Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

>
Tylko, że te fillery będą miały spójną fabułe i będzie tam występował team Asumy wię to niezłe przedsatwienie postaci przed tym co się stanie potem. Np. Naruto będzie trenował a team Asumy rozwali tych gości z openingu ^^. Wougle jak dobrze to zrobią to będzie dało się cokolwiek oglądać bo samych fillerów nie przełkne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, doszło według mnie do najgorszego. Po obejrzeniu odcinka 54 i zapoznaniu się z zapowiedzią następnego odcinka stwierdzam, że fabuła mangi i fillery zostaną częściowo ze sobą zmieszane. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po za tym można powiedzieć, że jeden odcinek anime to przeważnie dwa chaptele mangi więc nie ma lepszego miejsca na fliery niż te 6 miechów, bo potem akcja toczy się ciągle (jeśli wiecie o co mi chodzi). Po za tym może pokarzą więcej demonów niż 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm to jak będzie w fillerach naruto uczy sie nowych technik a w normalnych odcinkach już ich nie będzie umiał? Przecież fillery nie mają nic związane z mangą. Chyba że jak pisały osoby wyżej coś tam wymieszają:) Sądze ze fillery będa lecieć przez jakieś 30 odcinków czyli do wakacji:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nauczy się tego co w madze (mam taką nadzieje), bo właśnie jednej techniki nauczył się przez te 6 miesięcy. Pewnie zrobią to tak, że przez jakiś czas będzie się uczył techniki kontroli chakry wiatru(to co w mandze), a potem lawina fillerów. Ale bądźmy dobrej myśli może nie będą nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 21:43, bartez743 napisał:

ej mam pytanie co to są fillery?

Filler to mówiąc krótko. Odcinki/Scenki w anime które nigdy nie zaistniały w mandze, 100% wymysł twórców anime mający zazwyczaj na celu wydłużenie (zapchanie) odcinka lub serii (gdy mamy do czynienia z odcinkami fillerowymi) by dać twórcy mangi więcej czasu na tworzenie kolejnych chapterów. Mniej więcej coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 22:37, bartez743 napisał:

Czyli to co w ostatnim odcinku Naruto było to jest taki jakby filler tak?

Jeszcze nie oglądałem XD Ogólnie, jeśli nie było tego w mandze to filler.

========> VanShikamaru
Co rozumiesz przez "gdzie są pokazywane te fillery" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 21:41, VanShikamaru napisał:

ej o co chodzi z tymi typami na samym końcu?? w mandze ich nie było;/


Bo to takie pomieszanie, koniec można powiedzieć był fillerem, a cała reszta to z mangi. Drugie pytanie odp. Jak oglądasz od pierwszej serii i widziałeś mage gdzie był młody Naruto można je zobaczyć m.in od 136 odcinka włacznie pierwszej serii to fillery właśnie same. Jest jeszcze gdzieś w środku pierwszej, ale nie będę się rozpisywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
moze to po prostu gumka ablo sznurek zeby maska sie trzymala nic wiecej a sznureczka nie bylo przewaznie widac bo ''chowal sie'' we wlosach ;]
czasami najprostsze rozwiazania sa najlepsze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 00:53, bakubartek napisał:

czasami najprostsze rozwiazania sa najlepsze ;]

Owszem, ale ja i tak będę się upierał przy opasce :-) Nie chcę po prostu by teorię Tobi-Obito diaboły zwinęły, zwyczajnie zbyt wiele dramatyzmu by to wprowadziło do Naruto (Biedny Kakashi) by go od tak od razu wywalać... być może tym wielkim wydarzeniem o którym wspominał Kishimoto nie jest awans Kakashiego na Hokage, ale właśnie spotkanie Obito po latach. No nic, za tydzień (o ile Kishimoto nie ma Jeszcze bardziej sadystycznych skłonności) się dowiemy prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a jak okaże się że to Obito to zostaną dwie teorie zły Obito lub ciało Obito + dusza Mandary. Chociaż tego drugiego dowiemy się później. Bądź co bądź, ale do listy Sasuke "zabić przed śmiercią" Mandara też figuruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę że Uchiha Madara to Tobi. Przecież Obito został przygnieciony głazami i nie miał prawa nawet pierdnąć spod tych głazów. No chyba że przyszedł Madara, rozwalił kamienie i weszedł w ciało Obito... co się wydaje mało prawdopodobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostawili Obito samego na terytorium nieprzyjaciela. Jego oko mogło jakimś cudem "nie popsuć się". Nosi maskę - być może ma oszpeconą twarz (właśnie - którą część twarzy odsłonił, a którą mu kamyk poharatał?). I co najważniejsze - obito był dość charyzmatycznym bohaterem. Do tego był przyjacielem jednego z popularniejszych bohaterów - Kakashiego. Dlatego wielce prawdopodobne jest, że autor zechciał wpleść go do historii.

Ja bym się raczej martwił o coś innego - czy Itachi żyje? Nie wydaje mi się, ażeby TAK POTĘŻNY ninja padł tak szybko - do tego madara zna jakiś sekret itachiego. Zabrał jego ciało. To coś oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że producenci anime mają jakiś kontak z Kishimoto dlatego, że w tym koszmarze co ma Naruto ma już 9 ogonów (!). Mówie to, bo (w jak większości złych koszmarów) napewno się stanie i niewiem jak maja zamiar wstawić do reszty fabuły skoro w mandze takiej sytułacji nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować