• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.07.2007 o 13:31, Łukasz007 napisał:

Aż dziś zainstalowałem TDU i wgrałem patcha 1.66 i okazało się, że gra lepiej chodzi to jest
plus,
dodaje dwie furki ale to było wiadome, może nie będzie problemu z sajwami już ;)
lista poprawek sięga 12 pozycji
u mnie zero problemów podczas działania patcha ale mam wersje angielską
tyle czekania mogli by dać więcej samochodów

a czy na prawde gra przestala "lagowac" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 12:59, cooper232 napisał:

> Ja po zainstalowaniu angielskiego patcha nie mogę usunąć gry (a chc e zrobić reinstall).
W
> kreatorze usuwania klikam usuń i pojawia się tylko klepsydra, nic się ni dzieje.
może zainstalowałeś ten patch który wypłynął tydzień temu, lub to kolejny bug.


Przecież ten oficjalny finalny patch to ten sam plik który wypłynął ponad tydzień temu (1.66A).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 14:55, Davka32 napisał:

> > Ja po zainstalowaniu angielskiego patcha nie mogę usunąć gry (a chc e zrobić reinstall).

> W
> > kreatorze usuwania klikam usuń i pojawia się tylko klepsydra, nic się ni dzieje.

> może zainstalowałeś ten patch który wypłynął tydzień temu, lub to kolejny bug.

Przecież ten oficjalny finalny patch to ten sam plik który wypłynął ponad tydzień temu (1.66A).

ale podobno zmienili coś w tym kodzie patcha (ale czy my mamy im wierzyć jak oni robią takie dziadostwo)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czy ktos z cdp sie w koncu dzis wogole odezwie??
czy dostaniemy w koncu tego patcha??
mam gre ktora poki co moge sobie w d... wsadzic, bo nie da sie grac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 15:10, fifomaniak napisał:

A ja zaprzeczam, u mnie nie ma czegos takiego


zainstalowalem patch usuwa on wiekszosc problemow ale co to za patch ktory stwarza nowe bugi? np gdy patrze do tylu nie slysze dzwieku slinika... tak samo dalej nie poprawili nie poprawnie dzialajacych zegarow w wiekszosci mercedesow oraz kilku innych samochodow.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pytanko do ludzi z Cd projektu bo to oni są odpowiedzialni za polska wersje językową, tak wiec czy instalując patcha wydanego przez Atari (1.66a) do mojej polskiej wersji gry :
a) wszystko będzie w porządku i będzie można śmigać z naprawionymi bugami?
b) nic nie będzie w porządku bo nie po to kupiłem polska wersje zeby patch mi ja zmienił na angielską??

Proszę o rzeczowa odpowiedz czy ten patch coś naprawi czy tylko zepsuje? a jeśli go nie instalować to kiedy będzie patch do naszej wersji gry?
i czy w związku z tym ze i tak musicie poprawiać angielskiego patch nie łatwiej było u kulać swojego??

bo te czekanie na tego patch to jakaś kpina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 15:38, 111Kresto111 napisał:

Pytanko do ludzi z Cd projektu bo to oni są odpowiedzialni za polska wersje językową, tak
wiec czy instalując patcha wydanego przez Atari (1.66a) do mojej polskiej wersji gry :
a) wszystko będzie w porządku i będzie można śmigać z naprawionymi bugami?
b) nic nie będzie w porządku bo nie po to kupiłem polska wersje zeby patch mi ja zmienił na
angielską??

Proszę o rzeczowa odpowiedz czy ten patch coś naprawi czy tylko zepsuje? a jeśli go nie instalować
to kiedy będzie patch do naszej wersji gry?
i czy w związku z tym ze i tak musicie poprawiać angielskiego patch nie łatwiej było u kulać
swojego??

bo te czekanie na tego patch to jakaś kpina :/

tym bardziej ze bez jakiegokolwiek patcha nie mamy dostepu do grania online! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 15:39, OmenGda napisał:

> Pytanko do ludzi z Cd projektu bo to oni są odpowiedzialni za polska wersje językową,
tak
> wiec czy instalując patcha wydanego przez Atari (1.66a) do mojej polskiej wersji gry :

> a) wszystko będzie w porządku i będzie można śmigać z naprawionymi bugami?
> b) nic nie będzie w porządku bo nie po to kupiłem polska wersje zeby patch mi ja zmienił
na
> angielską??
>
> Proszę o rzeczowa odpowiedz czy ten patch coś naprawi czy tylko zepsuje? a jeśli go nie
instalować
> to kiedy będzie patch do naszej wersji gry?
> i czy w związku z tym ze i tak musicie poprawiać angielskiego patch nie łatwiej było u
kulać
> swojego??
>
> bo te czekanie na tego patch to jakaś kpina :/
tym bardziej ze bez jakiegokolwiek patcha nie mamy dostepu do grania online! :(((


i tym bardziej jeszcze ze jak zainstalujemy tego patcha to co sie dzieje z gra? po prostu sie wali :/ nawet nie mozna poscigu spowodowac bo sie gra wysypie do windy :/ u siebie tylko ten bug zauwazylem... na szczescie... ale nie zmienia to faktu ze patch do polskiej wersji MUSI byc jak najszybciej bo z tym co jest to nie idzie grac za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 15:51, fifomaniak napisał:

Obywatelu, Przodowniku, tnijcie posty :)

cdp za godzine konczy prace, a my dalej nie mamy patcha... czy to znaczy ze dzis znow sobie nie pogram tak samo jak wczoraj??
rozumiem ze gra mogla miec bledy, okay... ale ze nie mozna wogole teraz grac to juz sie zaczynam bulwersowac.....................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym ze speech`e kloca sie z polskimi wersjami plikow. Cala filozofia. Mozliwe ze rozwiazaniem byloby wylaczenie dziweku, choc jeszcze tego nie testowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 16:06, TigesWIZZarts_MODED napisał:

>nawet nie mozna poscigu spowodowac bo sie gra wysypie do windy :/

Pisalem wyzej. To nie kwestia poscigu a polskich speechy. Wiele osob to potwierdza. W przypadku
poscigu, to jest wiadomosc przez radio i wysyp gry.


mozna jeszcze sprobowac malego obejscia chociaz ono pewnie nic nie da... mianowicie w opcjach wylaczyc totalnie speech przez ktory sie gra sypie... jak ktos sprobuje niech da znac czy dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 16:20, Sucharex napisał:

> >nawet nie mozna poscigu spowodowac bo sie gra wysypie do windy :/
>
> Pisalem wyzej. To nie kwestia poscigu a polskich speechy. Wiele osob to potwierdza. W
przypadku
> poscigu, to jest wiadomosc przez radio i wysyp gry.

mozna jeszcze sprobowac malego obejscia chociaz ono pewnie nic nie da... mianowicie w opcjach
wylaczyc totalnie speech przez ktory sie gra sypie... jak ktos sprobuje niech da znac czy dziala
:)


Jest jeszcze taki patent, zeby wyjac plyte TDU z napedu, wlozyc do pudelka, szczelnie zamknac, wlozyc w kartonowe etui, otworzyc okno (najlepiej jak sie mieszka w wiezowcu) i swignac ile pary w lapach na zewnatrz. Nastepnie zamykamy uprzednio otwarte przez nas okno, zasiadamy przed kompem i odpalamy pasjansa albo sapera i mamy spokoj oraz rozrywke przez nic niezaklocona. POLECAM!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 16:32, Lach0nster napisał:

> a moze lepiej zainstalowac patch PL ? :(((


A może nie ma takiego ? :|

napisalem to w przenoscni.....


yahoou - bardzo dobry pomysl, ale szkoda wyrzucic tyle kasy przez okno....

czemu polska zawsze musi byc na szarym koncu :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować