Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin nagrodzony na KRI 2007

98 postów w tym temacie

Domek

W świąteczny weekend w Moskwie odbyła się konferencja twórców gier komputerowych - KRI 2007 (Russian Game Developers Conference), w której uczestniczyła również ekipa CD Projekt RED. Miło nam poinformować, że Wiedźmin zdobył na niej ważną nagrodę.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin nagrodzony na KRI 2007" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... dobrze ze zobaczylem tego newsa, bo bym zapomnial o Konkursie na banner Wiedzmaka ;)

PS. To kiedy premiera, bo sie juz doczekac nie moge! A tworcom gry gratuluje kolejnej juz nagrody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 15:24, WorldWar3PL napisał:

Tyle nagród, tyle dobrych opinii.. Czyżby Wiedźminowi naprawdę miało się udać?

No chyba w to nie wątpisz? :P
Oby to właśnie Wiedźmin był tą polską produkcją, która zawojuje świat :) Painkiller przetarł szlak, teraz czas na hit z prawdziwego zdarzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 15:14, Piotrek K. napisał:

Heh... dobrze ze zobaczylem tego newsa, bo bym zapomnial o Konkursie na banner Wiedzmaka ;)

PS. To kiedy premiera, bo sie juz doczekac nie moge! A tworcom gry gratuluje kolejnej juz nagrody
:)


Premiera we wrześniu tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również podpinam sie pod te wszystkie gratulacje...

Jednocześnie moja wiara w tą polska grę, która może sie okazać hitem ani trochę nie urosła, po przeczytaniu tego newsa, ponieważ... Jest i tak już taka duża że sie nigdzie nie mieści :PP

Ja czekam na Wiedźmina przygryzając wargi zębami do krwi i zaciskając kciuki tak, ze mi kostki bieleją, mam nadzieje, ze w dniu premiery albo w dniu w którym zagram w demo, jeśli tak owe będzie, wreszcie będę miał jakiś sensowny argument dla znajomych, bo do tej pory nie miałem co powiedzieć gdy pytali sie mnie: "Ty, ale słuchaj.. czemu Ty się tak ślinisz jak mówimy o Wiedźminie?"

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje łynę razem z rzeką gratulacji dla CDP :)
Czekam na rozpoczęcie kampanii reklamowej, możliwość złożenia zamówienia przedpremierowego no i może na jakieś konkursy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna informacja dla nas graczy i potencjalnych nabywców. takie wyróżnienie to sygnał że gra jest bardzo dobra i ma szanse stać się hitem na skalę światową! Gratulacje i czekamy na Wiedzmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować