Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2009 o 18:25, Hubi_Koshi napisał:

Małe pytanie, czy tylko ja poczułem delikatny niesmak gdy Madara wyskoczył i rzucił "A
teraz opowiem wam o swym niecnym planie" ?


Pocieszam się tym, że to jakaś psychologiczna pułapka wyjawić kage swój plan. Madara bez powodu by tego nie robił. Mam nadzieję, że pozytywnie mnie zaskoczy ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zrobi im wodę z mózgu, po czym kiedy spotka Naruto ten go tak sponiewiera, że Madara wykrztusi "tak naprawdę moim celem jest..." i jak zwykle Naruto dowie się pierwszy prawdy ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wyczułem kozaka. W końcu Tobi powie o co mu dokładnie chodzi, miło że się przedstawił ale chciałbym się dowiedzieć jakim cudem On ciągle żyje, nieśmiertelność? Po drugie, ściągnął by tą maskę. No, miło że w końcu Sasuke przegrał jakąś walkę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 11:13, Karol44 napisał:

A mi się w tym chapku podobało jak staruszek którego biodra bolą ;-D zrobił kostkę z
kamjenia i prawie zabił sasuke


Najpierw Hardkory teraz daj kamnijena, kishi naoglądał się chyba za dużo bohaterów naszego rodzimego internetu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 18:25, Hubi_Koshi napisał:

Małe pytanie, czy tylko ja poczułem delikatny niesmak gdy Madara wyskoczył i rzucił "A
teraz opowiem wam o swym niecnym planie" ?


Ja czułem cały czas niesmak jak przez niemalże cały chapter bohaterowie babrali się w jakiejś mazi... bleee

Co do Madary - no cóż, kto wie cóż on planuje, może potrzebny mu Danzo martwy i skieruje pozostały Kagów przeciwko temu jednemu Hokage? Dawno już miał chrapkę na śmierć liderów Konohy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

I juz ch..No bo pie...Hardocorowo :o The Ten-Tailder Beast, The Jubi. Więc to jest ten plan Maadary. Chce każdego biju by zrobić fuzje ich i by powstał bijuu i 10 ogonach. Tylko zastanawia mnie czy Tobi zdaje sobie sprawę że tego "zwierzaka" może i nawet mu być ciężko kontrolować i to nawet z tym Rikudo Sage. No dodatek dochodzi potężne justu Certain jako Mugen Tsukiyomi. No, Kishi w końcu zaszalał... Chodzi głównie o to że każdy na Ziemi będzie w iluzji Tobi''ego, to jest ten jego potężny plan...ciekawie, ciekawie. Mam nadzieje że mój eng mnie nie zawiódł.No i rozpoczęła się wojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, juz w kilku mangach pojawil sie motyw głównego złego walczacego o pokój poprzez jakas pokrecona idee, jednakże pierwsze co mi przyszło na myśl to LCL i NGE... no cóż
Rikudo Sage to Sage Sześciu Ścieżek, najpoteżniejszy ninja, a nie jakaś technika Infes, co mozna wywnioskować po twoim poście
Wyjaśniło się czym jest ta statua, która wyciąga chakre bijuu z jinchirukich - nice one, nigdy bym nie wpadł na to, ze to skorupa Jubiego...
Ale sam plan... nie bylo nic lepszego? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2009 o 11:40, Jimmi napisał:

Wyjaśniło się czym jest ta statua, która wyciąga chakre bijuu z jinchirukich - nice one,
nigdy bym nie wpadł na to, ze to skorupa Jubiego...

... Hmm a skąd takie rewelacje? Nie zauważyłem, żeby Madara coś takiego mówił.
Btw. Jak wam się podoba nowy op.? Wg. mnie jak zwykle za dużo spojlerów, ale jeżeli chodzi o kwestie techniczne to jest bardzo dobry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 11:53, Sand_Wraith napisał:

... Hmm a skąd takie rewelacje? Nie zauważyłem, żeby Madara coś takiego mówił.
Btw. Jak wam się podoba nowy op.? Wg. mnie jak zwykle za dużo spojlerów, ale jeżeli chodzi
o kwestie techniczne to jest bardzo dobry ;]


ja wiem, mozesz to traktowac jako moja teorie, glownie dlatego ze statua wyglada jak Jubii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 14:50, Jimmi napisał:

ja wiem, mozesz to traktowac jako moja teorie, glownie dlatego ze statua wyglada jak
Jubii

No tak, tyle że było powiedziane że skorupa została wyeksportowana na orbitę i przerobiona na księżyc, to raczej jakaś jej reprezentacja, albo coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 14:59, Hubi_Koshi napisał:

No tak, tyle że było powiedziane że skorupa została wyeksportowana na orbitę i przerobiona
na księżyc, to raczej jakaś jej reprezentacja, albo coś w tym stylu.


Myśle, ze z tym ksiezycem to raczej jako metafore mozna interpretowac, no bo... no bez przesady :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 16:27, Jimmi napisał:

Myśle, ze z tym ksiezycem to raczej jako metafore mozna interpretowac, no bo... no bez
przesady :p

Pamiętasz to w czym Pein uwięził Kyuubiego ?? Pamiętasz co mówił o księżycu stworzonym przez Sage''a ?? Nie, to Nie jest metafora :-P Bijuu to Potwory, mają ogromną moc, a ten którego miał w sobie Sage miał moc ich wszystkich NARAZ. Pein był "zaledwie" człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 16:37, Hubi_Koshi napisał:

Pamiętasz to w czym Pein uwięził Kyuubiego ?? Pamiętasz co mówił o księżycu stworzonym
przez Sage''a ?? Nie, to Nie jest metafora :-P Bijuu to Potwory, mają ogromną moc, a
ten którego miał w sobie Sage miał moc ich wszystkich NARAZ. Pein był "zaledwie" człowiekiem.


Pein był takim samym człowiekiem jak Rikudo Sage, tyle że słabszym od niego
jesli sie nie mysle, to Rikudo Sage tez posiadal Rinnengana, tyle, ze zmasterowal tez wszystkie elementy

jednakze rzeczywiscie, ksiezyc jako Chibaku Tensei... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 18:21, Karol44 napisał:

Roześmiałem się na ostatniej stronie

Spoiler

Wypowiadam 4 wojnę shinobi , ta jasne madara
sam przeciwko 5 krajom ?



Widocznie ma coś w zanadrzu. Wypowiadanie tak wielkich słów bez żadnej konkretnej podstawy mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować