• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

szukam programu do tworzenia schematów blokowych. Mam już kilka ale w żadnym nie było możliwość, że na podstawie kodu tworzy schemat blokowy. Pytanie czy istnieje w ogóle taki, jak tak proszę o nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.

Poszukuję programu do ściągania stron internetowych (wraz z podstronami!) do przeglądania ich potem w trybie offline. Miałem kiedyś taki program i teraz nijak nie mogę sobie przypomnieć jego nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.11.2008 o 11:31, Anjinsan napisał:

Witam.

Poszukuję programu do ściągania stron internetowych (wraz z podstronami!) do przeglądania
ich potem w trybie offline. Miałem kiedyś taki program i teraz nijak nie mogę sobie przypomnieć
jego nazwy.

ja używam httrack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.11.2008 o 16:19, THE WITCHER1990 napisał:

Szukam jakiegoś dobrego, darmowego programu do defragmentacji dysku. Co polecacie?

systemowy defragmentator? Microsoft kupił kilka lat temu firmę produkującą najlepsze, wiec akurat ten element systemu jest jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 15.11.2008 o 16:45, sig. napisał:


systemowy defragmentator? Microsoft kupił kilka lat temu firmę produkującą najlepsze,
wiec akurat ten element systemu jest jak najbardziej ok

Nie jestem pewien jakości tego systemowego defragmentatora;| Kiedyś w Clicku czytałem, że jest on kiepski i może nawet system popsuć. No i od kolegów też niezbyt dobre opinie słyszałem. W sumie to było rok temu, nie wiem jak teraz i w dodatku z tym SP3. Jesteś pewien, że jest to dobry defragmentator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.11.2008 o 18:41, Piciambeer napisał:

Poszukuję programu do czytania skanów na Viście. HP Image Zone odmawia instalacji :/

Pomożecie?

Chodzi Ci o tekst OCR?
Czyli skan z odczytem i modyfikowaniem tekstu do worda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.11.2008 o 19:15, albert.jarema napisał:

Chodzi Ci o tekst OCR?
Czyli skan z odczytem i modyfikowaniem tekstu do worda?

To znaczy, że program czyta, jak się tekst skanuje? :O Jeśli jest takie coś to bardzo chętnie, ale potrzebny mi też i taki, który umożliwi w ogóle skanowanie czegokolwiek, bo narazie system nic takiego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.11.2008 o 21:06, Piciambeer napisał:

> Chodzi Ci o tekst OCR?
> Czyli skan z odczytem i modyfikowaniem tekstu do worda?
To znaczy, że program czyta, jak się tekst skanuje? :O Jeśli jest takie coś to bardzo
chętnie, ale potrzebny mi też i taki, który umożliwi w ogóle skanowanie czegokolwiek,
bo narazie system nic takiego nie ma.

Jeżeli chodzi o tekst OCR to ja używam ABBYY FineReader 7.0 Proffesional
Aha i jeszcze pytanie:
Masz skaner czy urządzenie wielofunkcyjne? Jakiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.11.2008 o 21:06, Piciambeer napisał:

> Chodzi Ci o tekst OCR?
> Czyli skan z odczytem i modyfikowaniem tekstu do worda?
To znaczy, że program czyta, jak się tekst skanuje? :O Jeśli jest takie coś to bardzo
chętnie, ale potrzebny mi też i taki, który umożliwi w ogóle skanowanie czegokolwiek,
bo narazie system nic takiego nie ma.

Skanowanie funkcją OCR umożliwia ci zeskanowanie kartki z tekstem (nie pisanym ręcznie) i przetworzenie go do np. worda. Czyli jak masz napisaną na kartce jakąś pracę to nie musisz przepisywać tylko skanujesz i ono przetwarza to pliku .doc lub innego. Ja posiadam urządzenie wielofunkcyjne Lexmark P6350 i w zestawie miałem program do OCR ale starszy. Teraz kupiłem nowy i jestem zadowolony.
A jeżeli chciałeś zeskanować cokolwiek to powinieneś mieć do skanera, drukarki ze skanerem sterowniki z oprogramowaniem do skanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2008 o 15:32, Piciambeer napisał:

Posiadam urządzenie wielofunkcyjne HP i jak już wcześniej pisałem, sterowniki odmawiają
instalacji na Viście...

Nie powinieneś mieć problemu zarówno na Viście..
Ja też instalowałem urządzenie wielofunkcyjne HP na Viście i nie było problemów. Może ten model nie obsługuje Visty? Ale powinien.. Jaki masz model?? W wymaganiach pisze jaki jest system potrzebny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2008 o 18:21, Piciambeer napisał:

HP PSC 1410

A HPIZ w wymaganiach ma, że potrzebuje 98/Me/XP :/

Czyli Visty nie obsługuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować