Zaloguj się, aby obserwować  
Zglebiczart1

Top50 - temat ogólny

68 postów w tym temacie

Co sądzicie o Top50? Bo moim zdaniem jest to w większości lista nabijaczy znajomych, i tylko niektóre osoby powinny się na niej znaleść. To troche nieuczciwe że ktoś się stara fajnie zrobić swojego GramSajta, a ktoś inny po prostu zaprasza 2000 gramowiczów do znajomych, i w ten sposób jest bardzo wysoko w tabeli.
A jakie jest wasze zdanie na temat Top50 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 12:06, Zgłębiczart napisał:

Co sądzicie o Top50? Bo moim zdaniem jest to w większości lista nabijaczy znajomych, i tylko
niektóre osoby powinny się na niej znaleść. To troche nieuczciwe że ktoś się stara fajnie zrobić
swojego GramSajta, a ktoś inny po prostu zaprasza 2000 gramowiczów do znajomych, i w ten sposób
jest bardzo wysoko w tabeli.
A jakie jest wasze zdanie na temat Top50 ?


ja mam 30 znajomych i jestem 2. niewiem w czym masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2007 o 12:12, Be-Yacz napisał:


ja mam 30 znajomych i jestem 2. niewiem w czym masz problem

Nie mówiłem o wszystkich tylko o niektórych gramowiczach. Ty, mam nadzieje, nie jesteś jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 12:17, Be-Yacz napisał:

i tak zaraz zmakna ten temat prawdopodobnie bo jest temat o gramsajtach :) pozatym kazdy zaprasza
kogo chce. jego wybór :)

Tyle że to nie jest temat o gramsajtach, tylko o Top50. Polecam czytać więcej książek lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 12:19, Zgłębiczart napisał:

Tyle że to nie jest temat o gramsajtach, tylko o Top50. Polecam czytać więcej książek lol.


to zobaczymy czy temat zostanie zamkniety czy nie. polecam usprawnić gramsajta bo jest nieczytelny. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozuiem troche twojego posta,moj kolega ma 500 osob w znajomych,czyli to pomaga mu ze jego site jest tak wysoko w rankingu?jak mozesz to mi wytlumacz co to daje bo jestem tu krotko i o wiekrzosci rzeczy nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość gramowiczów przyjmując zaproszenie (albo i nie) odwiedza sajta zapraszającego. Poza tym, kiedy masz kogoś "w znajomych" masz też łatwiejszy dostęp do jego Gramsajta. To działa w ten sposób xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 12:40, Baal Namib napisał:

Ja mam 18-tu znajomych. I to są tacy, których na prawde znam.

Ja ma 8 których znam w miare dobrze. I mądrze zrobiłeś blokując u siebie na sajcie opcje "dadaj do znajomych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mnie obchodzi jego GS?? Np. taki wdowiakm czy Dante Dy`nei- trochę z nimi pogadałem na gg, Dante organizował też Carbon Contest, w którym miałem przyjemność brać kiedyś udział. Przy dodawaniu ich do listy znajomych miałem na uwadze ich jako forumowiczów, a nie jakość ich sajtów. Może jeszcze miałem ich nie zapraszać, bo ich sajty by mi się nie spodobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru przecież dodawać ludzi, których nie znam. A na dzień przychodziło około 20 zaproszeń ;/ Wiecie może jak dać muzyke na sajta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko ale to nie temat o forumowiczach tylko o Top50 więc bardzo prosze, wypowiadajcie się na temat :P
I nie chodziło mi o osoby które mają 300 dlatego że są często zapraszane tylko o te, które zapraszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 12:44, Baal Namib napisał:

Nie mam zamiaru przecież dodawać ludzi, których nie znam.
A na dzień przychodziło około 20
zaproszeń ;/

Też tak miałem... na poprzednim koncie ;)

Dnia 04.04.2007 o 12:44, Baal Namib napisał:

Wiecie może jak dać muzyke na sajta ?

Nie wiem :/ Nigdy nie dawałem... I proponuje zapytać tutaj - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&u=8030
Tam na pewno ci ktoś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wyrzuciłem 20 użytkowników ;) Nie wiem, skąd się wzięli w ogóle.
A co do muzyki, to wpisz w googlach, dodatki do/na bloga, tam znalazłem muzykę, jest kilka fajnych kawałków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś ma dużo (liczba trzycyfrowa) znajomych i jest w top5 najczęściej odwiedzanych gramsajtów, nie znaczy wcale, że jest najpopularniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 13:18, Graszczur napisał:

To, że ktoś ma dużo (liczba trzycyfrowa) znajomych i jest w top5 najczęściej odwiedzanych gramsajtów,
nie znaczy wcale, że jest najpopularniejszy


a co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować