• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.07.2007 o 11:58, OmenGda napisał:

witam
o zwrocie gotowki mozecie zapomniec...
przeczytajcie uwaznie to co dostaliscie w ksiazeczkach do gry...
pozdrawiam ;)


no ja przeczytalem... i co z tego? albo mi tu cos dobitnie zacytujesz albo to ja zaczne sie po cichu z ciebie podsmiechiwac ze nie umiesz uwaznie czytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Akashi jest dostępny. Liczę na to, że napiszę coś KONKRETNEGO i PRAWDZIWEGO nt. patcha, bo jestem zbulwersowany całą sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No patrzcie jak za ruchem czarodziejskiej róźdżki ... Tuż po moim poście stał się niedostępny ... Szkoda mi słów. Wystąpię o zwrot pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Originally Posted by The_Mole
At the time of the leak, 1.66A was still under testing in QA and was not approved for release. The approval only came on Friday morning. I would say it''s pretty obvious that Atari would warn against applying non approved code.
1.64 (also leaked) was an old superseded file.
PATCH W PIĄTEK RANO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.07.2007 o 12:03, yahoou napisał:

> witam
> o zwrocie gotowki mozecie zapomniec...
> przeczytajcie uwaznie to co dostaliscie w ksiazeczkach do gry...
> pozdrawiam ;)

no ja przeczytalem... i co z tego? albo mi tu cos dobitnie zacytujesz albo to ja zaczne sie
po cichu z ciebie podsmiechiwac ze nie umiesz uwaznie czytac ;)

rozmweialem ze znajomym prawinikiem.. chcesz to sie domagaj zwrotu kasy, zycze powodzenia przy obecnych warunkach, na jakei sie zgodziles kupujac gre, ciekawe ile wydasz na adwokata i ile lat bedziesz czekal hehehe
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.07.2007 o 12:16, cooper232 napisał:

Originally Posted by The_Mole
At the time of the leak, 1.66A was still under testing in QA and was not approved for release.
The approval only came on Friday morning. I would say it''s pretty obvious that Atari would
warn against applying non approved code.
1.64 (also leaked) was an old superseded file.
PATCH W PIĄTEK RANO!!



To znaczy, że patch został ogólnie zaaprobowany w zeszły piątek (13.07) rano, a nie, że nasz PL będzie wypuszczony w następny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.07.2007 o 12:20, OmenGda napisał:

rozmweialem ze znajomym prawinikiem.. chcesz to sie domagaj zwrotu kasy, zycze powodzenia przy
obecnych warunkach, na jakei sie zgodziles kupujac gre, ciekawe ile wydasz na adwokata i ile
lat bedziesz czekal hehehe
pozdrawiam


Po co prawnicy. Jak będzie więcej takich sytuacji to gracze zaczną bojkotować gry z CDP. Panowie zróbcie coś, bo nawet Wiedźmin was przed bankructwem nie uratuje ;)

Co do olewania graczy. "Uwaga" to za wysokie progi, ale CD-A obiecało przyjrzeć się każdemu przypadkowi olewania graczy (klientów) przez dystrybutorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.07.2007 o 12:20, OmenGda napisał:

rozmweialem ze znajomym prawinikiem.. chcesz to sie domagaj zwrotu kasy, zycze powodzenia przy
obecnych warunkach, na jakei sie zgodziles kupujac gre

proponuje zmienic prawnika...

Dnia 18.07.2007 o 12:20, OmenGda napisał:

ciekawe ile wydasz na adwokata i ile
lat bedziesz czekal hehehe
pozdrawiam

mysle ze nie potrzebuje tutaj adwokata... ale faktem jest, ze zanim SR wyda wyrok nakazowy w postepowaniu upominawczym to moze minac nawet i pol roku, pozniej ewnetualny sprzeciw + rozprawa + klauzula wykonalnosci , ktora tylko teoretycznie jest nadawana z urzedu - tu sie zgodze... 1,5 roku minimum...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety LC otrzymała od Atarii 3 patche z czego 1 działającym bez problemów nie dostał akcepta, dostaliśmy od atari 2 kolejne patche które generują sporo problemów z grą czy ją po prostu wyrzucają do windowsa, dlatego także LC zwróciło się z zapytaniem czy możemy opublikować ten 1 patch.

I w tej właśnie sprawie odp. nie otrzymało LC.

Inaczej mówiąc patch który możemy opublikować za zgodą Atarii będzie wam średnio co 5 min wyrzucał grę do windowsa, natomiast drugi patch nie pozwala działać gierce online... tak więc z tego powodu nie daliśmy tych patchy.

Z informacji jaką otrzymałem od LC, dostaliśmy info jedynie że sprawdzą patcha i podeślą nam nowego, na temat udostępnienia patcha pierwszego niestety cisza.

Odezwę się jeśli tylko będą jakieś konkretne informacje,... bo pisanie co 2 posty tego samego no nie jest rozwiązaniem

pozdrawiam

Odnośnie multi i kwestii sądu proponowałbym zapoznać się z licencja gry którą zaakceptowaliście podczas instalacji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na oficjalnym forum Atari Europe odnaleźć dziś można post, w którym jeden z użytkowników np. "hab_theory" zamieszcza link, po którym rozgorzała zażarta dyskusja na forum; rzecz dotyczy najnowszej wersji patcha - Test Drive Unlimited Patch 1.66A.exe o wielkości 16914 KB; nie ulega wątpliwości, że przytoczony link jest oryginalny, nie ma też żadnej informacji, iż podana wersja patcha jest wersją finalną, faktem jednak jest, że patch został zamieszczony w dniu dzisiejszym, o godzinie 05:59:00; trochę to dziwny zbieg okoliczności, zwłaszcza, że zbiega się on w czasie akurat z wydaniem oficjalnego patcha, o czym mogliśmy już przeczytać na naszej stronie; wszystkim tym, którzy chcieliby przekonać się jakiego rodzaju zmiany powoduje najnowsza poprawka do gry podaję ów link, który spowodował już niemało zamieszania wśród graczy TDU; warto jednak pamiętać, że mimo, iż patch został dodany w wiarygodnym miejscu, to należy pamiętać o dwóch rzeczach: 1) anglojęzycznej wersji patcha; 2) zanim zechcecie wypróbować najnowszą poprawkę, mimo wszystko nie zapomnijcie o zrobieniu save''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 23:35, rw102 napisał:

Ururchomił ktoś TDU na patchu angielskim ? U mnie sypie się na "dzień dobry" :/



Uruchomiłem i działa rewelacyjnie, nie grałem na multi sprawdzałem tylko pojedynczy tryb.
Radzę usunąć grę i wszystkie katalogi potem od nowa zainstalować grę, można też wrzucić stare sejwy działają
Ogólnie tak jak mówiłem gra działa lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.07.2007 o 12:38, cooper232 napisał:

Na oficjalnym forum Atari Europe odnaleźć dziś można post, w którym jeden z użytkowników np.
"hab_theory" zamieszcza link, po którym rozgorzała zażarta dyskusja na forum; rzecz dotyczy
najnowszej wersji patcha - Test Drive Unlimited Patch 1.66A.exe o wielkości 16914 KB; nie ulega
wątpliwości, że przytoczony link jest oryginalny, nie ma też żadnej informacji, iż podana wersja
patcha jest wersją finalną, faktem jednak jest, że patch został zamieszczony w dniu dzisiejszym,
o godzinie 05:59:00; trochę to dziwny zbieg okoliczności, zwłaszcza, że zbiega się on w czasie
akurat z wydaniem oficjalnego patcha, o czym mogliśmy już przeczytać na naszej stronie; wszystkim
tym, którzy chcieliby przekonać się jakiego rodzaju zmiany powoduje najnowsza poprawka do gry
podaję ów link, który spowodował już niemało zamieszania wśród graczy TDU; warto jednak pamiętać,
że mimo, iż patch został dodany w wiarygodnym miejscu, to należy pamiętać o dwóch rzeczach:
1) anglojęzycznej wersji patcha; 2) zanim zechcecie wypróbować najnowszą poprawkę, mimo wszystko
nie zapomnijcie o zrobieniu save''a

ciekaw jestem czemu wrzuciłeś tutaj "niusa" ze strony www.tdu.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.07.2007 o 12:34, Akashi napisał:

Odnośnie multi i kwestii sądu proponowałbym zapoznać się z licencja gry którą zaakceptowaliście
podczas instalacji gry.


szanuje to, ze sie pofatygowales by napisac pare slow w tej kwestii, ale dalej nie widze przeszkod co do kwestii sadu...

to jest tylko teoretyzowanie, nie zamierzam wystepowac z takimi glupotami do sadu, ale nie mozna ludziom wmawiac, ze zadne prawa im nie przysluguja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.07.2007 o 12:44, yahoou napisał:

szanuje to, ze sie pofatygowales by napisac pare slow w tej kwestii, ale dalej nie widze przeszkod
co do kwestii sadu...


Tak sobie czytam ten temat i normalnie boki zrywam:) Podawać do sądu, żeby wydawca zwrócił 100zł za program...Może lepiej poadać za niesamowite straty moralne poniesione przez haczącą się grę:D. Tym bardziej, że jak mówi punkt 5. gwarancji:

5.Niniejsza gwarancja nie obejmuje samego Oprogramowania. Wydawca, będąc
zarazem posiadaczem praw autorskich, zapewnia użytkownikowi
oprogramowanie w stanie, w jakim jest ("jak widać").

Opanujcie się ludzie, nie pierwsza gra i nie ostatnia, która będzie sprawiała kłopoty...
Przepraszam za offtop, ale to co tutaj się czyta to jest żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja powiem tyle. Nigdy więcej oryginała od ATARI. Tyle się mówi, że piractwo złe itd. itp. A tu proszę człowiek kupuje oryginała (spapranego) i mają go gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

zenadą jest, to ze ludzie w PL nie potrafia czytac i nie maja chocby minimalnej wiedzy o prawie...

oraz TAK... pozwy o 100 zł tez sa... sa nawet o kwoty mniejsze...

p.s. zadam tobie dwa pytania do przemyslen... czy umowa sprzedazy jest umowa gwarancji???? czy na podstawie umowy gwarancji mozna dochodzic zwrotu uiszconej ceny???? jak sobie na to odpowiesz to pogadamy, bo najwyrazniej nawet nie wiesz o czym pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować