Zaloguj się, aby obserwować  
Cedricek

Co wam przyniósł pobyt na Forum Gram.pl?- Czyli refleksje i podziękowania.

119 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2007 o 08:31, HumanGhost napisał:

> Hmm, może lepiej by brzmiała zmiana z mojego rzycia na mojej rzyci ? ;)

Bardzo śmieszne.. ;-)
Każdy może się pomylić. Tym bardziej, że musze pisac na przedpotopowej klawiaturze w robocie.
:-/

Autor też się pomylił przy pisaniu nazwy tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 21:35, cedricek napisał:

Jest to temat na którym będziemy rozmawiać, co w czasie czasu spędzonego tutaj, zmieniło się
w waszym życiu.
Co wam przyniusł pobyt tutaj?

Lepsze wykorzystanie czasu, więcej rozmów na gg itp.

Dnia 12.04.2007 o 21:35, cedricek napisał:

Czy jesteście lepsi, szy gorsi po spędzeniu tutaj pewnego czasu?

Eeee... Specjalnie aż taki sławny to ja się nie czuję....:)

Dnia 12.04.2007 o 21:35, cedricek napisał:

Za co chcecie podziękować Twurcom Gram.pl?

Za ogólny pomysł, który został świetnie wykorzystany.

PS: Wiele błędów ortograficznych (okropnych!) narobiłeś w samym pierwszym tekście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem od początku forum.gram.pl, po prostu muszę się tu dopisać :>
Przez ten długi okres czasu, wydarzyło się wiele. Jeśli chodzi o forum, na początku cieszyło mnie to, iż każdy znajdzie tu coś dla siebie i zawsze można porozmawiać z osobami, interesującymi się tym co ja. Poznałem całkiem sporą liczbę konkretnych ludzi z którymi, przynajmniej paroma, staram się utrzymywać stały kontakt. Jak wpłynęło ono na moje życie? Szczerze mówiąc chyba nijak, może ciut wzrok nie ten co kiedyś.
Z korzyści pobytu na forum warto jeszcze wymienić porządne spędzanie czasu. Nie wiem jak to dokładnie ująć, ale mniej więcej tak to widzę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 10:29, mroczny mrok napisał:

PS: Wiele błędów ortograficznych (okropnych!) narobiłeś w samym pierwszym tekście.

On tak zawsze, ale stara się poprawić

@WorldWar3PL
Ja jestem krócej bo najzwyczajniej netu nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 22:46, deih napisał:

Największą wadą jest oczywiście zabieranie czasu ...Przez to np. mam problemy ze szkołą ( czyt.
słabe oceny ) a to źle wróży moją przyszłość ;].

Hmm myślę, że moderatorzy mogliby Ci w tym pomóc, ale nie wiem czy by Ci się to spodobało ;)

A skoro tu jestem to i ja troszkę napiszę :)
Dzięki forum gram.pl miałem przede wszystkim okazję poznać (narazie wirtualnie) i pogadać z wieloma bardzo fajnymi osobami :) Liczę, że z niektórymi będę miał okazję spotkać się osobiście na zjeździe ;) Ponadto forum dało mi bardzo dużo mile spędzonego czasu :)

BTW Zauważyłem, że wielu ludzi dzięki forum zawdzięcza to, że coraz lepiej u nich z ortografią, a paradoksalnie w moim przypadku jest wręcz odwrotnie, odkąd siędzę na forum u mnie z ortografią jest coraz gorzej ^^ tzn. nie popełniam jakoś wielu błędów, ale coraz częściej się zastanawiam jak jakiś dany wyraz się pisze. Kiedyś to praktycznie nigdy się w takim przypadku nie zastanawiałem tylko odrazu pisałem praktycznie wszystko poprawnie, teraz często muszę się zastanawiać nad pisownią wielu wyrazów, bo na forum niektóre wyrazy widziałem już w tylu wersjach, że w niektórych przypadkach mi się wszystko miesza i już nie wiem jaka jest poprawna pisownia danego wyrazu... i to akurat uważam za poważną wadę tego forum :P

PS Poprawiłem nazwę tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego się tu nauczyłem?
Hmm, pomyślmy... Na pewno teraz zawsze piszę poprawnie a nie tak jak kiedyś - literka "ń" to było kiedyś dla mnie zwykłe "n" a teraz?
Doświadczenie... Na pewno wiem teraz, aby pisać na dany temat, nie spamować itd...
Satysfakcja...(samo mówi za siebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co przyniósł pobyt na forum? Oj, dużo ;) Z ortografią akurat nigdy problemów nie miałem, z argumentami też nie, ale nauczyłem się pisać jakieś sensowniejsze i dłuższe posty. Mogę z innymi userami pogadać na interesujące mnie tematy, których tu zresztą jest bardzo dużo i są naprawdę mocno zróżnicowane. I w RPG na forum można pograć, jak się nie ma kasy na NWN 2 czy innego Obka :) Poznałem masę ciekawych ludzi, i nawet modów polubiłem :) I mam też trochę wrogów dzięki forum, ale ilu tak naprawdę jest to nie wiem :P Niestety na zjeździe mnie zapewne nie będzie, więc nie ma co liczyć na pogłębienie znajomości, ale może w przyszłym roku ^^ Nauczyłem się kłócić w taki sposób by nie dostać degrada, co bardzo sobie cenię :) No i tutaj mogę się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć dzięki genialnej zabawie, która nie jest spamem - Opisz poprzednika :) Miło też widzieć, że na tym forum nie ma miejsca dla piratów, kolejny powód żeby kupować oryginały :P Ale i wady są - co się nawqrzam na niektórych trolli to moje i nikt mi tego nie odbierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 13:09, cinus` napisał:

...odkąd siędzę na forum u mnie z ortografią jest coraz gorzej ^^ tzn. nie popełniam jakoś wielu błędów, ale coraz częściej się zastanawiam jak jakiś dany wyraz się pisze. Kiedyś to praktycznie nigdy...

Mam dokładnie tak samo :) idzie się wkurzyć, to wszystko przez tych od (c)HWDP :P dzieci słuchają syfu, a tamci niech się pierwsze pisać nauczą (trzeba więcej książek czytać - faceci to wzrokowcy szczególnie na ładne dziewki ;)).

A za co ja mógłbym podziękować gram.pl?
Może za to, że jak moje dziecko będzie mieć 11-12lat (czy coś w tych okolicach) to będę się musiał męczyć, go wysłuchiwać tak jak poniektórych tutaj a potem okres buntu... hehe na razie nie planuję za to chciałem podziękować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedź na pytanie zawarte w tytule tematu brzmi: wiele dobrego :P Forum Gram.pl to naprawdę - "samo dobro"... Na forum od czasu obywatela wiele się zmieniło - zacząłem pisać długie i mądre posty ( od miesiąca nie napisałem więcej niż 10 postów w ciągu jednego dnia, przez co diametralnie zmieniły się moje statystki... ) Dzięki grom forumowym ( szczególnie "Znajdź Skarb" ), rozwijam wyobraźnię, ładniej piszę opowiadania i prace z polskiego ( nigdy nie miałem z tym problemu, teraz tym bardziej ), ćwiczę ortografię. Od miesiąca nie wypowiedziałem się w żadnym Quizie, chodź w moich statystykach znajdziecie ich wiele. Quizy to swoją drogą dobra rzecz - na prawie wszystkie pytania, na które odpowiedziałem do dzisiaj znam odpowiedź... Na forum gram.pl jest naprawdę wiele, ale to wiele miłych i sympatycznych osób, z którymi utrzymuję stały kontakt i które stąd pozdrawiam :P Kiedy masz problem i opiszesz go w jakimś temacie, zaraz uzyskasz odpowiedź, łącznie ze wskazówkami i poradami... Moderatorzy także są w porządku i wszystkich bardzo lubię ( może dlatego, że nie miałem z nimi groźniejszego spotkania... Oby tak dalej :P ). Ich praca zasługuje na szacunek, bo można się wiele namęczyć z takimi "zbójami" jak my... Pracownicy CDP to także bardzo mili ludzie... Forum potrafi tak wciągnąć, że naprawdę trudno oderwać się od komputera... Jego wszystkie zalety wykorzystam dopiero wtedy, gdy sprawię sobie nowy sprzęt ( omijam tematy o grach, bo na moim komputerze wejdzie co najwyżej "Test Drive 6" i oczywiście nie jestem w temacie... Obiecuję, już niedługo nadrobię zaległości... ). Poza tym forum gram.pl to wiele wiedzy i nowych doświadczeń!
Pozdrawiam wszystkich użytkowników, moderatorów i pracowników CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2007 o 13:09, cinus` napisał:

Hmm myślę, że moderatorzy mogliby Ci w tym pomóc, ale nie wiem czy by Ci się to spodobało ;)

Raczej nie sądzę i dzięki za chęć pomocy ale jednak odmówię . Zresztą jak nie miałbym dostępu do gram.pl czyli na żądanie dostałbym bana to jeśli siebie dobrze znam to przez większy czas myślałbym o tym co się dzieje na forum albo chodziłbym do cafe zarejestrowany jako ktoś inny ;].
Ale zauważyłem pewną ciekawą :P rzecz....Jak się zostaje moderatorem to użytkownik pisze mniej . Przynajmniej sprawdziło się to w przypadku Buda a to wystarczający fakt. Więc jeśli nadal będę miał problemy a będą organizowane nabory na moderatora to na pewno się zgłoszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 16:51, deih napisał:

Ale zauważyłem pewną ciekawą :P rzecz /.../

A wiesz dlaczego Budo mniej pisze? Bo moderatorowi nie wypada spamować :P A tak serio to czy spadła aktywność? Może i tak, ale moderator skupia się bardziej na moderowaniu, niż na pisaniu w topicach "na temat" ;) Oczywiście można popisać z moderatorem, ale jednak moderator często moderuje, a rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe mi jeszcze przyniósł pobyt tutaj różne zdania na jeden temat :D jak ktoś nie wierzy to niech sprawdzi na F1 :D co człowiek to opinia ;) no i poprawiłam troche ortografie, znacznie wzrosła moja szybkość pisania i ciesze sie, bo tu niektórzy sie liczą z moją opinią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wypełnieniu mojego życia. Przynajmniej jest jakaś przyjemność w codziennym życiu. Dziękuje Ci gram.pl, że jesteś z nami i oby to trwało jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, na pewno poznałem wielu ciekawych ludzi, z którymi da się porozmawiać na różne tematy. Forum pozwala mi wypełnić luki czasowe w życiu codziennym, poznać poglądy innych i pomaga rozwiązać problemy. No i dodaje dodatkową rozrywkę w postaci forumowych eRPeGów i wielu innych tematów (jak chociażby Kwasy). Nauczyłem się używać sensowniejszych argumentów niż ''bo tak''. Nie będę się rozpisywał bo jeszcze się popłaczę :) Pozdrawiam wszystkich z którymi zamieniłem choć jedno zdanie i całej ekipy CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..moje refleksje i odczucia... nom musze powiedziec ze na forum jestem juz dosc dlugo i powiem wam ze forum mnie zmieniło a mianowicie wprowadza mnie w biezacy swiat gier za co bardzo dziekuje no i dzieku tej stronce nie dowiedzial bym sie o programie Gram TV a to dlatego ze czesto telewizji nie ogladam a jak juz to przewaznie DVD a tak dzieki stronce poznalem ten wspanialy program ktory ogladam juz Łohohoh ladnych pare lat tak wiec w jakims tam stopniu musze zlozyc gratulacje temyz oto Forum a wiec wielkie Dzienks...
PozdRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobyt na tym forum pozwolił mi poznać wielu ciekawych ludzi, podyskutować na najróżniejsze tematy, czasem troszkę pospamować, ale to jest, że tak powiem, efekt uboczny pisania. Otworzył mi oczy na kilka spraw, chodzi mi o poznanie innych stanowisk i opinii. Słowem dał mi wiele dobrej zabawy i miło spędzonego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować