Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

#dzampreza - najpopularniejszy po #gram.pl kanał na irc.gram.pl

180 postów w tym temacie

Nie ma to jak szerszeń wpadnie i rozwinie ciekawy wątek ? :P

---> WorldWar3PL
Sama dzampreza tak na nas tu działa. Kanał jest luźny to i atmosfera w wątku na forum nieco odbiega. Ale przecież nie jest to spam ani offtopic. ;)

---> deih
Bardzo zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 17:36, szerszeń45 napisał:

Nie ma to jak szerszeń wpadnie i rozwinie ciekawy wątek ? :P


Taak. xD Tej, ale o jajkach ja wymyśliłem. :> A ogólnie jak ten szerszeń jest, to zawsze wymyśli jakiś temat... Osz to.. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzampreza ma godziny szytu o godzinie 16, 17. 30 i 12 (czasem 20).
Bywa nawet że dzamprezy wśród kanałów nie ma!!!
Dlatego dobrze by było gdyby WW3 rozdał OPy (ze 2, ale to jego decyzja).
Nie żebym się zgłaszał mimo że byłbym w tym dobry i WW też miałby z tego pożytek.
Ale będe uradowany (to nie jest prośba, żeby nie było że regulamin łamie ;) jeśli OPa dostane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*Ahem* tak trudno wpisać /join # dzampreza?To że nie ma go na liśćie to nie znaczy że się nie da wejść.Tak,a op to tak dla mnie by się przydał,bo ja dobry i w ogóle...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy może... potrzebujesz swego kanału? Bo możesz mi a) założyc dla mnie (please... XD) b) założyć sobie i mieć tam opa, a mi dać np. halfa.
I sam na to wpadłem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pytam się: po co komu voicy? Czy to daje supermoc?! Suuper :P
A na poważnie, to po co wam? Ja miałem za konkurs na #mafia i mam go nadal. I co z tego? Oczywiście się przydaje do szpanu itp. ale poza tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest jakaś większa rozróba, to w wielu takich przypadkach robi się +m. No i oczywiście osoby z plusem podczas +m mają prawo głosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle to i ja wiem... ale poza tym?
P.S. Koledzy dobrze mówią... a ja się na opa nadaję... No, może nie bardziej od ciebie, no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a poza tym to jest świetna ozdoba i możliwość zaszpanowania, jak już powiedziałeś, przed innymi userami ;-) Ba, możesz też zagrozić, że jak masz plusa to możesz coś mi zakablować.. ;-)
A co do opa.. na kanale najwyższym przyznanym "statusem" może być tylko halfop, a i to rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
mówisz że nadajesz sie na opa ale to twoje zdanie ewentualnie twoich kolegów a na sprawa trzeba patrzeć obiektywnie i z kazdej strony to nie jest tak ''''nadaje sie na opa jestem opem'''' to troche bardziej zawiła sprawa bo są osoby które po dostaniu halfopa ''''naduuzywały władzy'''' bawiły się itd. więc nikt nie ma pewności że z tobą będzie tak samo musisz pokazac irc''owi że ''''masz cos z opa'''' ale wystapienia w stylu nadaje sie na opa nie pomągą
a op czy halfop nie jest do zabawy czy do ''''szpanu'''' tylko do spełeniania wyznaczonych mu obowiązków a ww3 zakładając kanał musi dopilnowac aby przestyrzegano tam regulaminu i moze wyznaczac osoby które mu w tym pomogą ale muszą byc to zaufane osoby wiec sprawa halfopa jak mówiłem nie jest prosta

a pozatym na #dzamprezie są najwyżej halfopy bo op to tylko ww3

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla wielu z was może i znana, jednak pragnę powiadomić także całą resztę.
Kukowsky zrezygnował z funkcji halfopa. Dlaczego o tym powiadamiam? Dlatego, iż nie oznacza to wcale, że mamy kolejne wolne miejsce +h. Post po to, aby mnie nie męczyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiadamiam ze zgrozą, iż w wyniku dzisiejszej przerwy technicznej nastąpiło coś w rodzaju zresetowania dzamprezy, przez co.. erhm.. mam bardzo, ale to bardzo ograniczoną władzę.. z powodu mojego całkowitego uzależnienia od takiego cudeńka, które się mnie teraz nie słucha, nie będzie przez pewien czas ani halfopów, ani voiceów - aż do momentu, gdy zakończy się "naprawa" lub zostaną mi dane jakieś stosowne instrukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rly ? xD WW3 pozbawiony władzy :P
Mnie wypada powiedzieć tylko: Ta zniewaga krwi wymaga :D

Wybacz, ale fajnie to zabrzmiało "mam bardzo ograniczoną władzę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiejesz się z cudzego kalectwa. Może wirtualne kalectwo, ale jednak.
Chociaż czy wszystko dobrze z głową mam to nie wiem, tak apropo.. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 19:13, WorldWar3PL napisał:

Śmiejesz się z cudzego kalectwa. Może wirtualne kalectwo, ale jednak.

Rozbawiło mnie zdanie, to tylko i nic więcej :P

Dnia 17.04.2007 o 19:13, WorldWar3PL napisał:

Chociaż czy wszystko dobrze z głową mam to nie wiem, tak apropo.. ;>

Ja tego nie powiedziałem ;-) Tak a propos :P (tak wiem jestem wredny, windows00 mnie nauczył być wrednym ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytując Pierwszą Damę gram.pl, ić ;-)
Proponuję już nic tu nie pisać, a jedynie pozostawić mi miejsce na ew. zawiadomienia co do kanału. Bo takie się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
"Lista ta może ulec zmianie jeśli zajdzie potrzeba na nowych halfopów lub gdy jeden z nich po prostu straci swój stołek"

Hmmm... :D. Kuk stracił. Wiem że sam zrezygnował, ale miejsce jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie znaczy, że zaraz ktoś to miejsce zajmie. Halfoperatorów na kanale #dzampreza jest aż nadto moim zdaniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować