Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2007 o 17:45, Hubi Koshi napisał:

<drapie się po głowie> Popraw mnie jeśli się mylę, ale egzaminatorzy to są Chuunini,
każdy co do jednego, owszem niektórzy z nich mogli awansować, ale i tak większość to chuunini.
A właśnie jak to jest z wyższymi awansami, jak sądzisz ?? Wszyscy wiemy jak to jest z awansami
na Genina i Chuunina, ale nic nie wiadomo o Jouninach. Z tego co zauważyłem to po byciu chuuninem
shinobi staje się cżłonkiem ANBU, a dopiero potem może zostać Jouninem... ciekawi mnie jednak
jak cała procedura wygląda. Cóż o ile nie olany zostanie tok awansowania Naruto w kierunku
Hokage, dowiemy się tego :-]

Jak dobrze apmietam to cąły czas była mowa, że jouninem zostaje sie za wyjątkowe usługi, bo czy Kakashi w retrospekcji młodosci nie był juz jouninem? Taki młody nie nadawałby sie chyab do ANBU, ale mogę się mylć.

Dnia 11.08.2007 o 17:45, Hubi Koshi napisał:

Hej ja nie zaprzeczam że jestem zbokiem (i to jakim szczęśliwym zbokiem :-])

Czy wszyscy nie jesteśmy w jakimś stopniu zboczeni? XD

Dnia 11.08.2007 o 17:45, Hubi Koshi napisał:

No nie mów mi że nie pamiętasz. Kiedy razem z Itachim pierwszy raz wybrali się do Konohy, Gai
PRZYWALIŁ Kisame, a potem gdy się znowu spotkali w Shippuudenie Gai śmiał nie pamiętać naszego
rybo-głowego :-]

Aaaa... To o to mu chodziło ^^ nie skojarzyłem po prostu.

Dnia 11.08.2007 o 17:45, Hubi Koshi napisał:

"The Sharingan''s True Power... My Power... Uchiha Madara''s Power..." więc jak widzisz to

A przepraszam coś mi się pomieszało ^^ pamięć zawodzi na starość... Mówi napewno o mocy Sharingana, że należy ona do niego. Jeśli przyjmiemy, że Madara był jednym z pierwszych użytkoników Sharingana, czymś w rodzaju załozyciela rodu to mogłoby to byc porównanie.

Dnia 11.08.2007 o 17:45, Hubi Koshi napisał:

Cóż nie można zapominać że Hidan był nieśmiertelny, Kuzan zresztą podobnie, poza tym jeśli
jeden Orochimaru mógł stworzyć Jutsu Nieśmiertelności to czemu ktoś inny (ktoś kogo jak sam
mówisz Kyuubi szanuje) nie mógłby stworzyć swojego własnego.

Albo mógł od kogoś skopiować przy pomocy Sharingana ^^

Dnia 11.08.2007 o 17:45, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą... wydaje mi się czy przypadeczkiem zdominowaliśmy temat ??

Tacy geekowie-popaprańcy jak my najwięcej memlą ozorem czepiajac sie szczegółów XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 18:47, Alamut napisał:

Jak dobrze apmietam to cąły czas była mowa, że jouninem zostaje sie za wyjątkowe usługi, bo
czy Kakashi w retrospekcji młodosci nie był juz jouninem? Taki młody nie nadawałby sie chyab
do ANBU, ale mogę się mylć.

Pamiętasz jak szła kariera Itachiego ?? Najpierw został geninem, później chuuninem, a potem zanim wyrżnął swoją rodziną wstąpił do ANBU, dlatego właśnie uważam że ANBU jest po drodze między chuuninem, a jouninem. Jeśli zaś o wiek chodzi to znowu posłużę się przykładem Itachiego, on przecież dostał się do ANBU w wieku 13 lat. Więc wiek problemem być raczej nie może. I nie grzmij mi tu przypadkiem że Itachi jest geniuszem, ostatecznie Kakashi też został za takiego uznany :-]
Są jednak jeszcze dwie opcje.
1. ANBU jest alternatywną drogą rozwoju, w której bycie jouninem nie występuje, zwyczajnie zostaje się odciętym od normalnej hierarchi i wstępuje do nowej. To jednak trochę mi nie pasi
2. ANBU jest równoległe z byciem zwykłym shinobim. Członkowie ANBU działają po części jako zwykli shinobi, jednak gdy jest potrzeba wykonania misji typowej dla ANBU zakładają maski i ruszają na pole walki. Zakładając że ANBU jest podobny do SWAT ma to sens, gdyż członkowie SWATu gdy nie ma potrzeby na ich "usług" działają jako zwyczajni funkcjonariusze. Jeśli zaś chodzi o awans na jounina to posłużę się przykładem Morino Ibikiego, który z tego co wiem jest Special Jouninem, czyli dysponuje pewnymi zdolnościami na poziomie Jouunina, ale tylko tymi. W jego przypadku jest to wiedza na temat ludzkiego umysłu i zdolność do "bawienia" się tym umysłem, a nie należy zapominać że jest on szefem wydziału ANBU odpowiedzialnego za Tortury i Przesłuchania. Najprawdopodobniej by zostać jouninem trzeba mieć albo niesamowicie rozwinięte zdolności(możliwe że Kakashi), albo przesłużyć jakiś spory kawałek czasu (Kurenai)

Dnia 11.08.2007 o 18:47, Alamut napisał:

Czy wszyscy nie jesteśmy w jakimś stopniu zboczeni? XD

Otóż TO :-]

Dnia 11.08.2007 o 18:47, Alamut napisał:

A przepraszam coś mi się pomieszało ^^ pamięć zawodzi na starość... Mówi napewno o mocy Sharingana,
że należy ona do niego. Jeśli przyjmiemy, że Madara był jednym z pierwszych użytkoników Sharingana,
czymś w rodzaju załozyciela rodu to mogłoby to byc porównanie.

Niom... w sumie to (mogę się mylić) ale było coś wspomnianego o mrocznej przeszłości, czy też początkach klanu Uchiha, można więc zakładać że Sharingan wcale nie był tak niewinny jak teraz się go widzi. Swoją drogą ciekawi mnie jeden motyw. Gdy Sai po raz pierwszy spotkał Sasuke i próbował z nim nawiązać rozmowę ten potraktował go... Czymś, obraz Sharingana opleciony przez dość paskudnie/makabrycznie wyglądające tkanki i oczka. Co to u licha było ?? Genjutsu, czy też może coś... innego i paskudniejszego ??

Dnia 11.08.2007 o 18:47, Alamut napisał:

Albo mógł od kogoś skopiować przy pomocy Sharingana ^^

Tyż opcja :-]

Dnia 11.08.2007 o 18:47, Alamut napisał:

Tacy geekowie-popaprańcy jak my najwięcej memlą ozorem czepiajac sie szczegółów XD

I ile radochy z tego mają :-]
Swoją drogą jak już przy czepianiu się szczegółów jesteśmy to mnie ciekawi co było zanim powstały ukryte wioski. Bo sądząc po ich wieku są raczej dość świeżym tworem, nie sądzę by miały więcej jak... 150 może 200 lat. Zarówno Wioska Liścia jak i Piasku miały do tej pory 4 (obecnie 5) Kage, każdy z nich zapewne założył swoją wioską, jak to było w przypadku Shodaime(mam nadzieje że napisałem poprawnie) Hokage, tak więc wychodzi z tego że Ukryte Wioski są dość świeżym tworem, a mnie ciekawi co było przedtem, zanim one powstały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 19:17, Hubi Koshi napisał:

Pamiętasz jak szła kariera Itachiego ??

Czemu nie...

Dnia 11.08.2007 o 19:17, Hubi Koshi napisał:

1. ANBU

A mi właśnie ta opcja wydaje się bardziej prawdopodobna, tyle że dołączona do 2 (podwójne życie).

Dnia 11.08.2007 o 19:17, Hubi Koshi napisał:

Niom... w sumie to (mogę się mylić) ale było coś wspomnianego o mrocznej przeszłości, czy też
początkach klanu Uchiha, można więc zakładać że Sharingan wcale nie był tak niewinny jak teraz
się go widzi. Swoją drogą ciekawi mnie jeden motyw. Gdy Sai po raz pierwszy spotkał Sasuke
i próbował z nim nawiązać rozmowę ten potraktował go... Czymś, obraz Sharingana opleciony przez
dość paskudnie/makabrycznie wyglądające tkanki i oczka. Co to u licha było ?? Genjutsu, czy
też może coś... innego i paskudniejszego ??

No właśnie, przecież była mowa, że Sharingan wywodzi sie od Byakugana. Moze to była jakaś niebezpieczna mutacja, którą dopiero potem udało sie uregulować? Chociażby "Kalejdoskop"... Co to za chora technika, że potrzeba oglądać śmierć kogoś bliskiego, aby osiagnąć kolejny poziom?! Wychodzi na to, żę Uchiha stali sie szanowani dopiero wraz z ałozeniem "sił policyjnych" Konohy i ajkby "zapomnieniem" o III poziomie tego Kekkei Genkai. Może to co widzieliśmy u Sasuke to kolejny stopień... O mrocznym pochodzeniu mogłoby świadczyć takze uznanie Kyuubiego - jak do tej pory lis najbardziej lubił rzeczy złe, czyz nie?

Dnia 11.08.2007 o 19:17, Hubi Koshi napisał:

I ile radochy z tego mają :-]

A jak XD

Dnia 11.08.2007 o 19:17, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą jak już przy czepianiu się szczegółów jesteśmy to mnie ciekawi co było zanim powstały
ukryte wioski. Bo sądząc po ich wieku są raczej dość świeżym tworem, nie sądzę by miały więcej
jak... 150 może 200 lat. Zarówno Wioska Liścia jak i Piasku miały do tej pory 4 (obecnie 5)
Kage, każdy z nich zapewne założył swoją wioską, jak to było w przypadku Shodaime(mam nadzieje
że napisałem poprawnie) Hokage, tak więc wychodzi z tego że Ukryte Wioski są dość świeżym tworem,
a mnie ciekawi co było przedtem, zanim one powstały.

Może przed powstaniem Gakure ninja byli jakby podjednostką militarną, podobnie jak w rzeczywistości. Dalszy ich los mógł byc taki sam jak historycznych ninja: samurajowie (tutaj bardziej honorowi wojskowi) uznali, że shinobi sa niebezpieczni, a ich jutsu są niehonorowe i postanowili ich unicestwić. Tyle, że tutaj najpotężniejsi, to jest Kage przetrwali i założyli ukryte osady, które z czasem ponownie nawiązały kontakty z rządami poszczególnych państw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 20:00, Alamut napisał:

A mi właśnie ta opcja wydaje się bardziej prawdopodobna, tyle że dołączona do 2 (podwójne życie).

Yyy... to w sumie na jedno wychodzi :-]

Dnia 11.08.2007 o 20:00, Alamut napisał:

No właśnie, przecież była mowa, że Sharingan wywodzi sie od Byakugana. Moze to była jakaś niebezpieczna
mutacja, którą dopiero potem udało sie uregulować? Chociażby "Kalejdoskop"... Co to za chora
technika, że potrzeba oglądać śmierć kogoś bliskiego, aby osiagnąć kolejny poziom?!

Całkiem możliwe, Kishimoto-sensei wydaje się mieć sporo ubawu jeśli chodzi o zabawę z genetyką i ogólnie ludzkim organizmem więc mutacja jest nawet całkiem sensowna. Jeśli zaś chodzi o Mangekyou to mam taką swoją własną teoryjkę. Być może Mangekyou Sharingan nie jest identyczny dla wszystkich, być może są różne sposoby jego zdobywania, jak i również różne moce mu przypisane, wszystko w zależności od sposobu zdobycia. Ciężko mi to jednak czymkolwiek poprzeć bo o ile wiemy jak go zdobył Itachi, nie wiemy jak go zdobył Kakashi, a poza tym on jest swego rodzaju rodzynkiem i wyjątkiem bo Sharingan dostał w "prezencie" więc jego normalne zasady mogą nie dotyczyć

Dnia 11.08.2007 o 20:00, Alamut napisał:

Wychodzi
na to, żę Uchiha stali sie szanowani dopiero wraz z ałozeniem "sił policyjnych" Konohy i ajkby
"zapomnieniem" o III poziomie tego Kekkei Genkai. Może to co widzieliśmy u Sasuke to kolejny
stopień... O mrocznym pochodzeniu mogłoby świadczyć takze uznanie Kyuubiego - jak do tej pory
lis najbardziej lubił rzeczy złe, czyz nie?

Fakt, ostatecznie Kyuubi stwierdził że Sasuke ma podobnie paskudną chakrę co Madara, który z kolei miał chakrę wredniejszą od samego Kyuubiego. Ciężko tu cokolwiek powiedzieć bo ostatecznie znamy tylko trzech użytkowników Sharingana, którzy stali się źli, cała reszta klanu wydaje się w porządku. Mnie osobiście intryguje ten zwój, pod świątynią, ciekawe co on w sobie zawiera. Biorąc pod uwagę reakcję młodego Sasuke gdy odkrył ten swój nie jest to nic radosnego i przyjemnego.

Dnia 11.08.2007 o 20:00, Alamut napisał:

Może przed powstaniem Gakure ninja byli jakby podjednostką militarną,

Innymi słowy tacy Super-Żołnierze, heh w sumie to nawet by do nich pasowało, ostatecznie prawie nie ma zwykłych ludzi zdolnych stawić czoła shinobi. Biorąc pod uwagę fakt że świat Naruto to taka Japonia, scenariusz który opisałeś ma sporo sensu. Istnieje również szansa że przed powstanie Gakure miała miejsce jakaś straszliwa wojna, która spustoszyła cały znany świat dziesiątkujących wszystkich ludzi. Ostatecznie Shodaime i Nidaime chcieli zakończyć wojny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 23:09, Sand Wraith napisał:

Khem nie dało się wam wejść w słowo, ale w końcu trzeba przedstawić tą wypaśną teorię ;]

<pogwizduje z uznaniem> Wiesz co ci powiem ?? Diablo się ciesze że nam wszedłeś w słowo, heh żeby naszkicować taką teorię musi mieć gościu niesamowitą wiedzę i spostrzegawczość, normalnie tylko schylić czoło z uznaniem. Czyli Tobi jest Tym trzecim, tu jednak jest małe pytanie. W jaki sposób Itachi zdołał go przekonać do współpracy, mhm być może przekonał go że gdy uwolnią Tengu ten obdarzy ich fantastyczną mocą. Z drugiej strony biorąc pod uwagę fakt że ten Uchiha stworzył i zarządzał Akatsuki już wcześniej... być może sam wcześniej wpadł na ten pomysł. Nie ma co teoria jest naprawdę wypaśna :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<myśl: trzeba powiedzieć coś inteligentnego, abyś się wydawał bardziej mądry od autora tego wypasionego opisu...> WOW! <myśl: tak, to było naprawdę inteligentne... z kim ja tutaj współpracuję?!> Teoria niezła, popieram zdanie Hubiego, że gość musi mieć ogromną wiedzę o Naruto. Szczerze mówiąc nigdy wcześniej nie skojarzyłem (albo po prostu o tym zapomniałem, może rzeczywiscie było to opisane...), że jedna z tych rzeź w dolinie przedstawia Madarę...

--------------> Hubi

>Innymi słowy tacy Super-Żołnierze, heh w sumie to nawet by do nich pasowało, ostatecznie prawie nie ma >zwykłych ludzi zdolnych stawić czoła shinobi. Biorąc pod uwagę fakt że świat Naruto to taka Japonia, >scenariusz który opisałeś ma sporo sensu. Istnieje również szansa że przed powstanie Gakure miała miejsce >jakaś straszliwa wojna, która spustoszyła cały znany świat dziesiątkujących wszystkich ludzi. Ostatecznie >Shodaime i Nidaime chcieli zakończyć wojny...
Czmu nie, w końcu wojna przedstawiona w retrospekcji Kakashiego jest określona jako, któraś z kolei "Secret World War". Może wcześniejsze nie były takie tajne i pochłonęły o wiele więcej istnień niż tylko walczących w niej shinobich. Swoja drogą, czy mi się tylko tak wydaje, czy w całej mandze i anime nie zostały pokazane żadne regularne wojska poszczególnych krajów poza ninja z Ukrytych Wiosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 15:32, Alamut napisał:

Teoria niezła, popieram zdanie Hubiego, że gość musi mieć ogromną wiedzę
o Naruto. Szczerze mówiąc nigdy wcześniej nie skojarzyłem (albo po prostu o tym zapomniałem,
może rzeczywiscie było to opisane...), że jedna z tych rzeź w dolinie przedstawia Madarę...

Heh ja jak zobaczyłem tą rzeźbę to myślałem że to może rzeźba Mizukage, albo jakiegoś inne przywódcy Ukrytej Wioski. Jeśli zaś chodzi o wiedzę to dorzuciłbym wiedzę o Japonii, kanji etc. Tak swoją drogą w teori było napisane że Madara miał zwykłego Sharingana włączonego 24/7, ale albo mnie oczy mylą, albo nie ma go ukazanego w jego oczach w posągu, widzisz tam coś ??
http://groups.msn.com/NarutoMangaReturns/volume25big.msnw?action=ShowPhoto&PhotoID=28650

Dnia 12.08.2007 o 15:32, Alamut napisał:

Czmu nie, w końcu wojna przedstawiona w retrospekcji Kakashiego jest określona jako, któraś
z kolei "Secret World War".

Trzecia chyba... a może druga. Ja jednak sądzę że Secret World War miały miejsce już wtedy kiedy istniały Wioski.

Dnia 12.08.2007 o 15:32, Alamut napisał:

Swoja drogą, czy mi się tylko tak wydaje, czy
w całej mandze i anime nie zostały pokazane żadne regularne wojska poszczególnych krajów poza
ninja z Ukrytych Wiosek?

A wiesz... nigdy na to uwagi nie zwróciłem, ale faktycznie masz rację. nie przypominam sobie żeby były pokazane jakiekolwiek regularne oddziały wojskowy, co najwyżej jakieś bandy zbirów i najemnych siepaczy, ale cóż ostatecznie było przecież powiedziane w mandze parę razy że to shinobi stanowią prawdziwą siłę militarną. Jakieś oddziały porządkowe czy policyjne istnieją na pewno, ale to shinobi stanowią prawdziwą potęgę militarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 15:51, Hubi Koshi napisał:

Tak swoją drogą w teori było napisane że Madara miał zwykłego Sharingana włączonego 24/7,
ale albo mnie oczy mylą, albo nie ma go ukazanego w jego oczach w posągu, widzisz tam coś ??

Nie, ale może skoro Madara odszedł to nie chciano wiązać go za bardzo z rodziną i dlatego nie uwieczniono Sharingana na rzeźbie. Albo po prostu to nie jest madara.

Dnia 12.08.2007 o 15:51, Hubi Koshi napisał:

Trzecia chyba... a może druga. Ja jednak sądzę że Secret World War miały miejsce już wtedy
kiedy istniały Wioski.

Chciałeś chyba powiedzieć przed powstaniem wiosek ^^

Dnia 12.08.2007 o 15:51, Hubi Koshi napisał:

A wiesz... nigdy na to uwagi nie zwróciłem, ale faktycznie masz rację. nie przypominam sobie
żeby były pokazane jakiekolwiek regularne oddziały wojskowy, co najwyżej jakieś bandy zbirów
i najemnych siepaczy, ale cóż ostatecznie było przecież powiedziane w mandze parę razy że to
shinobi stanowią prawdziwą siłę militarną. Jakieś oddziały porządkowe czy policyjne istnieją
na pewno, ale to shinobi stanowią prawdziwą potęgę militarną.

Może w świecie Naruto uznano, że wojska regularne nie są opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 16:20, Alamut napisał:

Nie, ale może skoro Madara odszedł to nie chciano wiązać go za bardzo z rodziną i dlatego nie
uwieczniono Sharingana na rzeźbie. Albo po prostu to nie jest madara.

Owszem, co by nieco mieszało w podanej teorii. Swoją drogą ta teoria całkiem zmienia sens słów które wypowiedział Tobi. Teraz można je zinterpretować tak że mówiąc o swojej mocy i mocy Uchiha Madary miał na myśli że po uwolnieniu Tengu on otrzyma tą moc, moc którą dysponował Madara, prawdziwa moc Sharingana.

Dnia 12.08.2007 o 16:20, Alamut napisał:

Chciałeś chyba powiedzieć przed powstaniem wiosek ^^

Ne Ne Ne. Czasami piszę trochę pokrętnie i się gubię w własnych wypowiedziach, ale tym razem nic nie pokręciłem. Uważam że wszystkie trzy (czy tam dwie) Secret World Wars, miały miejsce już PO powstaniu Ukrytych Wiosek. Dwie miały miejsce na pewno. Trzecia wtedy gdy Kakashi był młodszy i należał do drużyny Yondaime, druga z kolei wtedy kiedy Tsunade była młodsza i zginęli jej braciszek oraz ukochany. Pierwsza z kolei może być jednak nieco dyskusyjna. Biorąc pod uwagę że najprawdopodobniej Shodaime i Nidaime w nich uczestniczyli możemy założyć że Pierwsza była najbardziej niszczycielska i rozciągała się jeszcze w czasy gdy wiosek nie było. Ostatecznie Shodaime i Nidaime właśnie tą wojnę chcieli zakończyć.

Dnia 12.08.2007 o 16:20, Alamut napisał:

Może w świecie Naruto uznano, że wojska regularne nie są opłacalne.

To na pewno, po co komu armia skoro pojedynczy shinobi jest sobie w stanie stworzyć własną małą armię, jest w stanie niszczyć całe pułki wojska, przyzywać potężne istoty etc. etc. po co komu wtedy wojsko. To by swoją drogą tłumaczyło wysoki poziom ogólny technologii, przy niskim poziomie technologii wojskowej. Uznano zwyczajnie że nie warto ani się nie opłaca rozwijać uzbrojenia mając w ręku taką broń (ostatecznie o shinobi mówi się że to broń i narzędzia) jak Ninja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 16:33, Hubi Koshi napisał:

Owszem, co by nieco mieszało w podanej teorii.

Ja tam dalej uważam, że mówiąc o mocy Sharingana i Uchiha Madary ma na myśli dziedzictwo klanu.

Dnia 12.08.2007 o 16:33, Hubi Koshi napisał:

Ne Ne Ne.

Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jesli mam mowic o naruto jest to jedno z najlepszych anime jakie ogladam :D
Moją ulubiona postacia jest Kakashi Sen-Sei :D
Był uczniem 4 Hokage :D
Oraz teraz uczy Team 7 w ktory skład wchodzą:Naruto Uzumaki , Haruno Sakura i Uchiha Sasuke :D
W Naruto Shippudenie Kakashi będzie z Naruto i Sakurą tworzyc Drużyne Kakashiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 13:59, The GaM3R napisał:

Witam ja jesli mam mowic o naruto jest to jedno z najlepszych anime jakie ogladam :D
Moją ulubiona postacia jest Kakashi Sen-Sei :D

Przyjmiesz drobną radę od współfana ?? To się pisze Kakashi-sensei, chociaż tak mówią o nim tylko Naruto, Sakura i ewentualnie Sasuke jak mu przyjdzie nastrój :-]

Dnia 17.08.2007 o 13:59, The GaM3R napisał:

W Naruto Shippudenie Kakashi będzie z Naruto i Sakurą tworzyc Drużyne Kakashiego

Hehe a to się już nieźle pokręciło w mandze przez jakiś czas Team Kakashi miał 4 członków, ale Kakashiego wśród nich nie było XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_O Okej moja teoria o pokrewieństwie Jirayi i Yondaime się zawaliła, ale... jeśli dobrze zrozumiałem najnowszy chapter to Naruto FAKTYCZNIE jest synem Yondaime oraz kobiety zwanej Uzumaki Kushina. BUEHEHEHE A jednak A JEDNAK KURDE! Naruto jest synem Yondaime. No i w końcu znamy prawdziwe imię i nazwisko Yondaime, Nakiaze Minato. Że nie wspomnę o mały "zderzeniu" między Itachim i Sasuke, hehe robi się ciekawie, oj ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 02:27, Hubi Koshi napisał:

O_O Okej moja teoria o pokrewieństwie Jirayi i Yondaime się zawaliła, ale... jeśli dobrze zrozumiałem
najnowszy chapter to Naruto FAKTYCZNIE jest synem Yondaime oraz kobiety zwanej Uzumaki Kushina.
BUEHEHEHE A jednak A JEDNAK KURDE! Naruto jest synem Yondaime. No i w końcu znamy prawdziwe
imię i nazwisko Yondaime, Nakiaze Minato. Że nie wspomnę o mały "zderzeniu" między Itachim
i Sasuke, hehe robi się ciekawie, oj ciekawie.

Chyba chodziło ci o Namikaze Minato ;] Heh, ale i tak tego spodziewali się wszyscy. Podobieństwo było zbyt duże ... no i te teksty w stylu "tak bardzo przypomina 4" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 09:53, Sand Wraith napisał:

Chyba chodziło ci o Namikaze Minato ;]

Owszem owszem po prostu mi się palce na klawiaturze omsknęły :-/

Dnia 25.08.2007 o 09:53, Sand Wraith napisał:

Heh, ale i tak tego spodziewali się wszyscy. Podobieństwo
było zbyt duże ... no i te teksty w stylu "tak bardzo przypomina 4" ...

Jak najbardziej że się spodziewali, ale to jednak pewna różnica być czegoś pewnym, ale nie mieć dowodów, a być czegoś pewnym i mieć niezbite dowody :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 02:27, Hubi Koshi napisał:

O_O Okej moja teoria o pokrewieństwie Jirayi i Yondaime się zawaliła, ale... jeśli dobrze zrozumiałem
najnowszy chapter to Naruto FAKTYCZNIE jest synem Yondaime oraz kobiety zwanej Uzumaki Kushina.
BUEHEHEHE A jednak A JEDNAK KURDE! Naruto jest synem Yondaime. No i w końcu znamy prawdziwe
imię i nazwisko Yondaime, Nakiaze Minato. Że nie wspomnę o mały "zderzeniu" między Itachim
i Sasuke, hehe robi się ciekawie, oj ciekawie.


Kurcze nareszcie! Wyszło szydło z worka, ale mam pewne obiekcje.

Primo: z tego wychodzi, że naruto tylko w połowie jest Konohaninem.
Secundo: Jeś nieślubnym dzieckiem czwartego (ciekawe czy otym wie?)
Trecet: Teoretycznie co to za ojciec, który zaklina w swoim synu Kyuubiego? (wiem Kazekage też to zrobił)
Quatre: Wydaje mi się, że podane tutaj nazwisko Uzumaki Kushiny jest jedynie pseudonimem. Dlaczego tak sądzę? Jiraya mówi, ze pochodziła z nieistniejącego już kraju whirpool, a Uzumaki znaczy po japońsku whirpool. To mogą być tylko spekulacje, że próbowała ukryć swoje pochodzenie, byc może była córka Uzukage? (wiem zagalopowałem sie chyba za daleko XD)

No to muszą teraz jeszcze dać chapter w kórym pokażą matkę Naruto i jak sie poznali jego rodzice. Moze podczas 3 Tajnej Wojny Światowej na polu bitwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 02:27, Hubi Koshi napisał:

O_O Okej moja teoria o pokrewieństwie Jirayi i Yondaime się zawaliła, ale... jeśli dobrze zrozumiałem
najnowszy chapter to Naruto FAKTYCZNIE jest synem Yondaime oraz kobiety zwanej Uzumaki Kushina.
BUEHEHEHE A jednak A JEDNAK KURDE! Naruto jest synem Yondaime. No i w końcu znamy prawdziwe
imię i nazwisko Yondaime, Nakiaze Minato. Że nie wspomnę o mały "zderzeniu" między Itachim
i Sasuke, hehe robi się ciekawie, oj ciekawie.


ktory to odc mangi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 10:21, Alamut napisał:

Kurcze nareszcie! Wyszło szydło z worka, ale mam pewne obiekcje.

Jak to ty, zawsze masz jakieś obiekcje :-) Ale za to cię właśnie lubię

Dnia 25.08.2007 o 10:21, Alamut napisał:

Primo: z tego wychodzi, że naruto tylko w połowie jest Konohaninem.

Zależy (patrz dalsza część posta)

Dnia 25.08.2007 o 10:21, Alamut napisał:

Secundo: Jeś nieślubnym dzieckiem czwartego (ciekawe czy otym wie?)

Neee, gdyby wiedział na pewno by o tym wspomniał, najprawdopodobniej powiedziano mu że jego rodzice zostali zabici podczas ataku Kyuubiego (chociaż nie można wykluczać malutkiej możliwości że matka Naruto jeszcze żyje, bo nie stwierdzono otwarcie że zginęła), w pierwszych rozdziałach mangi wypowiadał się o Yondaime jak o kimś obcym, nie związanym z nim. Teraz z kolei myśli i mówi raczej o przerośnięciu Czwartego i staniu się lepszym niż on, nie wydaje się jednak świadomy bycia jego synem. Poza tym, kto mówi że nieślubnym :-> ??

Dnia 25.08.2007 o 10:21, Alamut napisał:

Trecet: Teoretycznie co to za ojciec, który zaklina w swoim synu Kyuubiego? (wiem Kazekage
też to zrobił)

Cóż a co ty byś zrobił gdybyś był szefem wielkiej społeczności i musiał dokonać straszliwego poświęcenia ?? Czy wybrałbyś czyjeś inne dziecko ?? Biorąc pod uwagę że ludzie pokładali w tobie taką nadzieję.

Dnia 25.08.2007 o 10:21, Alamut napisał:

Quatre: Wydaje mi się, że podane tutaj nazwisko Uzumaki Kushiny jest jedynie pseudonimem.
Dlaczego tak sądzę? Jiraya mówi, ze pochodziła z nieistniejącego już kraju whirpool, a Uzumaki
znaczy po japońsku whirpool. To mogą być tylko spekulacje, że próbowała ukryć swoje pochodzenie,
byc może była córka Uzukage? (wiem zagalopowałem sie chyba za daleko XD)

<puka go po głowie> A powiedz ty mi kolego, skąd ci się nagle wziął Uzukage, huh ?? Jest tylko pięciu Kage, każdy jak wiesz przewodzi jednej wielkiej i potężnej wiosce, mało prawdopodobne by Country of Whirpool miało swojego Kage, z drugiej strony może zanim znikł z mapy... tylko co się mogło stać, wioska została zniszczona ?? A może jakiś inny wielki kraj ją podbił, związane jest to z wodą więc obstawiał bym na Kirigaurę. Co więcej mało prawdopodobne by (nawet jeśli to pseudonim) nadała go sobie sama. W mandze Tsunade stwierdza że Kushina wyrosła na piękną kobietę, co oznacza że Godaime Hokage-sama XD miała okazje przyglądać się rozwojowi dziewczyny przez dłuuugi czas. Jeśli już jest uciekinierką z Whirpoolu to sądzę że to raczej jej rodzice ją tam przywieźli, a ona sama o ile nie urodziła to przynajmniej wychowała się w większości w Konohagakure, co więcej jeśli tak właśnie było to zgodnie z zasadami imigracyjnymi, dziecko urodzone w danym kraju otrzymuje jego obywatelstwo, innymi słowy, Kushina MOGŁA oficjalnie należeć od urodzenia do Konohy co czyniło by Naruto 100% Konohaninem. Ma się rozumieć Kushina mogła również dotrzeć do Konohy już urodzona razem z rodzicami. Cóż musimy po prostu poczekać i zobaczyć jak to z nią było w mandze.

A tak poza tym, coś na widok czego Jiraya dostanie zawału XD I nie mam na myśli panienek, pamiętasz jego reakcję gdy Naruto chciał się ubrać w zielony strój Maito Gaia ??
http://www.deviantart.com/deviation/42091696/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować