popularność tamtego topicu (temu
wróżyłem podobną przyszłość) stwierdziłem, że lepiej byłoby to połączyć - lepszy 1 temat z
20 postami niz 2 z 10. :) Ale widzę, że temat założony przez płeć piękniejszą jest bardziej
popularny. Teraz tylko czekać, az będą miały specjalne oznaczenia. ;)


Akurat...tam gdzie nie ma równosci płci, kobiety narzekają. Tam gdzie jest równość płci, faceci zapominają o zasadach bycia gentlmanem..jak Adaś u Koterskiego w "dniu świra"...:) Specjalnych oznaczeń nie będzie, a juz napewno nie w społecznosciach dominacji mężczyzn...wiem co mowie, bo studiuje na kierunku, gdzie na pierwszym roku bylo 15 kobiet na 250 studentów...

Dnia 30.03.2007 o 22:26, rob006 napisał:

to już nie byłoby moje biurko :)


NO I WłASNIE O TO MI SIE ROZCHODZI...kurcze...przeciez to nie zaden wyscig..faceci, troche wiecej odwagi!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja fotek wrzucać nie będę bo się przestraszycie (a niby u dziewczyny to porządek powinien być ;P ) ale mogę moje biurko co nieco opisać: z reguły klika kubków z jakimś piciem, stosik płytek z CDA, gdzieś się wala pudełko od Titan Questa (a w nim płytka The Guild 2 :D), plan lekcji też się znajdzie, milion karteczek z jakimiś śmiesznymi notatkami też jest, naklejki z Clicka! i koszyczek z długopisami, ołówkami i innymi pisadłami, no i jeszcze jest świąteczna kartka od Wiedźmina i na wpół uschnięta mała paprotka (zawsze zapominam ją podlać). To chyba by było tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Heh, szlag by mnie trafił z takim biurkiem- jeden zamaszysty ruch i wszystko wylądowałoby na podłodze ;]
Ja potrzebuje miejsca, a mój monitor też ;]
Jutro powrzucam foty, ale fakt biurko to ważne miejsce w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:36, Katarzyna Jasik napisał:

Akurat...tam gdzie nie ma równosci płci, kobiety narzekają. Tam gdzie jest równość płci, faceci
zapominają o zasadach bycia gentlmanem.

Wniosek - kobietom nigdy nie dogodzisz. :) Gdy nie ma równouprawnienia narzekają na... brak równouprawnienia, gdy jest równouprawnienie narzekają, że mężczyźni traktują je na równi z sobą... ech, to nie na moją głowę :)

Dnia 30.03.2007 o 22:36, Katarzyna Jasik napisał:

wiem co mowie, bo studiuje na kierunku, gdzie na pierwszym roku bylo 15 kobiet na 250 studentów...

Uuu, to nieźle. A ja myślałem, że mam źle (w mojej klasie na 1 dziewczynę przypada 3,5 faceta)

Dnia 30.03.2007 o 22:36, Katarzyna Jasik napisał:

NO I WłASNIE O TO MI SIE ROZCHODZI...kurcze...przeciez to nie zaden wyscig..faceci, troche wiecej odwagi!!! :)

A jednak to trochę obciach taki syf na biurku mieć <zdejmuje skarpetkę z głośnika> :)

Dnia 30.03.2007 o 22:36, Katarzyna Jasik napisał:

P.S. Podoba mi sie to co napisales w notce o sobie na swojej stronie :)

Ciszę się bardzo,:) ale na przyszłość nie pisz takich komentarzy na forum <rozgląda się i zniża głos do szeptu> czerwoni tego nie lubią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować