Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Ankieta mikołajkowa: Co dziś dostaliście (albo dostaniecie) od Mikołaja?

811 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 17:48, michu96 napisał:

A mi rodzice obiecali że jak będe miał świadectwo z paskiem to za rok dostane WoW + WoWa
The Burning Crusade !!
A na mikołaja klawiatore , myszke , cukierki i 300 zl :)


I co teraz będziesz uczył się bo chcesz WoWa? Tylko dla WoWa? Idiotyzm, już lepiej kupić Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pamiętam kiedy dostałem coś na mikołaja (pewnie ostatni raz jak miałem z 10lat...). Na gwiazdkę i tak pewnie jakiś syf będzie... (znowu...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 20:44, master matrox napisał:

I co teraz będziesz uczył się bo chcesz WoWa? Tylko dla WoWa? Idiotyzm, już lepiej kupić Guild
Wars.


No nie wiem :P Dla WoWa warto się poświęcić (najwyraźniej GWmaniacy by tak nie zrobili dla samego GW).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:02, MINIONQ napisał:

Ja dostane dodatek do Lotr: BftM 2.

A co do WoW''a to coś mi się zdaje, że chęć do nauki im przejdzie jak dostaną taki prezent
:P

bardzo fajny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:23, sony ericsson napisał:

Mozan jeszce powiedziec ze sprawilem sobie factions!! Placilem ale to zawsze prezent nas mikoljaa

prawda


[prosze pisz wyraźnie ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co dostałem?? W sumie to czekoladowego mikołaja, najśmieszniejsze jest to, że kobieta podrzucia mi go łóżka, bo myślała, że nie śpię. Cóż jak się obudziłem to całe plecy miałem w czekoladzie :D Za to sam sobie kupiłem Medievala i HoMM:HoF, od CDP wygrałem Empire Earth II, czekam jeszcze na NWN2 ale to juz prezent pod choinkę. Teraz skoro zaspokoiłem już swoje żądze, czas wybrac się na poszukiwania prezentów dla rodzinki :P święta coraz bliżej, bedzie impreza :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:31, boogie85 napisał:

Co dostałem?? W sumie to czekoladowego mikołaja, najśmieszniejsze jest to, że kobieta podrzucia
mi go łóżka, bo myślała, że nie śpię. Cóż jak się obudziłem to całe plecy miałem w czekoladzie
:D Za to sam sobie kupiłem Medievala i HoMM:HoF, od CDP wygrałem Empire Earth II, czekam jeszcze
na NWN2 ale to juz prezent pod choinkę. Teraz skoro zaspokoiłem już swoje żądze, czas wybrac
się na poszukiwania prezentów dla rodzinki :P święta coraz bliżej, bedzie impreza :DD



a tak ogólnie to kiedy są święta :), wiem że głupie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:59, Lak5 napisał:

a tak ogólnie to kiedy są święta :),

Wigilia - 24 grudnia

Dnia 08.12.2006 o 12:59, Lak5 napisał:

wiem że głupie pytanie.

Odrobinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 13:11, grand10pelu napisał:

Najlepszy prezent dostałem ja w sql: figurkę przedstawiającą penisa z napisem "ch... nie pompka
a le dmucgać lubi", matka w domu padła z wrażenia.

to pewnie od kolegi ?? . ja dostałem takiego gostka z trotów czy coś podobnego i gdy go obleje wodą to tam po 2 albo 3 dniach urośnie trawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 13:21, Lak5 napisał:

> Najlepszy prezent dostałem ja w sql: figurkę przedstawiającą penisa z napisem "ch... nie
pompka
> a le dmucgać lubi", matka w domu padła z wrażenia.
to pewnie od kolegi ?? . ja dostałem takiego gostka z trotów czy coś podobnego i gdy go obleje
wodą to tam po 2 albo 3 dniach urośnie trawa :)


Czego już koledzy lub koleżanki nie wymyślą!! Np.Ja w tamtym roku dosałem obrazek Gierka!!
Ma kolega poczucie humoru!! :/ Nie no a dwa lata temu kolega dał koleżance pudełko naboji do pióra!!
Biedaczka się rozryczała!! :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na to co wy macie dostać to płakać mi się chce.

Ja mam komputer-złom na, którym gry chodzą 5 minut, a potem się zacina i się resetuje albo zawiesza. Mało co na nim chodzi, już jest bardzo stary. No i co? No i nic, nawet nie liczę, że dostane nowego bo wiem, że koszt nowego to ogromna liczba pieniędzy. Nitendo Wii też drogie bo aż 1000 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie :D Wiecej wiary i sie spełni :D

Spko nic nie dostałem koputerowego ( mprawie )

Stalingrad ( ja mi obiecywali) i Czerwoa Gwiazda mBiały orzeł ( zaskoczenie0 i Cda 13 ( wielkie zaskoczenie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:42, Ryan Kam napisał:

Nie przejmuj sie :D Wiecej wiary i sie spełni :D

Spko nic nie dostałem koputerowego ( mprawie )

Stalingrad ( ja mi obiecywali) i Czerwoa Gwiazda mBiały orzeł ( zaskoczenie0 i Cda 13 ( wielkie
zaskoczenie )



Nie spełni się, to nie jest możliwe, ja o tym nawet nie wspominam bo wiem, że to nie jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować