Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - dzień drugi

45 postów w tym temacie

Lucas the Great

Doszły nas słuchy, że na wieść o dodawaniu do gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla powieści braci Strugackich Piknik na skraju drogi niektóre osoby pukały się wymownie w czoło. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z dzisiejszym tekstem Szarego Płaszcza poczują dokuczliwy ból w użytych do owego pukania palcach...

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - dzień drugi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno... jest 17.18 a w moich zamówieniach STALKER nadal jest pakowany. Ciekawe kiedy mają zamiar wysłać? Jeszcze dzisiaj? Czy może dostaniemy 13 albo 12 kwietnia. Hmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej napalam się na grę...ale no właśnie, mam nadzieje, że dziś wyślą grę, bo u mnie także nadal jest napisane, iż paczka pakowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książkę przeczytam, gra mnie nie interesuje :P

Elendil - no przecież ile jest reaktorów na świecie? Nie no, źle sformułowałem - teraz jest od groma - ale pomyśl ile było wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst świetny, ale przyznam, że bardziej, niż zagrać (World of Warcraft rządzi!), wolałbym przeczytać książkę. Czas na Allegro lub księgarnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy tydzień z grą , super teksty wprowadzające , graczy którzy dopiero dowiedzieli się o Stalkerze =]
Nic tylko pogratulować perfekcyjnego wykonania !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować