Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Kogo znacie z forum osobiście ? Czyli kto polecił wam CDP :)

71 postów w tym temacie

Chciałbym aby w tym temacie każdy pisał kogo z forum zna, ale nie np. jak ja znam hunter22 przez rozmowy na gg itp. Tylko np. Znam bardzo dobrze Vasilli''iego, chodziłem z nim do podstawówki. I on polecił mi gram.pl i CDP, ja poleciłem gram.pl graczowi : marko2 ( nie wypowiada się na forum ) A wy ? Komu poleciliście CDP ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o forum i gramsajtach dowiedziałem się od Szymonsena w szkole, po czym nawzajem, ze zdwojoną siłą (wykręcanie ręki itp...) namówiliśmy Jabolowego do założenia GS i działania na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o stronie dowiedziałem się z gier które kupowałem. Osobiście znam karollo1a i tłumik (moi kuzynie, ode mnie dowiedzieli się o stronie) oraz PIOTR-PL (mój kolega z klasy). Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie gram.pl, a dokładniej sklep.gram.pl polecił kolega, który ma b. dużo gier zarejestrowanych. Myślał, że skoro ma dużo wPLN, to może kupić za darmo jakąś grę i mi tak mówił. Niestety, okazało się to nieprawdą (kiedy zamawiałem NWN2 EK). Kolega nigdy nic na tym forum nie napisał, ale ja jestem od tego momentu wiernym.... pisaczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z forum znam kilka osób i są one spoko rozmawiam z nimi przez gg. Na forum wlazłem przypadkowo gdy rejestrowałem jedną pewną grę pokusiło mnie co jest ciekawego na forum no i proszę siedzą tu już do dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na forum jestem od dłuższego czasu, ale nie znam nikogo osobiście (przynajmniej tak mi się wydaje). O tej stronie dowiedziałem sie przez przypadek. Po prostu buszowałem po internecie w poszukiwaniu jakiejś gry, która już nie długo mogłaby zagościć na mojej półce. Przeglądałem różne strony, aż w końcu trafiłem na gram.pl. Gdy tylko zobaczyłem napis "FORUM" nie mogłem się oprzeć i musiałem wejść, a że mi sie spodobało zostałem aż do dzisiaj....i to koniec mojej krótkiej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zobaczyłem reklame w CDA, a potem załorzyłem kont, zarejestrowałem pare gier jakie miałe z CDP. Na początku wcale nie zwaracłem uwagi na forum, a teraz... musze ty zajrzeć choć raz na dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm... Sol i pewnie kogoś jeszcze z CDP (ale to prędzej z imienia i nazwiska niż z nicka).
Jeśli chodzi o polecanie, to nikt ^^ Się kupowało gry i tak jakoś wyszło, że zazwyczaj CDP miał ciekawe tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dowiedziałem ze starej strony CDP(nie byłem wtedy na forum, miałem z 10 lat i nie wiem o co tam chodziło;P). Poleciłem gram.pl Baal Namibowi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie forum gram.pl jakoś nikt nie polecił :P
Czytałem CDA i tam były jakieś reklamy CDP a więc i szumnie zapowiadany serwis gram.pl. Jak tylko założyłem Neta a następnie pocztę to zrobiłem sobie tutaj konto. I nie żałuję :)

A z forum osobiście znam dna16, to moja siostra :-|
Poza tym sznkens i vex1989, niby kumple z reala, ale specjalnie sie tu nie udzielają. Ich starta ;)

To niewiele, dlatego tak się nie mogę doczekać zjazdu we Wilkasach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też o gram.pl dowiedziałam się z CDA :) Myślałam, że jak zarejestruję gry to inne będą za darmo :P Później zaczęłam komentować jakieś newsy, a następnie odkryłam... forum. Od tego czasu jestem uzależniona :D
Wciągnęłam na forum użytkownika szczesio, to kumpel mojego kuzyna, ale jakoś niespecjalnie się ostatnio na forum udziela. No cóż, jego strata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie polecił. Sam rejestrowałem grę i zerknąłem na Forum... i tak już zostało. A że miałem już fach na forach, to jako Obywatel nie sprawiałem problemów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować