Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Topse topse plosem pana.
A te katany na militaria.pl prawdziwe sa 2 :P Obie niewymiarowe xD
Jedna za dluga(oznaczona jako O Katana-to na pewno jest dluzsza bo O jest zawsze przed czyms dla wiekszego chlopa[tak np.]) a druga za krotka(przynajmniej tak mi sie wydaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 13:19, Wintesun napisał:

Dobra, jak o Naruto to ja się zapytuje: Gdzie można przeczytac opowiastke o Jiraiyi,
jezeli jest dostępna w interencie i w jakimś zrozumiałym języku?


Mówimy o tym średniowiecznym, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 13:20, Alamut napisał:

> Dobra, jak o Naruto to ja się zapytuje: Gdzie można przeczytac opowiastke o Jiraiyi,

> jezeli jest dostępna w interencie i w jakimś zrozumiałym języku?

Mówimy o tym średniowiecznym, tak?

Eee.. no protoplaście tego Narutowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 13:22, Wintesun napisał:

Eee.. no protoplaście tego Narutowego.


Jako całości tego nie znalazłem, tylko dwa streszczenia:

1.
http://www.kiseido.com/printss/jirai.html
Taki też trochę o tym kiedy i gdzie to wydano.

2.
http://narutofever.com/information/books-legend-jiraiya.php
A tutaj stronka fanowska Naruto, w której podają takie różne ciekawostki (nawet jak gotować oryginalne Ramen^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 13:21, Josef Svejk napisał:

Tomcio ty jesteś Januła?

Nie, ale wiem zeby nic ci nie mowic na temat mojej osobowosci- nie ujawnia sie czyjegos nazwiska na publicznym forum bez jego zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O thx, co do ramen to pamiętam jak w jednym z odcinków ktoś ukradł ramen Naruto ( nodle knorra, w każdym bądź razie ramen instant) a ten tak się wnerwił że uwolnił Kyuubiego chakrę i użył kage-bunshin, wyczarował chyba z 500 klonów do poszukiwania tegoż przysmaku. No i jak mówi Choji : ktoś kto je ramen nie może być zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no jednak panowie mieliście racje te Shippuden są niezłe aktualnie jestem na 7 odcinku ale ciekawi mnie jedno ponieważ tamte stare odcinki jak był jeszcze młodszy oglądałem bodajże do 180+ chyba i w którymś odcinku było że on miał wyruszać z Jiraya na ten 3 letni trening ale okazało się że "Ero-sennin" go wykiwał i dał mu zwój na końcu którego pisało słowo "Chu*" ;D nie wiem czy pamiętacie a tu nagle jak oglądam Shippunden''a to jest jak on powrócił z tego treningu i to mnie trochę zdziwiło.

ps. ale ogólnie odcinki super widać że coś się dzieje i widać że Naruto nie jest już taki jak kiedyś tylko bardziej wydoroślał a szkoda bo jako dzieciak był nieprzewidywalny ale może się coś jeszcze dziwniejszego zdarzy w tych nowych bo co ja wiem dopiero na 7 jestem ;p.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 13:39, Petrick napisał:

A no jednak panowie mieliście racje te Shippuden są niezłe

Wiesz to wszystko powyżej walki Naruto z Sasuke w "Valley of the end" to były fillery (których nie oglądam ^^) więc nie powinieneś się na nich opierać. W każdym razie wyruszyli i teraz wrócili XD. Wiem głupio troszeczkę brzmi.

Dnia 14.08.2008 o 13:39, Petrick napisał:

ps. ale ogólnie odcinki super widać że coś się dzieje i widać że Naruto nie jest już
taki jak kiedyś tylko bardziej wydoroślał a szkoda bo jako dzieciak był nieprzewidywalny
ale może się coś jeszcze dziwniejszego zdarzy w tych nowych bo co ja wiem dopiero na
7 jestem ;p.

Wiesz niektórzy narzekają, że Shippuden ma trochę rozciągniete walki, a an dodatek mam złą wiadomość - znowu fillery sie zaczęły :/ Ale powiem tylko tyle - poczekaj, aż pokażą jak teraz wygląda Ino ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować