Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2009 o 21:06, Mysterum napisał:

I ten Danzou już wcześnie zaczął spiskować, leszcz jeden.

Osobiście typ ,mi się nie podobał od pierwszego jego pojawienia się w anime [bo od animca zaczynałem]. Taki jakiś niesympatyczny.

PS. Widzieliście co w kwasach wrzucili? :] http://forum.gram.pl/upl/forum/2009_19/20090509161808.jpg
Quiz: kogo przedstawia obrazek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na szczęście o szlaban martwić się nie musze,nie dostaje. A jak dostane to maks dzień i rodzicą przechodzi :P

@up

Co do obrazka to widziałem :P Naruciak ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dyslekcje i paszło won chociaż tutaj to po prostu na szybko pisałem :P
// TOPIC
Jestem ciekaw czy Naruto oszczędzi Nagato czy jednak zabije go. To samo co stanie się z Konan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 23:12, Infes napisał:

Mam dyslekcje i paszło won chociaż tutaj to po prostu na szybko pisałem :P

A może dysleksje :D?
Taaa i Ty skubańcu możesz maturępisemną z ang pisać fonetycznie, a oni i tak Ci to zaliczą!

Dnia 09.05.2009 o 23:12, Infes napisał:

Jestem ciekaw czy Naruto oszczędzi Nagato czy jednak zabije go. To samo co stanie się
z Konan.

NIech zabija Nagato, a Konan niech oszczędzi, da jej buzi, walnie gadkę jakąś i się nawróci, ale niestety zabije ją Saskacz który własnie dochodzi do Konohy i dojść nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Infes też mam ^^ ale w FF masz np. sprawdzanie pisowni ^^

___

W sumie zgadzam się i Konan mogła by przeżyć ^^ A Nagato niech umrze szybko xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 01:00, Ichibanboshi-kun napisał:

> Mam dyslekcje i paszło won chociaż tutaj to po prostu na szybko pisałem :P
A może dysleksje :D?
Taaa i Ty skubańcu możesz maturępisemną z ang pisać fonetycznie, a oni i tak Ci to zaliczą!
> Jestem ciekaw czy Naruto oszczędzi Nagato czy jednak zabije go. To samo co stanie
się
> z Konan.
NIech zabija Nagato, a Konan niech oszczędzi, da jej buzi, walnie gadkę jakąś i się nawróci,
ale niestety zabije ją Saskacz który własnie dochodzi do Konohy i dojść nie może.

No, niech ją oszczędzi, a Sasek nie dochodzi bo drogę przebudowują i korki są :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 12:27, Zagul napisał:

No, niech ją oszczędzi, a Sasek nie dochodzi bo drogę przebudowują i korki są :/


Biedak, a tak chciał zniszczyć Konohę, co on teraz zrobi?
To jest naprawdę ciekawę; co Saskacz zrobi jak zobaczy, a raczej, nie zobaczy Konohy xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powybija wszystkich żyjących ? :) Ale pewnie najbardziej będzie chciał dorwać Danzou :)

2 opcja, może się popłacze xD ale dlaczego to już każdy niech sobie dopowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Sasuke zaraz zacznie się ciąć gdyż zobaczy że 3/4 Pain zniszczył :D EHYM Teraz znowu się nasuwa pytanie kto z Tobim będzie walczyć? Naruto vs Sasuke a Tobi? Chociaż myśle że to będzie tak że Tobi będzie patrzeć na ich walke po czym Sasuke albo zginie albo przejdzie na jasną strone mocy po czym połączą siły by walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 20:55, Infes napisał:

Bo Sasuke zaraz zacznie się ciąć gdyż zobaczy że 3/4 Pain zniszczył :D EHYM Teraz znowu
się nasuwa pytanie kto z Tobim będzie walczyć? Naruto vs Sasuke a Tobi? Chociaż myśle
że to będzie tak że Tobi będzie patrzeć na ich walke po czym Sasuke albo zginie albo
przejdzie na jasną strone mocy po czym połączą siły by walczyć.

A co z Zetsu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zetsu to popełni samobójstwo bo stwierdzi że on tutaj nie ma nic do gadania i nic ciekawego nie robi w mange ani w anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może Nagato? ;]
może być tak, że odpowiedź Naruto go przekona i nawróci na drogę światłości - wtedy Pain mógłby się mścić na Madarze za to, że ten sterował Akatsuki i sprowadził na świat tyle bólu. byłby niezły twist.
wtedy zostaje już tylko walka Naruto vs. Sasuke i cudowne pogodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 00:15, Ichibanboshi-kun napisał:

Ale ja pytałem o Danzou :)


Pewnie jak planował zaatakuje wioskę by przejąć tytuł Hokage i znów parę chapterów będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki Shippudena? Bo wszędzie gdzie próbuje to zrobić, natrafiam na problem, że odcinek usunięty ;f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować