Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - już od dziś!

42 postów w tym temacie

Miałem mieć 2 dni temu, ale kurier nawalił. A jednak dostanę w piątek 13. Przynajmniej gry od nowa przez patch nie muszę zaczynać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 12:39, AQ22 napisał:

Miałem mieć 2 dni temu, ale kurier nawalił. A jednak dostanę w piątek 13. Przynajmniej gry
od nowa przez patch nie muszę zaczynać.


Co do kuriera to niestety Masterlink/DPD to jakaś porażka - po raz kolejny były problemy, żeby się z nimi dogadać - po za tym co to za pomysł - dostawa między 9 a 17? Tak się głupio składa, że niektórzy pracują w tych godzinach :/

A do zapisanych gier - wersja PL o ile zauważyłem NIE JEST ZAŁATANA - patch można ściągnąć (9MB) i zainstalować zanim zacznie się grać.

A z własnych obserwacji - wszystkie (nieliczne) serwery działają na wersji załatanej, ale też na jakichś dziwnych (1.00009, 1.2, 1.100001 i in.) - ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 12:35, Tuddrussel napisał:

> A ja już wczoraj w Empiku widziałem wersje EK. Coś wam nie schodzi.

szklana kula czy dedukcja?


Pewnie indukcja ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 12:45, roback napisał:

Co do kuriera to niestety Masterlink/DPD to jakaś porażka - po raz kolejny były problemy, żeby
się z nimi dogadać - po za tym co to za pomysł - dostawa między 9 a 17? Tak się głupio składa,
że niektórzy pracują w tych godzinach :/


Ale wy ludziska problem stwarzacie :/ Jezeli ktos pracuje i moze odebrac przesylke wylacznie wieczorem to powienien zadzwonic do oddzialu w swoim miescie i umowic sie na konkretna godzine. (pozatym zeby sprawdzic ktorego dnia bedzie przesylka dostarczona wystarczy wejsc na konto gram.pl i kliknac na link, wtedy pojawi sie Track&Trace i bedzie wszystko jasne)
Ja 3 razy korzystalem z kuriera i ani razu sie nie zawiodlem, a mam na uwadze problemy jakie moga powstac i nie marudze jak wiekszosc. Jak sie wam nie podoba to chodzcie sobie do MM bo tam podobno wczesniej maja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kurierami...cieszcie się, że to nie DHL, które sobie jeździ jak chce. I przesyłkę dostarcza ciągle z opóźnieniami. Ja na Masterlinku nigdy się nie zawiodłem, a często coś od nich dostaję, albo ich kurierami coś wysyłam...ale wszystkim nie dogodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 12:29, ProChaoS napisał:

A ja już wczoraj w Empiku widziałem wersje EK. Coś wam nie schodzi.


EK?? No nie wiem:) Może się pomyliłeś, fakt, że STALKER już od ponoć 2 dni jest w empikach:) Tzn tak znajomy mówił, ja widziałem tylko wczoraj jak byłem w Częstochowie. No i jak widziałem to była wersja z koszulką, ale to nie była kolekcjonerka:) Przynajmniej tak mi się wydaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 12:29, ProChaoS napisał:

A ja już wczoraj w Empiku widziałem wersje EK. Coś wam nie schodzi.


Trudno po jednym dniu oceniać sprzedaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować