• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 13.04.2007 o 20:56, cooper232 napisał:

KU*****A po jakiego CH****Ja robić konto na gameSpy, przeciez konto samo się robi jak włączasz
gre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOże nie odblokowałeś jakiegoś portu albo jakiś firewaal ci blokuje
połączenie sprawdź do kładnie i napisz. Konta na gameSpy na 100% nie trzeba robić ja nie robiłem
a gram przez neta juz ponad tydzień i wogóle mnie nie rozłączyło i serwery mam cały czas
dostęone.


Dokładnie :P ale ja powiedział bym to troszke łagodniej :) Wystarczy tylko zaznaczyć kwadracik przy logu GameSpy, podać swojego e-maila i hasło i.... tyle możemy grać online :)
Cała istrukcja jak zrobić profil do grania przez internet jest napisana przezemnie w portalu internetowym z mojego podpisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może się to wydać dziwne, ale mam szczęście i już nie występują żadne problemy z TDU :) nawet save jest cały.
Ciekawe nie prawdasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak gra jest dziwna niektórzy napotykają jakieś bugi codzinnie i maja problemy z gra ja dkokładnie gram w gre tydzien tak ok po 3 godziny dziennie i nie napotakłem żadnych problemów z grą tym bardziej z muli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tylko zależy ile grałeś w tą grę... Mi przez pierwsze 3 dni też gra chodziła wspaniale, bez żadnych błędów. Potem pojawiły się z logowaniem i z save''m... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.04.2007 o 21:44, Patryk Kielar napisał:

> KU*****A po jakiego CH****Ja robić konto na gameSpy, przeciez konto samo się robi jak
włączasz
> gre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOże nie odblokowałeś jakiegoś portu albo jakiś firewaal ci
blokuje
> połączenie sprawdź do kładnie i napisz. Konta na gameSpy na 100% nie trzeba robić ja nie
robiłem
> a gram przez neta juz ponad tydzień i wogóle mnie nie rozłączyło i serwery mam cały
czas
> dostęone.

Dokładnie :P ale ja powiedział bym to troszke łagodniej :) Wystarczy tylko zaznaczyć kwadracik
przy logu GameSpy, podać swojego e-maila i hasło i.... tyle możemy grać online :)
Cała istrukcja jak zrobić profil do grania przez internet jest napisana przezemnie w portalu
internetowym z mojego podpisu :)


No tak ale po wykonaniu tej operacji mi wychofdzi coś takiego:

,,Wpisane hasło jest nieprawidłowe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.04.2007 o 22:07, kuko7 napisał:

Tylko zależy ile grałeś w tą grę... Mi przez pierwsze 3 dni też gra chodziła wspaniale, bez
żadnych błędów. Potem pojawiły się z logowaniem i z save''m... :/

Gram już 4 dni po 4 godziny i brak jakich kol wiek błędów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy można jakoś edytować Profil, bo przy logowaniu zagapiłem się i nie zaznaczyłem kwadracika GameSpy i tak grałem przez jakiś czas i przeszedłem troche. Nie chce robic wszystkiego od początku proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.04.2007 o 21:31, Alexx1 napisał:

Panie Akashi,wiadomo coś Panu na temat ewentualnych add-onów??


Ja nie jestem Akashi, ale postaram się pomóc :) Wysyłałem e-maila do CDP właśnie z pytaniem "Czy będą dodatkowe samochody na Pieca", miła pani odpowiedziała mi iż prawdopodobnie ich nie będzie, aczkolwiek wszystko zależy od popularności gry wsród graczy. Na oficjalnym forum Test Drive''a jest bardzo spokojnie. Myślę że ATARI nie potwierdziło informacji o braku samochodów na PC-ta. Na głównej stronie w dziale ze screenami z Piecyka, można zobaczyć fotkę McLaren''a F1 GT i Corvett''y C1 1957 Hardtop. A jak wszyscy wiemy tych aut nie ma w "serii TDU" :) Narazie są one dostępne tylko na X-pudło w "pack''u". Pytanie za 100 punktów - czy ATARI wsadziło tam te screeny: a) przez pomyłkę b) dla jaj :D czy c) Dodatkowe samochody są w fazie tworzenia lub testowania. Sam bym chciał usłyszeć od pana Akashi''ego coś na temat add-onów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.04.2007 o 22:17, macmo99 napisał:

Czy można jakoś edytować Profil, bo przy logowaniu zagapiłem się i nie zaznaczyłem kwadracika
GameSpy i tak grałem przez jakiś czas i przeszedłem troche. Nie chce robic wszystkiego od początku
proszę o odp.

Raczej nie. Aksuj profil i stwórz jeszcze jeden. Za gapiostwo się płaci> pzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.04.2007 o 22:08, ryfter napisał:

> > KU*****A po jakiego CH****Ja robić konto na gameSpy, przeciez konto samo się robi
jak
> włączasz
> > gre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOże nie odblokowałeś jakiegoś portu albo jakiś firewaal
ci
> blokuje
> > połączenie sprawdź do kładnie i napisz. Konta na gameSpy na 100% nie trzeba robić
ja nie
> robiłem
> > a gram przez neta juz ponad tydzień i wogóle mnie nie rozłączyło i serwery mam
cały
> czas
> > dostęone.
>
> Dokładnie :P ale ja powiedział bym to troszke łagodniej :) Wystarczy tylko zaznaczyć kwadracik

> przy logu GameSpy, podać swojego e-maila i hasło i.... tyle możemy grać online :)
> Cała istrukcja jak zrobić profil do grania przez internet jest napisana przezemnie w portalu

> internetowym z mojego podpisu :)

No tak ale po wykonaniu tej operacji mi wychofdzi coś takiego:

,,Wpisane hasło jest nieprawidłowe"


Pamiętaj że na tym samym e-mailu nie możesz robić kilku profili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam :) Mianowicie, Gram sobie w TD:U już parę dni i chciałbym zacząć grać w necie, jednakże nie zaznaczyłem opcji "grania online" bo jakoś tak wyszło :P Czy mogę to jakoś zmienić nie zakładając nowej gry i profilu ? Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.04.2007 o 22:20, Patryk Kielar napisał:

> > > KU*****A po jakiego CH****Ja robić konto na gameSpy, przeciez konto samo się
robi
> jak
> > włączasz
> > > gre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOże nie odblokowałeś jakiegoś portu albo jakiś firewaal

> ci
> > blokuje
> > > połączenie sprawdź do kładnie i napisz. Konta na gameSpy na 100% nie trzeba
robić
> ja nie
> > robiłem
> > > a gram przez neta juz ponad tydzień i wogóle mnie nie rozłączyło i serwery
mam
> cały
> > czas
> > > dostęone.
> >
> > Dokładnie :P ale ja powiedział bym to troszke łagodniej :) Wystarczy tylko zaznaczyć
kwadracik
>
> > przy logu GameSpy, podać swojego e-maila i hasło i.... tyle możemy grać online :)

> > Cała istrukcja jak zrobić profil do grania przez internet jest napisana przezemnie
w portalu
>
> > internetowym z mojego podpisu :)
>
> No tak ale po wykonaniu tej operacji mi wychofdzi coś takiego:
>
> ,,Wpisane hasło jest nieprawidłowe"

Pamiętaj że na tym samym e-mailu nie możesz robić kilku profili.


ale ja próbuję zrobi pierwszy profil online (na poprzednim chciałem się tylko poduczyc) wciąż mam wrażenie że w tym chodzi o to że nie mam GameSpy,a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 13.04.2007 o 22:15, Vivek1 napisał:

Gram już 4 dni po 4 godziny i brak jakich kol wiek błędów:)


Szczęściaż, ja po 52 godzinach (5 dni po ok. 10 godzin) i zepsutym sejwie się zniechęciłem do gry jak i do tego, że mam wrażenie sprawa zepsutych sejwów może być zignorowana. Gra ma super grywalność, ale sume sumarum nie dla wszystkich jest "user friendly" - zaprzeczanie temu nie ma sensu. Jakoś nie widziałem jeszcze gry która by tak kaszaniła sejwy... :( No może za wyjątkiem żadkich przypadków w Falloucie 2, heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.04.2007 o 23:07, DoPr napisał:

mam wrażenie sprawa zepsutych sejwów może być zignorowana


a no przyznaję się do pomyłki... przeczytałem kilka niusów wyżej, że ponoć nei będzie zignorowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wlasnie...
czy komus wiadnomo cos na temat dodatkowych aut...
wogole na mapie jest rozrzuconych pelno salonow, znalazlem przyanjmniej 4, do ktorych nie mozna wejsc ;]
czy za te auta bedziemy placic kartemi kredytowymi, czy za wirtualne pieniadze z gry, czy po prostu sciagniemy dodatki i bedizemy je instalowac. nie moge sie nigdzie doczytac, moze mnie ktos oswieci??
ps. nie wiem jak Wy, ale bylem na tak zwanej sekretnej wyspie ;) mała jest, ale jakie widoki w 1600 x1200 to ojaa
az porobilem screeny i wrzucilem sobie na tapetke ;)
pozdro

aha dzieki CDP za informacje o ktora prosilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować