• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 16.07.2007 o 21:22, Michał Raven napisał:

Patch jest do wersji angielskiej. Tak, możesz go zainstalować na wersji PL, ale grę będziesz
miał po angielsku, poza tym mogą pojawić się problemy. Jutro prawdopodobnie ma być wersja PL
patcha.


dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

przez te cale ceregiele juz 3 dzien z rzedu nie gram w TDU, a teraz to bym sobie nawet nie pogral bo nie ma odpowiedniego patcha... podsumowujac... niezly LOL za 99.90 zl

wydawalo mi sie, ze jestem cierpliwy, ale jak wyszlo na to, ze NIE MOGE grac w gre to sie ZDENERWOWALEM... mam w tej chwili produkt, ktorego specyfikacja nie jest zgodna z umowa i szczerze mowiac szlak mnie trafia...

ATARI jest niepowazne o tyle ze powinno poczekac z udostepnieniem patch''a do momentu gdy wszystkie wersje jezykowe beda odpowiednio supportowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

to nie do konca atari ... tu sie klania logistyka i wymiana informacji miedzy atari a innymi dev zajmujacymi sie lokalizacja w ich krajach mn. polska czy rosja ... akashi sam kiedys stwoierdzil ze PL patch juz jest tylko czeka na aprobate atari, widac ewidentnie ze ktos czegos nei dopilnowal.
swoja droga tez jestem lekko podminowany iloscia bledow i brakiem rozwiazan ... a nie usmiecha mi sie stawiac systemu od nowa tylko dlatego ze produkt jest psu o d... potluc.
wstrzymywalem sie z zakupem tak dlugo jak moglem az wkoncu kupilem bo mial wyjsc patch na dniach ... a teraz mozna giere dostac za polowe ceny i zrobic sobie podstawke pod kubek bo i tak support lipny ... nie wspomne o tym ze nei przepadam za lokalizacjami bo zawsze sie trafi jakis babol albo poslizg z latami o ile wogoel wychodza w odniesieniu do wersji nie zlokalizowanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wlasnie po raz kolejny zakonczylem reinstalke TDU
i nadal nie jestem w stanie rozgryzc dlaczego na mapie po najechaniu na ikone eventu z prawej strony nie wyswietla mi sie info na temat wyscigu sklepi itp itd tylko mryga wczytywanie danych zarowno w off jak i online chociaz po pierwszej dziewiczej instalce wszystko bylo ok
http://somber.webhop.org/infobug.avi
i nadal moja ORYGINALNA PLYTA jest traktowana jak PIRACKA KOPIA po zainstalowaniu patcha na co jeszcze chba nikt tutaj sie nie uskarzal i czuje przez skarpetki ze to samo bedzie z PL patchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 09:05, KLucas napisał:

To kiedy będzie patch PL?

Może dziś, lub jutro... w najbliższych dniach. ja się wsztrzymałem z instalka tego patcha, czekam na wersje PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 09:05, KLucas napisał:

To kiedy będzie patch PL?

zamiast na niego czekac, wybierz sie na plaze, jak z niej wrocisz to moze cos bedzie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

The_Mole napisał przed kilkoma minutami, że po patch do naszej wersji trzeba się zgłaszać do CDP. Obecny nie działa z naszą i rosyjską wersją. Tak więc błogosławieństwo Atari chyba już było, więc kiedy go otrzymamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 10:30, pr0ton napisał:

The_Mole napisał przed kilkoma minutami, że po patch do naszej wersji trzeba się zgłaszać do
CDP. Obecny nie działa z naszą i rosyjską wersją. Tak więc błogosławieństwo Atari chyba już
było, więc kiedy go otrzymamy?

CDP pewnie pracuje od 11:00 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 10:32, OmenGda napisał:

> The_Mole napisał przed kilkoma minutami, że po patch do naszej wersji trzeba się zgłaszać
do
> CDP. Obecny nie działa z naszą i rosyjską wersją. Tak więc błogosławieństwo Atari chyba
już
> było, więc kiedy go otrzymamy?
CDP pewnie pracuje od 11:00 :P

czyli za 10 minut ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 10:30, pr0ton napisał:

The_Mole napisał przed kilkoma minutami, że po patch do naszej wersji trzeba się zgłaszać do
CDP. Obecny nie działa z naszą i rosyjską wersją. Tak więc błogosławieństwo Atari chyba już
było, więc kiedy go otrzymamy?


Obecny patch działa z wersją PL tyle że zmienia język na angielski. Pozostała funcjonalność jest zachowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 12:25, banderas napisał:

Obecny patch działa z wersją PL tyle że zmienia język na angielski. Pozostała funcjonalność
jest zachowana.


Nie ... na kilku forach sporo osob raportuje, ze gra sie wywala po polskim speechu. U mnie tez tak jest (a nie bylo). Wystarczy ze policja powie cos przez radio, czy odezwie sie modelka lub autostopowicz i program wykonuje niedozwolona operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 12:29, TigesWIZZarts_MODED napisał:

> Obecny patch działa z wersją PL tyle że zmienia język na angielski. Pozostała funcjonalność

> jest zachowana.

Nie ... na kilku forach sporo osob raportuje, ze gra sie wywala po polskim speechu. U mnie
tez tak jest (a nie bylo). Wystarczy ze policja powie cos przez radio, czy odezwie sie modelka
lub autostopowicz i program wykonuje niedozwolona operacje.


Potwierdzam. Na dodatek przy kupnie lub tuningu nowego auta (z tych nowych 2) kaszani się dźwięk na moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 12:57, krzysztof wytr napisał:

Ja po zainstalowaniu angielskiego patcha nie mogę usunąć gry (a chc e zrobić reinstall). W
kreatorze usuwania klikam usuń i pojawia się tylko klepsydra, nic się ni dzieje.

może zainstalowałeś ten patch który wypłynął tydzień temu, lub to kolejny bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 12:59, cooper232 napisał:

> Ja po zainstalowaniu angielskiego patcha nie mogę usunąć gry (a chc e zrobić reinstall).
W
> kreatorze usuwania klikam usuń i pojawia się tylko klepsydra, nic się ni dzieje.
może zainstalowałeś ten patch który wypłynął tydzień temu, lub to kolejny bug.


Najwyraźniej tak. Kiedy ten Patch PL?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 12:57, krzysztof wytr napisał:

Ja po zainstalowaniu angielskiego patcha nie mogę usunąć gry (a chc e zrobić reinstall). W
kreatorze usuwania klikam usuń i pojawia się tylko klepsydra, nic się ni dzieje.

patch usuwajacy stare bledy i dodajacy nowe? tego juz bym chyba nie przezyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 13:01, OmenGda napisał:

> Ja po zainstalowaniu angielskiego patcha nie mogę usunąć gry (a chc e zrobić reinstall).
W
> kreatorze usuwania klikam usuń i pojawia się tylko klepsydra, nic się ni dzieje.
patch usuwajacy stare bledy i dodajacy nowe? tego juz bym chyba nie przezyl...


nie wreszcie zaczął się uninstall.Bogu Dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Aż dziś zainstalowałem TDU i wgrałem patcha 1.66 i okazało się, że gra lepiej chodzi to jest plus,
dodaje dwie furki ale to było wiadome, może nie będzie problemu z sajwami już ;)
lista poprawek sięga 12 pozycji
u mnie zero problemów podczas działania patcha ale mam wersje angielską
tyle czekania mogli by dać więcej samochodów

20070717132903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować