Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Pytanie kto wygra starcie w najbliższym? Wiadome że jest to oczywiste,najważniejsza walka w Naruto zbliża się już wielkim krokami. Co do tych porównań to masz racje ale zauważ że Naruto wszystko zdobywał później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 23:41, Infes napisał:

No to czas najwyższy. Kurde mam nadzieje że zyska coś potężnego,że te oczy naprawdę są
tak potężne jak jest powiedziane bo póki co zero technik z nimi związanych i dzięki nim.

W wieku bodaj 6 lat [taki się najczęściej w Naruto pojawia w retro ;)] zabił podświadomie 2 ninja. Za mało zabójcze? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wierzycie w przejęcie tych całych obrączek ocznych? To byłoby najgorsze z możliwych rozwiązań. Z resztą jest to Kekkei Genkai, jak Naruto miałby z tego korzystać? Po pierwsze ciężko takie Kekkei Genkai jest przenieść z użytkownika na inną postać. Po drugie spójrzcie co działo się z Kakashim, gdy korzystał z Sharingana i porównajcie to do korzystania z Rinengana, które jest potężniejsze. I nie usprawiedliwiajcie tego żadnymi trybami pustelniczymi i innymi pierdołami, bo zużycie chakry w przypadku połączenia tych dwóch rzeczy może być dla Naruto zabójcze lub może zostać uwolniony Lis.

A Sasuke pieczęci nie ma, zniknęła mu po zdetronizowaniu Orochimaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 13:33, Mysterum napisał:

Po pierwsze ciężko takie Kekkei Genkai jest przenieść z użytkownika na inną postać.

Z Sharinganem 6latka nie miała problemu :>

Dnia 23.05.2009 o 13:33, Mysterum napisał:

Po drugie

Naruto ma 4x więcej czakry i zwiększoną wytrzymałość. Impossible is nothing.

Dnia 23.05.2009 o 13:33, Mysterum napisał:

A Sasuke pieczęci nie ma, zniknęła mu po zdetronizowaniu Orochimaru.

Kolega najwyraźniej zapomniał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2009 o 13:59, Piciambeer napisał:

Z Sharinganem 6latka nie miała problemu :>

6latka? O czymś nie wiem? Rin była z pewnością starsza jak to robiła ;p
I przenosiła go mechanicznie, a tutaj chce dziwak jakieś techniki użyć.

Dnia 23.05.2009 o 13:59, Piciambeer napisał:

Naruto ma 4x więcej czakry i zwiększoną wytrzymałość. Impossible is nothing.

A Rinnegan jest kilkakrotnie potężniejszy. A użycie tego w Sage Mode może spowodować wydzielanie się takiej ilości chakry, że Naruto nie przetrzyma. To nie Dragon Ball, tutaj ciało ma swoje genkai również ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 14:16, Mysterum napisał:

6latka? O czymś nie wiem? Rin była z pewnością starsza jak to robiła ;p
I przenosiła go mechanicznie, a tutaj chce dziwak jakieś techniki użyć.

Mogę się mylić,, ale Kak miał 6 albo 8 lat gdy został jouninem, a Rin chyba była jego rówieśniczką.

Dnia 23.05.2009 o 14:16, Mysterum napisał:

> Naruto ma 4x więcej czakry i zwiększoną wytrzymałość. Impossible is nothing.
A Rinnegan jest kilkakrotnie potężniejszy. A użycie tego w Sage Mode może spowodować
wydzielanie się takiej ilości chakry, że Naruto nie przetrzyma.

Od nadmiaru chakry jeszcze nikt nie umarł. A poza tym Rinnegan nie wytwarza chakry tylko jej wymaga, nie wiem skąd wzięło ci się, że on by powodował jakąś kumulacje czakry czy co Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2009 o 14:28, Piciambeer napisał:

Od nadmiaru chakry jeszcze nikt nie umarł. A poza tym Rinnegan nie wytwarza chakry tylko
jej wymaga, nie wiem skąd wzięło ci się, że on by powodował jakąś kumulacje czakry czy
co Oo


Oczywiście, że pobiera charkę. Ale trzeba skąd mieć ją pobrać. I to właśnie może spowodować kumulację chakry w organizmie Naruto. Sage Mode daje super moc poprzez zwiększenie chakry, Rinngan będzie dodatkowo kumulował chakrę, aby móc wykonać technikę. Ale chodzi mi bardziej oto, że takiego bumu chakry, lub takiego zużycia Naruto nie przetrzymałby. Jest super potężny, ale może ni przetrzymać. Nie jest właścicielem Rinngana w przeciwieństwie do Nagato. Spójrz co KG zrobiło swojemu właścicielowi, a co może zrobić osobie, która nie ma predyspozycji do Rinngana.
Chyba, że okaże się, że Naruto w linii prostej jest potomkiem Mistrza Sześciu Ścieżek. Chociaż wtedy powinien mieć swojego Rinngana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 14:40, Karol44 napisał:

No ale to prawda pieczęć orochimaru zniknęła po zapieczętowania orchimaru przez itachiego
.

Weź zacznij czytać ze zrozumieniem bo jakoś ci to nie wychodzi. Czy ja napisałem że to nie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja wina - rozmarzyłem się i zapomniałem, że Itachi "zamalował" pieczęć Orochimaru.

Co do Rinnengana to trudno w to uwierzyć ale w to, że Naruto wybaczy Nagato też było trudno uwierzyć dopóki Kishi tego nie narysował. Więc wszystko jest możliwe.

Jednakże na 90% jestem pewien, że Nagato w jakiś sposób wzmocni Naruto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 16:42, Leos8 napisał:

Jednakże na 90% jestem pewien, że Nagato w jakiś sposób wzmocni Naruto.

Na 100% raczej. Pytanie tylko - jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Piciu, Piciu chciałbym wiedzieć. Musimy uzbroić się w cierpliwość.
Bardziej od tej broni interesuje mnie tylko jedno
NaruHina ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do naruhina poczekamy sobie jeszcze z 10 chapterów myślisz że jak skończy naruto z nagato to od razu wszystko wróci do ormy pamiętajmy sasuke idzie do konohy a także ninja z kumo gakure idą do konohy może być kolejna walka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś super mega ulti plazma jutsu. Już wiadomo że coś szykuje na pewno to nie wrogi atak bo przecież Nagato popiera Naruto teraz. Hmmm...Rinnegan byłby fajną zdobyczą no bo co innego on może mu ofiarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 18:14, Karol44 napisał:

Do naruhina poczekamy sobie jeszcze z 10 chapterów myślisz że jak skończy naruto z nagato
to od razu wszystko wróci do ormy pamiętajmy sasuke idzie do konohy a także ninja z kumo
gakure idą do konohy może być kolejna walka .


To akurat wiem. Nie powiedziałem przecież, że ma być w następnym chapie. Poczekam na NaruHinę. Choćby z trzy miesiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 19:27, Infes napisał:

Jakiś super mega ulti plazma jutsu. Już wiadomo że coś szykuje na pewno to nie wrogi
atak bo przecież Nagato popiera Naruto teraz. Hmmm...Rinnegan byłby fajną zdobyczą no
bo co innego on może mu ofiarować.


Sorry za powielanie posta, ale Edytuj mi się wyłączyło ;/

No więc...
Jego czakrę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2009 o 20:32, Leos8 napisał:


No więc...
Jego czakrę?


I co jeszcze? Akurat Naturo jest potrzebna chakra, skoro sam ma ją nieskończoną ilość, a natura chakry zależy od predyspozycji użytkownika. I kto to słyszał, żeby chakrę przenosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej pisze z 3 kumplami już od paru dni na adres kontakt@jetix.pl by puścili o 23.0 0Naruto Shippuuden z napisami lub lektorem tylko bez ich durnego dubbingu na wymówkę mamy że axn sci fi wykupiło licencje na pierwszą serie z lektorem i bez cenzury więc jakbyście mogli napiszcie też w tej sprawie wesprzyjcie naszą kampanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto to słyszał o Rinnenganie? mało ludzi w ogóle w niego wierzyło. Dopóki ich ktoś nie zobaczył, nie wierzył.
Co do czakry - miałem na myśli raczej zdolności Nagato niezwiązane z Rinnenganem. Shinra Tensei? Do tego nie jest chyba potrzebny Rinnengan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2009 o 14:35, Mysterum napisał:

Chyba, że okaże się, że Naruto w linii prostej jest potomkiem Mistrza Sześciu Ścieżek.
Chociaż wtedy powinien mieć swojego Rinngana.


Może powinien ale np. mu się jeszcze nie uaktywnił. Np. Itachi przekazał część zdolności swojego sharingana Sasuke. Nie jest to wcale taki głupi pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować