Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2006 o 00:29, SwenG napisał:

> > Blah, zacząłem grać po raz drugi po wymianie sprzętu na nowszy. Wygląda ślicznie.
Tyle,
> że
> > jedna rzecz mnie strasznie wkurza. Jak jedziemy po raz drugi (dla kasy) w danym wyścigu

> to
> > jest znacznie trudniej. Komputer strasznie oszukuje :(
> No wiesz, tak samo jest z policją: im wyżej jesteś na "Black List" tym policja jest bardziej

> skuteczna w swoich pościgach.
No ale to jest logiczne. Ja mówie o dwóch tych samych wyścigach. Tak samo jest jak cofasz się
do wcześniejszych wyścigów, nawet jak masz super wypasiony wózek to potrafi cie objechać jakiś
VW Golf.

>Jak chcesz jeździć w tych samych wyścigach to musisz więcej ćwiczyć: lepsze wchodzenie w zakręty, uniki przed jadącymi samochodami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 12:35, Heroes III napisał:

Byłem już przy razorze ale kurde brat mi formacika zrobił :/



Jak młodszy-Wlej. Jak starszy-Skasuj mu wszystkie nieprzyzwoite zdjęcia i powiedz,że to mama.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, jeszcze raz przejdziesz..... (albo zkołuj od kogoś save''a, w którym wystarczy rzucić wyzwanie Razorowi) ;)..... Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 15:59, Heroes III napisał:

Podwójne dzienki za tego pomysła.

Od biedy mogę podesłać swojego ;P Mam 87 mln bounty, 17 (chyba) samochodów po wszystkich modyfikacjach (w tym Golf ze wszystkimi unikalnymi częściami), a do przejechania tylko wyścigi z Razorem i cały tryb wyzwań (bo zostawiam na koniec). Podczas przechodzenia nie złapali ani razu, więc nie mam żadnego Impound strike''a wykorzystanego. Jedenasta kariera :D Inne są na 100%. Odezwij się przez forum jak chcesz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prześlij mi jak możesz save''a ze 100% przejściem gry...... ja już przeszedłem kariere tylko nie moge przejść jednego wyścigu w serii prób..... Plosie ;)Adres w podpisie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, jaka to naklejka na Twej Mazdzie RX-7.... przeszukałem u mnie i nie znalazłem....... gdzie ona się znjaduje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 09:13, ciaputek napisał:

Prześlij mi jak możesz save''a ze 100% przejściem gry...... ja już przeszedłem kariere tylko
nie moge przejść jednego wyścigu w serii prób..... Plosie ;)Adres w podpisie:)

Uuaaa! Swich padł i od neta odcięty byłem! Save wyślę jeszcze dziś, a żebyś się mógł popatrzeć, daję screena ze statystykami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok...jeszcze raz dzięki ;)
Nie wiesz gdzie i za co dostaje się tą naklejkę???? BO próbowałem już jej znaleść po kazdym wyścigu i nie było.... (zdjęcie Michała.mastaha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 21:52, ciaputek napisał:

Ok...jeszcze raz dzięki ;)
Nie wiesz gdzie i za co dostaje się tą naklejkę???? BO próbowałem już jej znaleść po kazdym
wyścigu i nie było.... (zdjęcie Michała.mastaha)

Hm.... W savie zostawiłem unikalnego vinyla. Poszukaj w Backroomie, może akurat się trafi ;) A jak nie, to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 21:52, ciaputek napisał:

Ok...jeszcze raz dzięki ;)
Nie wiesz gdzie i za co dostaje się tą naklejkę???? BO próbowałem już jej znaleść po kazdym
wyścigu i nie było.... (zdjęcie Michała.mastaha)

Znalazłeś tego vinyla czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety save''a u mnie nie wczytało (masz chyba angielską wersję, co nie, ja zaś polską)..... ale poszperałem trochę w necie i znalazłem patcha co ze zwykłego NFS: MW robi NFS: MW BE.... więc tam są wszystkie winyle te i samochody różne itp., itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 12:46, ciaputek napisał:

Niestety save''a u mnie nie wczytało (masz chyba angielską wersję, co nie, ja zaś polską).....
ale poszperałem trochę w necie i znalazłem patcha co ze zwykłego NFS: MW robi NFS: MW BE....
więc tam są wszystkie winyle te i samochody różne itp., itd

No mam angileską. I wszystko jasne... Hm... Pokombinuję trochę i postaram się załatwić polską, a wtedy wyślę tego gdzie jest 87 mln ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 12:46, ciaputek napisał:

Niestety save''a u mnie nie wczytało (masz chyba angielską wersję, co nie, ja zaś polską).....
ale poszperałem trochę w necie i znalazłem patcha co ze zwykłego NFS: MW robi NFS: MW BE....
więc tam są wszystkie winyle te i samochody różne itp., itd

A tak na marginesie, jak możesz to wyślij link do patcha 8) Przez gg albo maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować