Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Ankieta mikołajkowa: Co dziś dostaliście (albo dostaniecie) od Mikołaja?

811 postów w tym temacie

Dostałem słodycze i dwa pojazdy Lego Racers.Sam chciałem,i nie myśleć,że klocki tylko dla małych dzieci.Co do klocków to dostałem 8130 i 8131.I dostałem jeszcze 100zł.Czyli dostałem razem z kasą prezent za 150zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z moją Anetką daliśmy Św. Mikołajowi znać, że sofa, którą złożyliśmy wczoraj wystarczy i niech zajmie się innymi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu przeczytałem, to nie będę zbyt oryginalny: 8x czekolada Lindt + wielkie pudło kawy Ricore. Mniam, moje ulubione śniadanie ;)

A sam kupiłem sobie wczoraj nowe CDA, normalnie szaleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mój prezent ciężko będzie pobić (w kategorii najgorszy, żeby nie było wątpliwości): cążki do paznokci. Przez chwilę poczułem się jak Al Bundy :] Ktoś dostał bardziej bezsensowny prezent? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jestem najszczęśliwiej zaskoczony z Was wszystkich... otóż mieliśmy na angielskim Mikołajki. Wylosował mnie nauczyciel - Kanadyjczyk :D Dostałem DVD + CD z koncertu Coldplay - Live 2003, która jest warta 80 złotych. Nigdy nie byłem tak mile zaskoczony, ani nigdy nie dostałem takiego prezentu od prawie nieznajomej osoby, o mało co się nie popłakałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 13:21, Budo napisał:


Buu, a ja nic nie dostałem, Mikołaj nie pamięta o moderatorach :/

O mnie pamiętał. Dał mi całkiem trudne zadania na maturze próbnej z angielskiego :) Niech no tylko dorwę tego grubego, czerwonego dowcipnisia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 14:46, Darkstar181 napisał:

O mnie pamiętał. Dał mi całkiem trudne zadania na maturze próbnej z angielskiego :)

Gdzie tam trudne...One były obraźliwie wręcz banalne, chyba właśnie z uwagi na Mikołajki takie proste dali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować