• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.04.2007 o 12:49, Alexx1 napisał:

A czy gdy je odblokowałeś pojawiło Ci się coś w stylu"Osiągnięcia-wszystkie salony samochodowe
odkryte"??

Nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.04.2007 o 12:57, OmenGda napisał:

to ze do nich dojechales to tez nie znaczy ze musza sie potory odblokowac, ja bym radzi do
kazdego salonu po prostu wejsc ;)


Do każdego salonu dojechałem i go odwiedziłem. Może przesłał bys mi screena na poczte karol1992@o2.pl albo na gg 2310453. pzdr. ;P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.04.2007 o 12:59, cooper232 napisał:

> to ze do nich dojechales to tez nie znaczy ze musza sie potory odblokowac, ja bym radzi
do
> kazdego salonu po prostu wejsc ;)

Do każdego salonu dojechałem i go odwiedziłem. Może przesłał bys mi screena na poczte karol1992@o2.pl
albo na gg 2310453. pzdr. ;P :)


ale screena czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.04.2007 o 13:02, cooper232 napisał:

tych salonów i porównał bym sobie czy mam te same odblokowane;p

ja mam odblokowane wszystkie, jechalem wg mapy ktora dostalem od cdp przy oryginalem, wiec skoro mas zte same to watpe by moj screen cos dal. poza tym przeciez na mapie masz zaznaczone od samego poczatki wszystkie salony, sa podswietlone ale na przezroczysto, trzeba sie lepiej wpatrzyc w mape w grze. poza tym jak zrobie screena tak zebys widzial cala mape to i tak nie bedzie nic widac, co naj wyzej kolorowe kropki na mapie ;)
ale jak bardzo chcesz to okay...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.04.2007 o 13:14, Suprax34 napisał:

--------------------------------_____________________--------------------------------------

ZAPRASZAM WSZYSTKICH
NA NOWO OTWARTE FORUM O GRZE TDU !!!!!!!!

http://www.testdriveunlimitedfansite.fora.pl/

pozdrawiam...
_____________________________________________________________________



a cyz mi sie wydaje czy to sie SPAM nazywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

chłopaki może spotkalibysmy się dzisiaj w określonym miejscu na mapie i pojeździli sobie, samochody jak i motory mile widziane. Tylko gdzie byśmy się spotkali?? Dawajcie jakies screeny z miejscami spotkań. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.04.2007 o 16:41, michukl napisał:

kto ile zaplacil za TDU???

99,90 w empiku+ karta rejestracji na gram.pl i 22 wirtualne pieniądze. W media jest za 79,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.04.2007 o 16:43, cooper232 napisał:

> Hmm-znowu serwery niedostępne -:(
dzisiaj to już drugi raz ;/;/;/

No wlasnie a z checia sie spotkam podaj gg czy cos to sie stkniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ma ktoś informacje na temat tych downów serwerów? W sumie mi się pierwszy raz zdarzyło, ze nie mogę się połączyć ale czytając temat widzę ze to nie pierwszy taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować