Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

FORMUŁA 1- Typujemy Wyniki Poszczególnych Grand Prix

666 postów w tym temacie

Nagrodą dla wszystkich jest uścisk założyciela tego tematu <uściskdłoni> Powinno wystarczyc :) Bądźcie czujni, już niedługo kolejny sezon F1. Wtedy też zapraszam do ponownego typowania. Pozdrawiam i zamykam sezon 2007 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 19:50, Rexaw napisał:

A nagrody ?! ;P


Świetnie podsumował wszystko założyciel tego tematu awesome.
Nagród nie ma. Może kiedyś będą ufundowane przeze mnie. Ale to dopiero za trzy (albo cztery) sezony jak będę pełnoletni...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by zrobić tak, żę każdy przy wejściu do zabawy płaci 1 WPLN, a potem zwycięzca zgarnia wszystkie lub 1. bierze X, 2. Y, 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 12:57, Rad7 napisał:

Można by zrobić tak, żę każdy przy wejściu do zabawy płaci 1 WPLN, a potem zwycięzca
zgarnia wszystkie lub 1. bierze X, 2. Y, 3...


To nie były by nagrody tylko hazard.
Mogło by się to bardzo CDP nie spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 12:57, Rad7 napisał:

Można by zrobić tak, żę każdy przy wejściu do zabawy płaci 1 WPLN, a potem zwycięzca
zgarnia wszystkie lub 1. bierze X, 2. Y, 3...



to nie jest żaden turniej z wpisowym. Raczej nikt tu na to nie pozwoli. Pomysł fajny, ale do realizacji w innym miejscu. No chyba ze jakims cudem moderatorzy i pracownicy cdp by się zgodzili ale wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 12:57, Rad7 napisał:

Można by zrobić tak, żę każdy przy wejściu do zabawy płaci 1 WPLN, a potem zwycięzca
zgarnia wszystkie lub 1. bierze X, 2. Y, 3...


Wybacz, ale tak nie będzie. Ja mam zamiar się tu bawić, a nie wydawać kasę. Szczególnie, że nie wiem o co chodzi dokładnie. Chodzi ci o taką kasę normalną (że tak powiem) czy wirtualną (taką co mamy na Gram.pl). Jeżeli chodzi ci o to drugie to jest to raczej niemożliwe. Bo z tego co mi wiadomo to nie można z nią robić nic oprócz wydawania w sklepie Gram.pl

Tak jak zapowiedziałem być może kiedyś będą jakieś nagrody, ale na razie się nie zanosi...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie!!!

Jako, że wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon formuły 1 (dla nas już drugi) postanowiłem was zapytać o to czy chcielibyście, żebym wprowadził jakieś zmiany w regulaminie??? Pamiętam, że takie głosy pojawiały się w tamtym sezonie. Zdaję sobie sprawę, że niewielu ludzi przeczyta ten post przed rozpoczęciem sezonu. Więc jeszcze dzisiaj zacznę próbować się skontaktować z przynajmniej pierwszą 20-30 uczestników z poprzedniego sezonu. Mam nadzieję, że znajdę gdzieś wasze numery gg, e-maile czy inne ;]

Do usłyszenia i pamiętajcie -

GP Australii

14 marca (Piątek)
00:00 - 1:30 #1 trening
04:00 - 5:30 #2 trening

15 marca (Sobota)
01:00 - 2:00 Trening
04:00 Kwalifikacje

16 marca (Niedziela)
5:30 Wyścig


Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze czas już najwyższy przedstawić pomysły, które do mnie wpłynęły. Czasu już coraz mniej. Teraz zaczynam żałować, że nie zająłem się tym wcześniej... Mam nadzieję, że chociaż niektórzy odwiedzają ten wątek od czasu do czasu. I tych waśnie proszę o swoje zdanie na zmian, ponieważ chcę mieć jakieś oparcie, na którym mógłbym odnowić regulamin.

Oto te poprawki i całkowicie nowe pomysły, a obok ksywy ich autorów ;]

- Powiększenie liczby typowanych zawodników z 5 do 8, oraz wprowadzenie typowania tylko do początku kwalifikacji - Santino93 i raven91

-Wprowadzenie typowania pierwszej czwórki w kwalifikacjach. Z tym, że i ja, i autor nie mamy czasu podliczać jeszcze tego. Więc musiałby się ktoś poświęcić - raven91

Pozdrawiam i dziękuję za uwagę, jednocześnie prosząc o rychłą odpowiedź. Czekam tylko do 14 w poniedziałek, potem biorę się za układanie regulaminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 16:43, Doktor14 napisał:

- Powiększenie liczby typowanych zawodników z 5 do 8,

no nie wiem, jakoś wydaje mi sie ze lepiej typowac tylko 5 pierwszych miejsc.

Dnia 07.03.2008 o 16:43, Doktor14 napisał:

oraz wprowadzenie typowania tylko
do początku kwalifikacji - Santino93 i raven91

Zdecydowanie TAK!! to jest podstawowy punkt, inaczej ci którzy zatypują po, mają znacznie ułatwione zadanie,

Dnia 07.03.2008 o 16:43, Doktor14 napisał:

-Wprowadzenie typowania pierwszej czwórki w kwalifikacjach. Z tym, że i ja, i autor nie
mamy czasu podliczać jeszcze tego. Więc musiałby się ktoś poświęcić - raven91

jeżeli znajdzie się ktoś chętny to tak, ale może z mniejszą ilością punktów do zdobycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie, bez przesady. Pięc miejsc w zupełności wystarcza. Co do typowania do początku kwalifikacji to jestem za.
2. Jak najbardziej, nawet mógłbym sie poświęcić i to podliczać(deklaracja niezobowiązująca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sensowne jest tylko powiększenie do 8 typowania zawodników. Reszta nie za bardzo ...
Poza tym ''''typowania tylko do początku kwalifikacji'''' - w sensie pierwszych minut czy startu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 11:04, Rexaw napisał:

Moim zdaniem sensowne jest tylko powiększenie do 8 typowania zawodników. Reszta nie za
bardzo ...
Poza tym ''''typowania tylko do początku kwalifikacji'''' - w sensie pierwszych minut
czy startu ?


Chodziło mi o typowanie tylko do oficjalnej godziny startu kwalifikacji. Mam zamiar dokładnie tę godzinę podawać w dzień podliczania poprzedniego typowania. Na przykład pierwsze typowanie w tym sezonie trwałoby do 15 marca, godziny 4.00. Ja osobiście myślę, że jest to bardzo dobry pomysł...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Już czas podać poprawiony REGULAMIN W WERSJI 1.1
Bardzo proszę o uważne prześledzenie tego posta. Wprowadzone zostało kilka istotnych zmian, z którymi musicie się zapoznać.

1. Typujemy 8 pierwszych kierowców danego wyścigu oraz zespół zwycięski danego Grand Prix.
2. Za każde poprawnie wytypowane nazwisko znajdujące się w pierwszej ósemce przyznaję 3 punkty. Jeżeli pozycja kierowcy zgadza się z podaną przez ciebie otrzymujesz dodatkowy 1 punkt od każdego zawodnika.
Jeżeli wytypujesz idealnie całą pierwszą ósemkę otrzymujesz dodatkowo 10 punktów.
3. Za poprawnie wytypowany zwycięski zespół przyznaję 2 punkty.
Łącznie można max. uzyskać w każdym Grand Prix 27 punktów.
4. Każda edycja konkursu trwa do ostatniego Grand Prix w sezonie. Wtedy też podliczam punkty i przedstawiam
klasyfikację końcową. Także po każdych trzech odbytych wyścigach przedstawiam generalną klasyfikację.
5.Termin typowania mija z chwilą oficjalnej godziny rozpoczęcia kwalifikacji do wyścigu głównego - typy po tym czasie nie będą brane pod uwagę.
6. Pod uwagę są brane oficjalne wyniki podane przez FIA -jeżeli został po wyścigu zdyskwalifikowany (tudzież przesunięty na inne miejsce z różnych powodów) to jego wynik z samej jazdy nie zostanie uwzględniony.
7. Wpłynął do mnie także pomysł typowania pierwszych 4 kierowców w kwalifikacjach. Niech będzie. Zobaczymy czy się przyjmie. Ten sezon będzie dla tego przedsięwzięcia testowy.
8. Sposób w jaki będą naliczane punkty. Za każde poprawnie wytypowane nazwisko znajdujące się w pierwszej czwórce podliczający, czyli w tym przypadku Adidas66 (zgłosił się to wykorzystam) będzie przyznawał 2 punkty. Jeżeli pozycja kierowcy zgadza się z podaną przez ciebie otrzymujesz dodatkowy 1 punkt od każdego zawodnika. Za poprawne wytypowanie pierwszej czwórki przyznawane będą dodatkowe 5 punktów.
9. I od razu zaznaczam!!! Typowanie pierwszej czwórki w kwalifikacjach postanowiłem uznać jako osobny konkurs. Oczywiście ci, którzy chcą typować niech zrobią to w poście, w którym typują do wyścigu z wyraźnym zaznaczeniem czy chodzi o kwalifikacje, czy wyścig (patrz poniżej).

Jak widzicie bardzo to podobne do wcześniejszej wersji regulaminu. Ale jednak kilka istotnych poprawek naniosłem. Nie zapomnijcie o chyba najważniejszej. Przypominam, że typujemy tylko do oficjalnej godziny rozpoczęcia kwalifikacji. Wszystkie późniejsze posty nie będą brane pod uwagę ;]


Podaje także jak powinien wyglądać poprawnie napisany post:

Wyścig

1. Robert Kubica
2. David Coulthard
3. Sebastian Bourdais
4. Rubens Barrichello
5. Vitantonio Liuzzi
6. Kimi Raikkonen
7. Felipe Massa
8. Nick Heidfeld
Zespół zwycięski: Ferrari

Kwalifikacje

1. Robert Kubica
2. David Coulthard
3. Sebastian Bourdais
4. Rubens Barrichello

To na razie tyle. Bardzo proszę moderatora o przypięcie posta.

Pozdrawiam Doktor14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Coś nikt się nie wyłamuje hihi, no dobra to ja zacznę.

Wyścig

1. Kimi Raikkonen
2. Lewis Hamilton
3. Felipe Massa
4. Heikki Kovalainen
5. Nico Rosberg
6. Mark Webber
7. Robert Kubica
8. Fernando Alonso

Zwycięski zespół: Ferrari

Kwalifikacje

1. Kimi Raikkonen
2. Felipe Massa
3. Lewis Hamilton
4. Nico Rosberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie pierwszy odważny :D
GP Australii
Wyścig

1. Kimi Raikkonen
2. Felipe Massa
3. Lewis Hamilton
4. Heikki Kovalainen
5. Robert Kubica
6. Fernando Alonso
7. Nick Heidfeld
8. Mark Webber
Zespół zwycięski: Ferrari

Kwalifikacje

1. Felipe Massa
2. Kimi Raikkonen
3. Lewis Hamilton
4. Robert Kubica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyścig

1. Kimi Raikkonen
2. Lewis Hamilton
3. Felipe Massa
4. Heikki Kovalainen
5. Robert Kubica
6 .Nick Heidfeld
7 .Fernando Alonso
8. Nico Rosberg

Kwalifikacje

1. Kimi Raikkonen
2. Lewis Hamilton
3. Felipe Massa
4. Robert Kubica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 18:59, Santino93 napisał:

/.../

podaj jeszcze zwycięski zespół - będziesz miał dodatkowe pkt ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 18:39, Adam Słoma napisał:

Witam. Coś nikt się nie wyłamuje hihi, no dobra to ja zacznę.

Wyścig

1. Kimi Raikkonen
2. Lewis Hamilton
3. Felipe Massa
4. Robert Kubica
5. Nico Rosberg
6. Mark Webber
7. Heikki Kovalainen
8. Fernando Alonso

Zwycięski zespół: Ferrari

Kwalifikacje

1. Kimi Raikkonen
2. Felipe Massa
3. Lewis Hamilton
4. Nico Rosberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyścig

1.Kimi Raikkonen
2.Lewis Hamilton
3.Felipe Massa
4.Fernando Alonso
5. Heikki Kovalainen
6.Nick Heidfeld
7.Robert Kubica
8.Nico Rosberg
Zwycięski zespół:Ferrari

Kwalifikacje

1.Kimi Raikkonen
2.Fellipe Massa
3.Lewis Hamilton
4.Heikki Kovalainen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować