• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Błąd którego zgłoszenia nie widzę, a wydaje się być dosyć istotny.

Podczas gry w trybie online miałem restart systemu spowodowany niestabilnością gry (nie pierwszy i nie ostatni, ale ja nie o tym, czekamy na patcha). Po ponownym uruchomieniu stwierdziłem, że moje konto stało się offline, a nazwy użytkownika zniknął znak podkreślenia, czyli _ . Ponieważ nie mogę edytować nazwy użytkownika, grę musiałem zacząć na nowo z nową nazwą na koncie online. Niestety nie wyciągnąłem wniosków i ponownie użyłem nazwy z podkreśleniem _ . Jak się można domyśleć, sytuacja się powtórzyła. Straciłem kilka godzin gry.
Obecnie gram trzeci raz. Już bez _ .

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.04.2007 o 17:13, Marius77 napisał:

Błąd którego zgłoszenia nie widzę, a wydaje się być dosyć istotny.

Podczas gry w trybie online miałem restart systemu spowodowany niestabilnością gry (nie pierwszy
i nie ostatni, ale ja nie o tym, czekamy na patcha). Po ponownym uruchomieniu stwierdziłem,
że moje konto stało się offline, a nazwy użytkownika zniknął znak podkreślenia, czyli _ . Ponieważ
nie mogę edytować nazwy użytkownika, grę musiałem zacząć na nowo z nową nazwą na koncie online.
Niestety nie wyciągnąłem wniosków i ponownie użyłem nazwy z podkreśleniem _ . Jak się można
domyśleć, sytuacja się powtórzyła. Straciłem kilka godzin gry.
Obecnie gram trzeci raz. Już bez _ .

Pozdrawiam

Ja mialem troche inny przypadek,podobny do kolegi z poprzednich postow,a mianowicie kupowalem juz 50 samochod przy stanie 72% ukonczenia gry i co?? gra sie zawiesila i save poszedl sie j....-na szczescie mialem skopiowany z 60 % i troche mnie to uratowalo-co prawda pare dodzin ucieklo-dlatego moja dobra rada;kopiójcie save!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.04.2007 o 17:40, Frible napisał:

> polaczyles sie juz moze??

Od pół godziny próbuję - bez skutków :(



Ja również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam problem z zainstalowaniem tej gry na windows Vista Home Premium. Wkaldam płyte do napędu, pisez mi ze przygotowuje system czy przygotowuje sie do instalacji a potem wyskauje mi ze nie dokonczone instalacji(a nawet sie jeszcze nie zaczęla) oraz ze trzeba zmodyfikować system. Nie mam pojęcia o co chodzi?? Prosze o pomoc! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Widzę że wam też nie dzałają serwery. Mam coś takiego: Wybieram profil online i jest napisane że się łączy, i nie moze sie polaczyc... To coś z gra, serwerami czy z moją maszyna (kompempm)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.04.2007 o 19:41, OloMax napisał:

Widzę że wam też nie dzałają serwery. Mam coś takiego: Wybieram profil online i jest napisane
że się łączy, i nie moze sie polaczyc... To coś z gra, serwerami czy z moją maszyna (kompempm)?



Serwery ostatnio maja tendencje do padania, może ktoś specjalnie crashe wywołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem bo gdy stworze konto sieciowe w TDU i wybiore je to wyskakuje mi napis abym sprawdzil swoje poloczenie czy cos takiego.
Co mam zrobic?

(Firewalle mam wylonczone)

pls help

wszystkim z gory wielkie dzieks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.04.2007 o 20:47, kuko7 napisał:

Też mi nieraz taki błąd wyskakuje, ale za jakiś czas próbuję znowu się połączyć i już wszystko
jest ok. :)

a u mnie nigdy nie wchodzi tylko single dziala bez zarzutu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hehe... :P
No to nieźle... Tylko, że od GameSpy NIE dostaje się mail''a aktywującego, więc już dawno możesz grać w multi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

(WIEM ZE NI POWINIENEM SIE POWTARZAC)
Mam problem bo gdy stworze konto sieciowe w TDU i wybiore je to wyskakuje mi napis abym sprawdzil swoje poloczenie czy cos takiego.
Co mam zrobic?

(Firewalle mam wylonczone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować