Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2012 o 17:41, Kakarotto napisał:

> /.../ > Mnie też ścigali po

Spoiler

drace z ucieczka z więzienia, ale gdy potem poszedł do jarla,
to mnie "ułaskawił" i strażnicy nie są niemili ;P


Gdybyż tylko tyle!

Spoiler

Mnie ścigali po ułaskawieniu. Tylko jak poddawałem sie, to chowali miecze i odchodzili

. Ale też tylko do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 10:25, Blutok napisał:

Wie ktoś o jakiś DLC do skyrima?


Wiadomo tyle, że na pewno takowe się pojawią. A kiedy? Tego na dzień dzisiejszy dokładnie nie wiadomo, ale przed DLC miały się pojawiać narzędzia moderskie, czyli creation kit. Te z kolei pierwotnie były zapowiadane na styczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 21:51, szaryczlowiek napisał:

Wiadomo cos moze o jakis planach wydania gry w jakiejs nowej nizszej cenie?A moze jest szansa na pojawienie sie gry w jakiejs tanszej serii?

Szansa jest i powiedziałbym że nawet duża ale nie w 2 miesiące po premierze. Jak chcesz kupić taniej to trochę sobie jeszcze poczekasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady, gra pojawiała się w sprzedaży 2 miesiące temu, a już chciałbyś ją zobaczyć w jakiejś tańszej serii? Chodzi Ci pewnie o Premium Games, bo to ona jest pierwsza w kolejce. Ja na to nie wdzę szans w najbliszym czasie. Cenega ostatjnio mocno się ociąga z wydawaniem nowych tytułów w PG. Dopiero niedawno znalazły się w niej Mafia II czy Fallout: New Vegas a przecież te gry swoją premierę miały dawno temu. Myślę że Skyrim w PG znajdzie się nie wcześniej niż na początku 2013 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 130 godzinach taka niemiła niespodzianka... Za każdym razem gdy chce zmienić lokacjie gra "wywala na pulpit"... (ZA KAŻDYM!). Obecnie jestem uwięziony w sali bieśadnej toważyszy w Białej Grani i chyba tam juz zostane ;/
Ma ktoś jakiś pomysł ?

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 21:57, dave03 napisał:

No bez przesady, gra pojawiała się w sprzedaży 2 miesiące temu, a już chciałbyś ją zobaczyć
w jakiejś tańszej serii? Chodzi Ci pewnie o Premium Games, bo to ona jest pierwsza w
kolejce. Ja na to nie wdzę szans w najbliszym czasie. Cenega ostatjnio mocno się ociąga
z wydawaniem nowych tytułów w PG. Dopiero niedawno znalazły się w niej Mafia II czy Fallout:
New Vegas a przecież te gry swoją premierę miały dawno temu. Myślę że Skyrim w PG znajdzie
się nie wcześniej niż na początku 2013 roku.


Mafia II i Fallout New Vegas dawno temu? O.o niecały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to niecaly rok? Mafia II i Fallout: New Vegas w PG znalazły się dopiero w listopadzie ubiegłęgo roku. Tak przynajmniej mi się wydaje, ale nie sądzę żebym się tutaj mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dubel

Karpik777
>Zapewne najpierw wyjdzie patch 1.4 (też zapowiadany na ten miesiąc), później CK, a za miesiąc/półtora >usłyszymy coś o DLC...

Wydaje mi się że ten creation kit nie zostanie udostępniony w styczniu, bo mamy już jego połowę, a jest jakoś cicho w tej sprawie. Myslę że to bezie prędzej luty. A patch 1.4 na pewno wcześniej by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w jednym z questów pobocznych
Quest w Kurhanie Yngola:

Spoiler


Mam otworzyć bramę za pomocą Koralowego Pazura, jednak przeszukałem całą mapę (podziemia) i nie znalazłem tego itemu. Wie ktoś gdzie on jest dokładnie? A może to jakiś bug? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 00:20, Mafioso_PL napisał:

...


Spoiler

Zdaje sie, ze trzebo go kupic, bodaj w wielobranzowym w Winterhold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 07:58, Materos napisał:

Skyrim rządzi.


A mógłbyś rozbudować swoją wypowiedź? :-)

Mi osobiście nie podchodzi system kowalstwa i alchemii. Ubogi taki jakiś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 05:21, Noirr napisał:

Spoiler

Zdaje sie, ze trzebo go kupic, bodaj w wielobranzowym w Winterhold.


Można, ale nie trzeba - powinien leżeć na jednym z postumentów w którymś z pomieszczeń.

Dnia 16.01.2012 o 05:21, Noirr napisał:

Mi osobiście nie podchodzi system kowalstwa i alchemii. Ubogi taki jakiś..

A jakiej rozbudowy byś chciał (szczególnie od alchemii)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko czy jest może enchant który zwiększa moc enchantowania bo mam do alchemi i kowalstwa ale nie wiem czy jest do enchantowania (zaklinania)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 09:40, AntyEvil napisał:

Pytanko czy jest może enchant który zwiększa moc enchantowania bo mam do alchemi i kowalstwa
ale nie wiem czy jest do enchantowania (zaklinania)??


Zaklinanie, gdy jest rozwinięte na maksa, można podnieść ponad tą granicę jedynie miksem. Są różne takie u alchemików do kupienia, a najpotężniejsza możesz zrobić sam przy pomocy alchemii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są mikstury zwiększające moc zaklinania, najlepiej wyrabiać je samemu, zarazem alchemie się ćwiczy.
Zaklęcia zwiększającego moc zaklinania nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 21:57, dave03 napisał:

(...)



Wiem o tym i nawet sie nie ludzilem ze zobacze inna niz te odpowiedzi ale coz zawsze warto zapytac;).No nic,w takim wypadku bede zmuszony do zakupu gry w "normalnej" cenie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować