Zaloguj się, aby obserwować  
Bartek_93

Poszukuje chętnych do stworzenia ze mna strony o Jade Empire

47 postów w tym temacie

Witam!
Tak w sumie to nie wiedziałem gdzie to napisać, więc założyłem nowy temat. Otóż: Szukam chetnych do zrobienia i prowadzenia ze mną serwisu o Jade Empire. Plan jest taki: tworzymy stronę, staramy się o miejsce w kolektywie i działamy :)
Mam nadzieję że żaden moderator nie uzna tego za spam, lecz gdyby jednak to proszę to zamknąć.
Bartek93 (Reggis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:47, Bartek 93 napisał:

/...../


Umiesz chociaż coś związanego z tworzeniem stron internetowych??
I jakich osób poszukujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tam troszke umiem...lecz moje są zbyt nikłe by sobie poradzić z tak durzym zadaniem jak zrobienie dość dobrej strony. Głównie to "szukam" grafików i ludzi umiejący coś więcej z "dziedziny" robienia stronek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:54, Bartek 93 napisał:

/..../


Dobra mam pytanie numer trzy ;) Znajdziesz ludzi, którzy pomogą Ci w tym przedsięwzięciu i stworzą stronkę to czym ty byś się zajął?
Jeśli chcesz mogę pomóc na ile będę potrafił ;) Kontakt ze mną masz na moim GS''ie oraz w podpisie ale wolałbym byś mi napisał wszystkie szczegóły na maila którego znajdziesz na moim GS''ie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:54, Bartek 93 napisał:

Coś tam troszke umiem...lecz moje są zbyt nikłe by sobie poradzić z tak durzym zadaniem jak
zrobienie dość dobrej strony. Głównie to "szukam" grafików i ludzi umiejący coś więcej z "dziedziny"
robienia stronek



Ja też mogę sie zgodzić. Z chcęcia bym pisał jakieś artykuły , newsy , opisy do gry:)

Mail znajdziesz na moim GS''ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11371&u=1432
Tu masz temat w którym mógłbyś napisać :) Szczerze, bardzo chętnie bym się zajął, choć nie jestem za bardzo wyspecjalizowany w tych sprawach. Lecz jednak sam zgłosiłem się do kolektywu ze stroną o Fable :) Mamy pełny skład, wszystko ładnie, tylko czekamy chyba 3 miesiąc na maila zwrotnego :) Zajrzyj do tematu o kolektywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. wg. mnie ten temat który podałeś niezbyt pasuje.. troche bym tym spamował...
wdowiakm ==> "Oto jest jest pytanie!" sam niewiem czym mógłbym sie zająć... mam sporo wolnego czasu i około łapie wiadomości z innych portali o grach (in English), a zapewne wasze umiejętności pisania stron moje przerastają więc pewnie na niewiele w tej dzidzinie bym zdziałał... wyśle ci dokładnego mejla
To do wszystkich: Kto jest chętny niech wali do mnie na gg lub e-mail (podane na GS''ie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:47, Bartek 93 napisał:

Witam!
Tak w sumie to nie wiedziałem gdzie to napisać, więc założyłem nowy temat. Otóż: Szukam chetnych
do zrobienia i prowadzenia ze mną serwisu o Jade Empire. Plan jest taki: tworzymy stronę, staramy
się o miejsce w kolektywie i działamy :)
Mam nadzieję że żaden moderator nie uzna tego za spam, lecz gdyby jednak to proszę to zamknąć.
Bartek93 (Reggis)


Ja mogę pomóc. Trochę doświadczenia mam. Prowadzę stronę w Joomli. Adres widać w podpisie. Uczę się teraz robić flasha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 20:36, Harvenar napisał:

A nie liczysz przypadkiem na: oni odwalają robotę, a ja się obijam? Umiesz liczyć, licz na
siebie.

umiem liczyć... lecz sam wiem że nie podołam temu, i wcale nie chce sie obijać tylko robić to co umiem ucząc się nowych rzeczy, z fajnym zespołem w którym karzdy będzie miał swoją "działkę".
Legenda ==> mam twoje 3 adresy więc nie musisz przypominać :). Wysle ci wiadomość to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info na maila piszę tutaj bo coś moja poczta szwankuje, wchodzę w to więc jak zbierzesz grupę to ustalimy co kto robi ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 20:58, wdowiakm napisał:

Dzięki za info na maila piszę tutaj bo coś moja poczta szwankuje, wchodzę w to więc jak zbierzesz
grupę to ustalimy co kto robi ;)
Pozdrawiam.

Fajnie że sie ktoś znalazł a jeszcze fajniej że ty!
Mam nadzieje że załapie sie jeszcze kilka osób a jak chętnych będzie "wystarczająco" to sobie podzielimy pracę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Sumie ja też chętnie bym dołączył, póki oczywiście nie ma mojej stronki ( na jaką odpowiedź czekam. ? ) Tylko nie mam żadnego doświadczenia, mógłbym być Newsmenem. Albo tłumaczyć z innych języków ( Ale od tego są translatory ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się mogę zgłosić do napisania paru słówek o grze... W końcu przez jakiś czas ostatnio praktycznie nią żyłem, cośtam wiem o technikach i ich wykorzystaniu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 07:34, Baal Namib napisał:

O właśnie, jeszcze nie grałem w Jade Empire.

łoł dobijające nie grałeś ale idziesz do serwisu by być newsmanem. Nawet do tego trzeba mieć doświadczenie. Jakby co to ja się zgłaszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Musisz znac 100% html inaczej nic z tego, więc mówiąc "coś tam troszke umiem" troche mnie zbiłeś z tropu.
2. Temat o kolektywach - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11371&u=1432
3. Mógłbym pomóc, znam HTML, tyle że nie mam Jade Empire, i tak szczerze, to nie zmierzam kupić. Kase trzymam na stalkera.:( Więc Ja raczej odpadam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro napisałem że jeszcze nie grałem, to nie znaczy że nie zagram, nie ? Newsman musi mieć zaledwie ( jak dla mnie ) doświadczenie w pisaniu, zachęcaniu, i tłumaczeniu ( od tego dla niekumatych są translatory, może nie dokładne, ale da się później słowa połączyć w pary ) Jeżeli się dobrze poszuka, można znaleźć na zagranicznych stronach pare informacji i sie łączy. Z tego co też wiem, dużo newsów daje CDP, więc nie wiem w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować