Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brak miejsca na dyskach nowego Xboksa wyjaśniony

18 postów w tym temacie

Domek

Wczoraj informowaliśmy o mniejszej niż oczekiwana ilości miejsca, dostępnej właścicielom dysku twardego do Xboksa 360. Microsoft szybko odpowiedział na wątpliwości klientów, wyjaśniając na co zarezerwowane jest 7 z 20 GB.

Przeczytaj cały tekst "Brak miejsca na dyskach nowego Xboksa wyjaśniony" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu może po prostu zrobią w przyszłości wieksze dyski... nie rozumiem skąd to napalenie na nowego Xboxa :P Tym bardziej że pierwsze egzemplarze nowych konsol są zawsze b. drogie i wadliwe technicznie, a tytuły nie wykorzystują faktycznych możliwości konsoli... Pamiętam jak wyszła PS2 to widziałem w EMPiKu rząd napaleńców gotowych wydać 3000 zł na konsole. Ile kosztuje teraz? 600 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--->Konrad512
Cztery... Cztert tysiaki. I pomyśleć że też byłem gotów tyle za nią zapłacić.
Ale koniec końców... kupiłem Peceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 19:15, Konrad512 napisał:

... nie rozumiem skąd to napalenie na
nowego Xboxa :P Tym bardziej że pierwsze egzemplarze nowych konsol są zawsze b. drogie i wadliwe
technicznie, a tytuły nie wykorzystują faktycznych możliwości konsoli...


Mnie to tez dziwi ale jest na to chyba tylko wytlumaczenie - to sa 100% maniacy(czasami bardzo niebezpieczni jak pokazaly nam niektore incydenty z premiery xbox''a360 w stanach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na kompie 850GB i jak co to se doloze wiecej. To jest wlasnie "konsolowy" problem. Wszystko musi byc tak jak chca tworcy. PC-ta dopasowuje do tego co na nim robie i problemow nie mam. Dlatego pomimo wielu zalet konsol gram i pracuje na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 20:20, Ciechan napisał:

To spisek Żydów i masonów w USA, żeby gracze całego świata musieli mieć nieszcześliwe TRZYNAŚCIE
GB powierzchni dyskowej! ;)


to w hołdzie Falloutowi :) dla mnie bomba :)
... ciekawe ile GB będzie dostępnych na dyskach 1TB ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów: To na jaką cholere kupować x-box za ok. 999$(cena z amazon''a 6.12.05), jak za tą cenę można mieć całkiem nieźle wyposażonego media-pc, nie mówiąc już o zwykłej skrzynce. Tym bardziej x giga potrzebne na swap''a, następne 2g na funkcjonalność - nie brzmi znajomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się człowiek tak dłużej nad tym zastanowi, to wychodzi, że możemy się spodziewać wycieku emulatora pierwszego X-klocka w najbliższym czasie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego już jasno wynika, że gry na konsoli bez dysku twardego chodzą wolniej.
Chcesz poznać pełnię możliwości nowego X-a? => Zainwestuj w dysk twardy.
Jak dla mnie to ściema na maksa i proste nabijanie kasy.

PS A jak się nie ma dysku twardego to wszystkie aktualizacje też odpadają? Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować